Şimdi Ara

İlk İzlenim: Pro Evolution Soccer 2017 Demo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2017'nin demosunu oynadık ve değerlendirmelerde bulunduk.

• Çok güzel olmuş
  • izleyemedikki videoyu donup donuo duruyor lanet olsun
  • 3 maç yaptım gerçekten güzel olmuş bu sene bi çok şey yalnız şutlar hala çok kotu ya hiç bi şekilde bunu duzeltmiyolar şutlar hep aynı gidiyo füze gibi bir kere de vuramayin be kardeşim kimle vursan jet gibi gidio şutları tamamen değiştirmeleri lazım onun dışında oynanış cidden çok hoş olmuş 2011 den beri sadece fifa oynuyorum ama beğendim baya oynanabilir bir oyun olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • kim ne derse desin en iyisi pes 13
  • az önce denedim plase her şut gol oluyor grafiksel olarakta baya kötü görünüyor onun dışında gelişme var oynanış olarak baya

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • oyun grafiksel olarak gayet iyi duruyor sırf eleştirmiş olmak için eleştirmeyin
  • Fifa 2005 ten sonra bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turktelekom saolsun pixsel pixsel izledim.Futboldan sogudum

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

oyun grafiksel olarak gayet iyi duruyor sırf eleştirmiş olmak için eleştirmeyin

yakından çok güxzel görünüyor uzaktan oynarken adamların yüzleri bulanık bulanık geliyor oynarsan anlarsın videoda belli olmuyor yani fifaya göre diyorum bunu tabi

• Görünüş olarak 2016dan hiçbir farkı yok oynanışı görmek lazım

• OYUN zorluğunu keşke superstar yapsaydın. ''En iyi oyuncu'' zorluğu sana çerez gelmiş. O kadar iyi biliyorsun ki oynamayı, çerez gibi goller attın. İnanılmaz keyifli bir video hazırlamışsın.
    Bir dahaki oyunlarında lütfen superstar zorluğunu seçermisin...

Şu milletinde fifa da world class da pesde en zor ayarlarda oynamasını anlamıyorum, görende hepinizi çok iyi oyuncu sanacak.

HER senede yalan söylemeyi bıraksanız keşke... pes 16 çıkar, pes 15 çok kötüydü ama pes 16 olmuş, cidden bu sefer 16 olmuş ... Pes 17 çıkar, pes 16 neydi öyle ya, ama bu sene pes 17 süper olmuş, pes 18 çıkar... pes 17 çok kötüydü, pes 18 harika olmuş. Evet bir önceki oyunlara göre gözle görünür gelişmeler oluyor. Ama bu sizin söylediğiniz tüm medyanın yaptığı palavralar kadar değil...

Ve pes 17 ye gelecek olursak, oyun yine rezalet!!! Keşke şu oyun adam olsa da, fifa belasından kurtulsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 25 Ağustos 2016; 10:44:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

OYUN zorluğunu keşke superstar yapsaydın. ''En iyi oyuncu'' zorluğu sana çerez gelmiş. O kadar iyi biliyorsun ki oynamayı, çerez gibi goller attın. İnanılmaz keyifli bir video hazırlamışsın.

Şu milletinde fifa da world class da pesde en zor ayarlarda oynamasını anlamıyorum, görende hepinizi çok iyi oyuncu sanacak.

HER senede yalan söylemeyi bıraksanız keşke... pes 16 çıkar, pes 15 çok kötüydü ama pes 16 olmuş, cidden bu sefer 16 olmuş ... Pes 17 çıkar, pes 16 neydi öyle ya, ama bu sene pes 17 süper olmuş, pes 18 çıkar... pes 17 çok kötüydü, pes 18 harika olmuş. Evet bir önceki oyunlara göre gözle görünür gelişmeler oluyor. Ama bu sizin söylediğiniz tüm medyanın yaptığı palavralar kadar değil...

Ve pes 17 ye gelecek olursak, oyun yine rezalet!!! Keşke şu oyun adam olsa da, fifa belasından kurtulsak.

Fifa belası?
    Oynamak zorunda değilsin.

• Msjıma cevap vermek zorunda değilsin.
  • Demoyu denedim idare eder ama oyuna motion blur eklemişler gözümü rahatsız etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 25 Ağustos 2016; 11:36:16 >
  • eskiye göre yumuşak bir oynanışı var grafikler ise gerçekten çok iyi, oyunu denemeden yorum atanları çok sallamayın demo ile kararı kendiniz verin, oyunun gideri var ama fifa yine önde bu sene. karşılıklı kapışmada pes tadı aynı.

