Şimdi Ara

Üst limit 1200 lira android telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alacağım ürün ikinci el veya sıfır olabilir.
    Aradıklarım şunlar:
    - İyi bir kamera
    - En az 4.7" ekran
    - Telefonda sosyal medya kullanılmayacak, oyun oynanmayacak. Uygulama olarak genelde navigasyon ve whatsapp kullanılacak ve tarayıcı ile internette gezinilecek.
    - batarya süresi önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 25 Ağustos 2016; 15:50:31 >

• Lilpackage L kullanıcısına yanıt
    Zenfone 2 al yoluna bak hocam şimdi gm 5 plus felan diyen cok olur ama her kullanıcıda çeşitli sorunlar olduğundan alma derim lg modelleride kesinlikle alma lenovo vibe p1 şarj bakımından en iyi telefon ama zenfone 2 performans olarak hala üst seviyede fiyatının üstünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Zenfone 2 al yoluna bak hocam şimdi gm 5 plus felan diyen cok olur ama her kullanıcıda çeşitli sorunlar olduğundan alma derim lg modelleride kesinlikle alma lenovo vibe p1 şarj bakımından en iyi telefon ama zenfone 2 performans olarak hala üst seviyede fiyatının üstünde

Konuda da belirttiğim gibi şarj önemli bi etken değil seçimimde. Kamerası nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

quote:

Orijinalden alıntı: ByMustafa59

Konuda da belirttiğim gibi şarj önemli bi etken değil seçimimde. Kamerası nasıl?

Youtube videolarında kamera performansı hakkında bilgi alabilirsin kamerada başarılı fiyatının hakkını veriyor
  • ByMustafa59 kullanıcısına yanıt
    Asus Zenfone 2 Laser hakkında bilginiz var mı? bu bölümde bi arkadaş benim saydığım amaçlar için almış kendisine de pm attım cevap bekliyorum
    Eski bir zenfone 2 laser kullanıcısı olarak fotoğraf konusunda oldukça başarılı buluyorum. Akıcı ve güncel bir telefon.

Aciliyetiniz var mı? Zenfone 3 laser modeli çok güzele benziyor onu bekliyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Eski bir zenfone 2 laser kullanıcısı olarak fotoğraf konusunda oldukça başarılı buluyorum. Akıcı ve güncel bir telefon.

Aciliyetiniz var mı? Zenfone 3 laser modeli çok güzele benziyor onu bekliyebilirsiniz

telefonsuzum şu anda maalesef. Ne zaman çıkacak ve tahmini kaç liradan satılır?
    Eylülün sonunda zenfone 3 ler geliyor. Laser modelide onlarla gelmesi çok büyük ihtimal bekleteceklerini sanmıyorum. Zenfone 3 1200-1450 arası bir fiyatta gelecek.

Laser tahminim 900-1100 arası olacak.

Bende zenfone 3 max veya laser almayı düşünüyorum.

• quote:

Eylülün sonunda zenfone 3 ler geliyor. Laser modelide onlarla gelmesi çok büyük ihtimal bekleteceklerini sanmıyorum. Zenfone 3 1200-1450 arası bir fiyatta gelecek.

Laser tahminim 900-1100 arası olacak.

Bende zenfone 3 max veya laser almayı düşünüyorum.

ze500kl ile ze550kl arasında ekran boyutu dışında fark var mı? şimdi alsam 1 ay kullanıp satabilir miyim? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 24 Ağustos 2016; 21:43:25 >
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    tamam şimdi baktım sadece batarya farklıymış
  • Satma konusuna girmyin hocam zaten düşük fiyatlı bi telefon olduğu için çok ucuza ancak satarsınız :)

• quote:

Satma konusuna girmyin hocam zaten düşük fiyatlı bi telefon olduğu için çok ucuza ancak satarsınız :)

Yapay ışıktaki kamera performansı pek iyi değilmiş doğru mu?
  • Ona çok dikkat etmedim ama gündüz çekimlerinde renkler çok güzeldi manuel ayar yapabilen insan her ışıkta çekim yapabilir bence. Fotoğraf için çok güzel bi menüsü var hem oto hem manuel birçok şeyin ayarını yapabiliyorsunuz.

En sevdiğim özelliklerden biriside ekrana kamerayı hızlıca açmak için kapalıyken C harfini yazmanız. Çift tıkla açılıp kapanması ve bu tarz kısayolları bu telefonu bana tekrardan bile aldırabilir :)

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    manuel ayardan anlamıyorum öğrenmesi çok vakit alıyor mu?
    https://forum.donanimhaber.com/m_119784624/tm.htm

konuyu incelemenizi tavsiye ederim ..
  • Samsung Galaxy J7 vs General Mobile GM 5 Plus vs Zenfone 2 Laser vs Lenovo Vibe P1
    Saydığım özellikler açısından hangisini almam daha iyi olur size?
    Bunun için ayrı konu açsam daha iyi olacak sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lilpackage -- 25 Ağustos 2016; 2:48:16 >
    hocam ben onların hepsini bi gm5 le kıyaslıyım istersen ...

p1
    Bataryası iyi ben bir batarya telefonu almak istiyorumdiyorsan tercih edilebilir. PArmak izi okuyucu ve metal kasa + batarya gm5 ten iyi olan yanları...

Kameraları gm5ten kötü, snapdragon 615 kullanıyor gm5ten düşük, 2gb ram var gm5 te 3gb.
    android 6.0 güncellmesini aldı 7 yi alırmı alırsa nezaman alır belli değil. GM5 eylül ayında android 7 yi alacak.

Laser ...

16gb dahili hafıza, 2gb ram, 720p 267ppi ekran, snapdragon 410 yonga seti, adreno 306 gpu , hızlı şarj yok... neresinden tutsan elinde kalıyor anlaycağın...

j7
    16gb hafıza
    1,5 gb ram şaka gibi ...
    720p 267ppi ekran
    ...

Hocam uzun lafın kısası burdan bataryası uzun gitsin 1 günü geçsin vs diyorsan p1 alınır...

Diğer hertürlü GM5 u cihazların önünde ...
    Hocam p8 tam sizlik hepsiburadada 1179tl ve öneririm ben aldim bi tane

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.