Şimdi Ara

Telefon almaya gidiyorum. S7, S7 edge, htc 10. Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hangisi? 6s kullanıyordum pert oldu tel. Tekrar iphone kullanmak istemiyorum sıkıldım. Yeni teli androidden yana kullanacam. Batarya önemli benim için. S7 edge ile htc 10 arasında batarya konusunda dağlar kadar fark var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note 7 al

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beter Ali

Note 7 al

Okadar bütçe yok kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İYF -- 25 Ağustos 2016; 10:57:39 >
  • Güncel

• İYF İ kullanıcısına yanıt
    Htc 10 bence daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeatureTechnology

Htc 10 bence daha mantıklı.

Sebep?

• Cihaza sahip deilim fakat duyduklarim hep htc 10 u ovuyor bide artik o segmentte biraz performans a bakmiyor insan gorunuse falan onem veriyo mesela ben yanimda gordugum zaman htc 10 daha hos geliyo tabi bu benim dusuncem ve htc 10 un ovuldugunu cok sık duydugum icin soyledim.

• butcem olsa dusunmem htc 10 alirim.ses kalitesi bile yeterli ayrica htc sonucta guncelle konusundada uzmez sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone dan geçecem. İphone un arayüzü çok sade ve çok sıkıcı. Htc de sıkar diye düşünmüştüm oda çok sade?

• quote:

Orijinalden alıntı: İYF

İphone dan geçecem. İphone un arayüzü çok sade ve çok sıkıcı. Htc de sıkar diye düşünmüştüm oda çok sade?

Arayüzün sade olması akıcılık bağlamında iyi bir şey.
  • İYF İ kullanıcısına yanıt
    Batarya konusunda S7 Edge açık ara hepsinden önde. S7 Edge öneririm ben
  • Htc 10 denilen cihazda malum sitede piyasasızlıktan dolayi 1900 2300 civarı ve tavsiye etmem kalas gibi telefon. Arayüz desen android de en sevmedigim arayüze sahip. Sayfalar Yana değil aşağı akıyor ve çok boş gibi duruyor. Evet saf android e daha yakin bir arayüz ve doğal olarak daha sağlıklı çalışacaktır ama güncel telefonlarda kasma olayi kalmadiki zaten. Htc 10 benim gözümde sadece muzik dinlemek için guzel telefon onun dışında benim için albenisi yok.
    Teknik olarak en üst zirve Htc 10 sanırım ama o kadar para verdikten sonra insan birazda görsellik tasarım ister ve S7 veya S7 Edge alın derim.
    S7 Edge lerde ekran sorunu var diyorlar teknoloji şans işi kime iyisi / kötüsü denk geleceği belli olmaz.

• Kesinlikle S7 edge

• Ses senin için önemliyse kesinlikle tercihini htc den yana kullan. Ses kalitesi önemli değilse ikiside şık telefon. İkisinide dene öyle karar ver derim.

-s7 edge içinde ekranı ufak bi darbede kırılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Htc 10 denilen cihazda malum sitede piyasasızlıktan dolayi 1900 2300 civarı ve tavsiye etmem kalas gibi telefon. Arayüz desen android de en sevmedigim arayüze sahip. Sayfalar Yana değil aşağı akıyor ve çok boş gibi duruyor. Evet saf android e daha yakin bir arayüz ve doğal olarak daha sağlıklı çalışacaktır ama güncel telefonlarda kasma olayi kalmadiki zaten. Htc 10 benim gözümde sadece muzik dinlemek için guzel telefon onun dışında benim için albenisi yok.
    Teknik olarak en üst zirve Htc 10 sanırım ama o kadar para verdikten sonra insan birazda görsellik tasarım ister ve S7 veya S7 Edge alın derim.
    S7 Edge lerde ekran sorunu var diyorlar teknoloji şans işi kime iyisi / kötüsü denk geleceği belli olmaz.

Ekran sorunu derken kardeşim?

• HTC yi direk ele

• IPhone dan android e geçtiğin zaman ilk telefonun samsung olmasın. Yoksa o sistemin seri çalışmasını falan baya özlersin. Bence htc 10 al.

• quote:

Orijinalden alıntı: talha733

IPhone dan android e geçtiğin zaman ilk telefonun samsung olmasın. Yoksa o sistemin seri çalışmasını falan baya özlersin. Bence htc 10 al.

S6 ile beraber değişti o devir
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Valla kullananlar Note7de bile hala takilma donma sorunlarinin oldugunu soyluyor. S7 konusunda da vardi sikayetciler

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Valla kullananlar Note7de bile hala takilma donma sorunlarinin oldugunu soyluyor. S7 konusunda da vardi sikayetciler

Evet, Note 7'de bazı performans sorunları olduğu aşikar. Fakat S7 ve S7 Edge'de ben daha öyle bir sorunun olduğunu ne deneyimledim, ne de duydum.

9 aydır S6'yı hor bir şekilde kullanıyorum, hiçbir takılma ve donma ile karşılaşmadım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.