• quote:

Orjinalden alıntı: hayansame

OYUN zorluğunu keşke superstar yapsaydın. ''En iyi oyuncu'' zorluğu sana çerez gelmiş. O kadar iyi biliyorsun ki oynamayı, çerez gibi goller attın. İnanılmaz keyifli bir video hazırlamışsın.

"Yorum kısmında keşke çok güzel bir eleştiri yapsaydın. Bu yazdığın senin adına çerezlik bir yorum olmuş. O kadar iyisin ki eleştiri konusunda, ölümüne eleştirmişsin. Okuması inanılmaz keyifli bir yorum yazmışsın. Bir daha ki yorumlarında lütfen daha düzgün bir üslubu seçer misin?" Şimdi bunu okuduğunuzda nasıl hissediyorsanız sizin yorumunuzu okuyanlarda size karşı öyle hissediyorlar. O yüzden düşüncemiz ne olursa olursa bunu düzgün bir şekilde dile getirmek en önemlisi. Yoksa hiçbir sonuca varamayız.

Bir oyunu iyi anlamanın yolu onu müthiş oynamaktan geçmez. Doğru analizden geçer. Örneğin bugün Sir Alex Ferguson sahaya çıksa yaşından ötürü iyi top oynayamayabilir. Ama bu onun bir futbol dehası olduğu gerçeğini değiştirmez.

Oyunu istediğim zorluk ayarında oynamak da, düşündüğümü olduğu gibi söylemek de benim tercihimdir. Siz kalıp yargılarla kendi inandığınız şekilde yargılamaya ve istediğiniz yöne çekmeye devam ettiğiniz sürece en çok sizin başınız ağrır ve bir tek siz, sürekli memnun olmamaya devam edersiniz. Bu yanlıştan dönmenizi umarım. Çünkü bir oyun sırf sizin için "rezalet" diye o oyun hakkında yapılan olumlu yorumları küçümseyemezsiniz. Adı üstünde "sırf sizin için". Tıpkı olumlu yorumlarının hepsinin "sadece bana ait" olması gibi.

Herkesin her şeyi beğenmek için kendince sebepleri vardır. Bu sebepler çok saçma gelse bile size bir başkasının düşüncesini yerme hakkı vermez. Hele bunu bir yerlere bağlama hakkını hiç vermez. Yaptığınız yorumu kendinize yakıştırıyorsanız benim size bundan öte söyleyebileceğim hiçbir şey yok.

Saygılar.

• TwiNKie... kullanıcısına yanıt
    Mesajlarım da incittiğim kısımlar varsa kusura bakma. Söylediklerimle sizi bilerek ve isteyerek yermeye çalışmadım. Ben özür dilenmesi gerekiyorsa her zaman dilerim, sıkılmam gocunmam, bazen farkında olmadan sert , kötü bir mizacımda olabilir...

Ama pes'in yeni oyunu çıktığında bu sefer olmuş! ve bu sefer olmuş dedikleri oyunu diğer sene yenisi çıkınca, aslında bir önceki olmuş dedikleri oyunu beğenmediklerini dile getirmeleri. Sizce de iki yüzlülük değil mi?. Burada kimseyi kırmamak, üzmemek için, fan boyların tepkisini almamak için pembe yalanlara şahit olmuyor muyuz?
    apaçık sert ve keskin eleştiri yapmaktan çok çekiniyor yorumcular.
    Sizde bir çok kitlenin ortasında kimseyi incitmeyecek, gocutmayacak sözler sarf etmeye çalışıyorsunuz (oyunlar hakkında)
    Abi biride çıkıp desin ya. Bu oyun ne, böyle oyun mu yapılır , bu oyunu almayın diyebilsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Belki iyi oynuyoruz ? Pes'in çoğu oyuncu kiltesi en az 10-15 yıllıktır kardeşim.Bu sebeple kötü olsa da vazgeçilmiyor.Fifa Pes'in iyi yanlarını kopyalarak buralara kadar gelmiştir.Ben şahsen henüz oynamadım,demosunu indirip oynadıktan sonra yorum yapacağım.Sen oynadın mı ? yoksa videoya göre mi yorum yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 25 Ağustos 2016; 14:13:53 >

• Allah için oynamayı bilmeyen bu oyunu incelemesin ya :S

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.