Şimdi Ara

Digiturk İndirim Nasil Alınır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADASLAR İYİ FORUMLAR.1 senedir Digiturk uyesiyim.Malum lig TV yüzünden.O da olmasa yüzüne bakmak zaten.Size asıl sorum şu.55 liradan 63 e çıkardılar ve bu hep zamlanacak gibi duruyor.İptal ettirmek istesem güzel teklifler sunarlarmi acaba?40 a falan inerlermi.İnerlerse tamam diyeceğim yoksa tivibu bagllatiracagim.24 ay söze ilk 6 ay 9 tl sonraki aylar 39 tl.(süper paket) Ne yapmalıyım sizce ? Yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKNOLOG1234

MERHABA ARKADASLAR İYİ FORUMLAR.1 senedir Digiturk uyesiyim.Malum lig TV yüzünden.O da olmasa yüzüne bakmak zaten.Size asıl sorum şu.55 liradan 63 e çıkardılar ve bu hep zamlanacak gibi duruyor.İptal ettirmek istesem güzel teklifler sunarlarmi acaba?40 a falan inerlermi.İnerlerse tamam diyeceğim yoksa tivibu bagllatiracagim.24 ay söze ilk 6 ay 9 tl sonraki aylar 39 tl.(süper paket) Ne yapmalıyım sizce ? Yardım ederseniz sevinirim

Ben de bir yıllık üyeyim, üç defa iptal faksı çektim, ikisinde hediye paket aldım dört ay izledim en son kredi kartı kampanyasına geçtim. Süper lig paketi ve yıl başına kadar hd hediye 473 e anlaştım. Karta dokuz taksit. 12 ye bölünce 40 lira ya geliyor. Yıl başından sonra istersem hd için aylık 7 tl ödeyecekmişim ama ödemem :) tüketici şikayetlerinden döşerim uzun bir yazı ertesi gün ararlar. Yok olmaz derseler temmuza kadar sd izlerim kapattırırım derim o zaman veriyorlar.

• O zaman 40 liraya düşünülmektedir ihtimali var ama kredi kartı sıkıntı biz kullanmıyoruz acaba yine buna benzer yaparlarmi ? Yoksa dediğim gibi tivibuya geçeceğim

• Ah şu klavye dusunulmektedir ne ya dusebilme

• quote:

O zaman 40 liraya düşünülmektedir ihtimali var ama kredi kartı sıkıntı biz kullanmıyoruz acaba yine buna benzer yaparlarmi ? Yoksa dediğim gibi tivibuya geçeceğim

Kart olmadan o fiyatlara olması çok zor. Geçerli olan paket fiyatlarından yapıyorlar. Bir yakınınızın kartını kullanın. Sadece şampiyonlar paketi kullanıyorsunuz değil mi?

• Digitürkte iyice bankaya benzemeye başladı.Millet aylık ödeme mi yapmıyo acaba kartta kart diye tutturmuşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcakoylu

quote:

O zaman 40 liraya düşünülmektedir ihtimali var ama kredi kartı sıkıntı biz kullanmıyoruz acaba yine buna benzer yaparlarmi ? Yoksa dediğim gibi tivibuya geçeceğim

Kart olmadan o fiyatlara olması çok zor. Geçerli olan paket fiyatlarından yapıyorlar. Bir yakınınızın kartını kullanın. Sadece şampiyonlar paketi kullanıyorsunuz değil mi?

Hayır benimki taraftar paketi sadece fb nin maçları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.