Şimdi Ara

TÜRKSAT DİGİTÜRK LİG TV HD ÇIKMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni üyelik açtırdım giriş paketi hd ve lig tv hd kurulum yapıldı lig tv hariç tüm kanallar hd oldu 87.kanal gözükmüyor kanal listesinde 77.kanal ise sd yayın müşteri hizmetleride kurulum yapın falan gelir diyor yardımcı olamıyorlar ne yapmam lazım ?

• Kartı çekin bidaha takın fişi çekip takın menü gelişmiş kurulumdan birkez daha kanalları taratın bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online işlemlerden kontrol edin bakalım ligtv hd var mı paketlerin içerisinde. tanımlamayı unutmuş olabilirler.
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    giriş yapamıyorum üyelik bulunamadı falan diyor halbuki hem abone numarasıyla hemde telefon numaram ile denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 24 Ağustos 2016; 22:48:03 >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Malesef olmadı 87 kanal yok çıkmıyor Online işlemlerden baktım türksat ve ligtv hd gözüküyor ama çözemediler problemi allahım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    İstersen bayiye bi götür incelesinler kutuyu.bi problem var heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    son durum ne?
  • funnygirl F kullanıcısına yanıt
    bugün mecidiyeköy şubesine gittim iptal işlemi için yarın ücretsiz teknik servis yollayalım bir baksınlar olmazsa öyle iptal edersiniz falan dediler kabul ettim yarın öğleden sonra gelip bakacaklar yarın akşam yazarım son durumu
  • Bendede lig tv hd ve lig tv 3 hd var 2 ve 4 çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirAlex kullanıcısına yanıt
    bende hiç bir lig tv kanalı hd çıkmıyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

bende hiç bir lig tv kanalı hd çıkmıyor malesef

hd paketini satın aldın değilmi ek olarak
  • SirAlex kullanıcısına yanıt
    evet aldım sadece ligtv yok zaten diğer tüm kanallar açık
    hocam çözüldü mü?
  • funnygirl F kullanıcısına yanıt
    hala çözemediler iptal etmek istediğimde paranın 9 ay taksitle geri ödeneceği söylendi iptal de edemiyorum böyle kaldım gelen teknik servis de hiç bir şey bilmiyorum kolay kurulum yaptı bi problem var ama müşteri hizmetlerini arayın bizim yapacağımız bir şey yok dedi gitti adam onu bende yapıyorum zaten ne diye çalışıyor bunlar anlamıyorum
    Hocam muhtemelen çanak ayarı ile ilgili bir sorun var. İsterseniz komşunuzda deneyin bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enverates

Hocam muhtemelen çanak ayarı ile ilgili bir sorun var. İsterseniz komşunuzda deneyin bi.

çanak ayarı değil. Eve servis gelmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.