Şimdi Ara

ACİL SATILIK AIR 540 LI SIVI SOGUTMALI PC TEKLİFF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kasa: Corsair Air 540
    İşlemci: AMD 8320
    İşlemci Soğutucu:Cooler Master Eisberg 240L Prestige Sıvı Soğutma//Custom olarak kullanılabiliyor ki su an custom :)
    Anakart: Asus M5A97 R2.0
    Ekran Kartı: Asus GTX770 DirectCU II GDDR5 2 gb
    Ssd: Corsair Force GT 120 Gb
    HDD: 2 TB
    Ram: 16 gb
    DVD Pioner 24X Double
    Psu Corsair vs550

Kasada uzaktan kumandalı rgb led ışıklandırma mevcut isterseniz sabit bir renk istersenizde sirayla farkli renkler yaniyor farkli sekillerde yanip sonuyor isteginize bagli.

kasa gordugunuz gibi guzel bir sekilde modlandi oyun falan oynamayin bilgisayari acin ve kasayi izleyin :)

FİYAT 2799/b]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömer-faruk -- 25 Ocak 2017; 9:59:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci kasa için görsel var mı? En son ne kadara olur?

• kaptan ıkıncı bılgısayar ıcın gelıp bakma sansımız varmı yada takas önerisi olurmu ?
  • ikinci ürün için pm attım
  • fatexi kullanıcısına yanıt
    yanıtladım
  • İlk sistemi 800 lira, ikincisini de 100 lira indirirsen ederine gelecektir. Alıcı değilim başlığa istinaden öneride bulundum.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

İlk sistemi 800 lira, ikincisini de 100 lira indirirsen ederine gelecektir. Alıcı değilim başlığa istinaden öneride bulundum.

Dun sattim ikinci sistemi sizinde dediginiz gibi 100 lira asagisina ama ilk sistemde 800 lira kadar buyuk bir indirim dusunmuyorum acikcasi ancak baska arkadaslarda bu miktarda bir indirim gerektigini dusunurse ekran kartini guncelleyip yoluma bu pc ile devam etmeyi duaunuyorum. Fikrinizi paylastiginiz icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ömer-faruk

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

İlk sistemi 800 lira, ikincisini de 100 lira indirirsen ederine gelecektir. Alıcı değilim başlığa istinaden öneride bulundum.

Dun sattim ikinci sistemi sizinde dediginiz gibi 100 lira asagisina ama ilk sistemde 800 lira kadar buyuk bir indirim dusunmuyorum acikcasi ancak baska arkadaslarda bu miktarda bir indirim gerektigini dusunurse ekran kartini guncelleyip yoluma bu pc ile devam etmeyi duaunuyorum. Fikrinizi paylastiginiz icin tesekkurler

Genel anlamda komple ve üstünde uğraşılmış bir sistem ama sizin istediğiniz paraya çoğu parçası sıfır Skylake-1060'lı sistem kurulur. CPU-GPU ikilisi istediğiniz paraya göre zayıf kalıyor. İyi satışlar.

• Parça satışı varsa kasaya talibim

• Maalesef parca satisim yok hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.