Şimdi Ara

AZİZ YILDIRIM RÖPORTAJI NTV - 24.08.2016 saat 21.00 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir suru kanit, isim verildi. Hadi bakalim simdi nolacak, cikin savunun kendinizi. Mesela eminim gsliler simdi "yeaa yalana bak fetocuymusuzda falan, klubumuz sikayet etsin aciklama yapsin" falan gibi dusunceler icindedir ama maalesef ki gercekler aci. Hadi o zaman kime laf atilmissa ciksin kanitlarini sunsun desin bunlar yalandir falan, ee niye cikmiyor bunca sene? Anca işte yok efendim sikayet edecez mahkemeye verecez gibi tırt sozler ama gel gor ki gosterecekleri bi kanitlari yok. Ki zaten bunlar kanit olmadan şike yapildi diyen klube şikeci diyen hayalperest insanlar. Kusura bakmayin gsliler gercekler acidir: fetocusun galatasaray. Umarim adalet yerini bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

İzleyemedim internetten izleme imkanım var mıdır ?

Youtube'da NTVspor canlı yayının geri sararak izleyebilirsi. Saat 21:00'da başladı

FB'nin dailymotin hesabına da eklendi, isteyen burdan da izleyebilir tekrarını
    http://www.dailymotion.com/fenerbahce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 25 Ağustos 2016; 0:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Ntv'nin yada Ntvspor'un raitinglerini merak ettim.Bazı kulüplerin başkanlarının tüm konuşmalarını toplasanız bu akşam ki kadar alamazlar.

Çok şükür ki işimiz reyting değil futbol oynamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Ntv'nin yada Ntvspor'un raitinglerini merak ettim.Bazı kulüplerin başkanlarının tüm konuşmalarını toplasanız bu akşam ki kadar alamazlar.

Çok şükür ki işimiz reyting değil futbol oynamak.

Cevap yazmis olmak icin yazma her mesaja cevap vermek zorunda degilsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 senede 1 futbol aklınıza geliyo diğer seneler konuşuyorsunuz sadece o bakıma şey etmiştim.
  • Koydum oraya alan alsın işte tek tek cevap vermekle uğraştırmayın beni.
  • Ah ulan 2011 öncesi malum kulübün yöneticilerinin hepsini dinleyeceklerdi.

Adama feto diyoruz UEFA'yı da mı duayla aldık diyor. 2011 öncesi şike yaptık madem, sonrası Fenerbahçe ya şampiyon oldu ya 2., hani şike nerede ? Şike olmadan sürekli ilk 2de olan kulüp neden şike yapsın peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jst1907 -- 25 Ağustos 2016; 0:57:13 >
  • Jst1907 J kullanıcısına yanıt
    Yedek kadroyla 1yil boyunca oynadigimiz donemde bile son haftaya kadar yaristaydik, daha o donem aykutla alex in problemleri bitmiyordu yani kac mac oynamadi alex ve kaybetmistik puanlari. Bunlar konusur yalan atar inkar eder, kimse gercekci olamiyor objektif bakamiyor. Tabi o olgunluklari olmayan bir suru insan var forumda, dua derken ne dedigini anlamayan.. Yaslari kactir bilmem ama rahatsiz ediyorlar insani :/

• Uefa`yı fetö aldına kimse inanmaz ama lig de işler farklı yürüyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

himmetle şampiyonluk ne kadar kolay,

fetöcüsün galatasaray...

Zekeriya ÖZ ile Mehmet BERK
    Fenerbahçe kongre üyesiydi.

O zaman FETÖcü Fenerbahçe...

http://odatv.com/bu-da-mi-gol-degil-0111131200.html

Malum savcılar kırmızı bültenle aranan Zekeriya ÖZ ve Mehmet Berk.
    Teknik Direktör Aziz yıldırım.

Parayı veren herkes kongre üyesi olabilir. Fetö himmetleri kime yollamış sen ona bak.

• Bu adam cemaate sallıyor fotoları var hiç mi düşünmüyor önüne komcağını?

Tamam geçen yıl ihtilal yapcaklar dedi ama abartmayın şu adamı gözünüzde sonuçta şike yaptığı ortada deliller yasa dışı toplansada ben neticeye bakarım şike yapan bir eleman bu.

• Helal olsun Aziz Yıldırıma. Herkes susuyor korkudan ama Atatürkçü başkan konuşuyor hesap soruyor. Hepsinin ipini çekecek tek tek. Kimin ne olduğu ortaya çıkıyor. Tarih saat veriyor adam. Helal olsun

• Sivri Biber kullanıcısına yanıt
    Sen ne çaresizbir çocuksun ya.

95te söylüyor fetö, gsyi ayağa kaldırmak lazım diye.

Ondan sonra 96-00 serisi geliyor.

Arifin 90da kendini atıp penaltılarla kazanılan maçlar, ayarlanmış tff ve hakemler, ulusoy skandalları, ardından gelen şampiyonluklar...

4 senede milyonlarca dolar gelir, birbiriyle sürekli oynayan ve araları cemaat bağlarıyla güçlü futbolcular, Türkiyeyi arkasına almış, tff tarafından maçları ertelenen, bir eli yağda bir eli balda bir takım...

Al şimdi gül bakalım evlat.Az kafanı kullan az...böyle komik durumlara düşersin yoksa.
  • Aziz ol BÜYÜK BAŞKAN.

• Sonuç ŞİKE gerçekten yapıldı ama DİNLEMELER yasadışı. Aziz resmen bunu itiraf etti.

Önce dinleyerek ergenekona bağlamaya çalışmışlar ama ordan ekmek çıkmamış bunlarda şike yaptığı konuşmaları ortaya çıkardılar.
  • Adam resmen tarih saat mekan verdi. Burdakiler hala cik cik konusuyor

• Bursa başkanı me alaka herhalde feto ile ilgili olanları beğenmediler onun için diyor olabilir

• Ergenekon savcı ve hakimlerini kongre üyesi yapanlar Atatürkçü öyle mi? İlkokul bebeleri bile ergenekonun, Atatürkçü askerlere karşı yapılan bir kumpas olduğu biliyordu.Fenerin bu adamları üye yapmak istemesi tamamen güçten yana olduğunu gösteriri.Aziz laf arasında bu savcılar ve hakimler, devlet tarafından seviliyor dedi.Fenerbahçe yöneticileri Atatürkçü falan değildir.Güçten yana olmak için kendilerini satmışlardır.Bu adamların peşinden gidenler de asla başarı falan göremeyecektir.
  • Yeni bir şey çıktı mı diye baktım,yok.Nedir bu yaygara diye soruyordum boşu boşuna.Ama belli karın ağrısı.

Fanatik,Galatasaray düşmanı Fenerliler öyle bir durumda ki,Aziz ne atarsa önlerine,ona inanmaya hazırlar.Kimse birbirini kandırmasın,sizin amacınız adalet falan değil,Galatasaray'ın şampiyonluklarınızı kendinize saymak,olmadı en kötü ihtimal çamur at izi kalsın yapmak.Araştırılsın bu FETÖ ne zaman ortaya çıktıysa,bütün lig sezonları o tarihten itibaren.Araştırılmasına bir şey dediğimiz yok.Bizim kızdığımız,sizin ikiyüzlülük yapıp 1996-2000 demeniz.FETÖ 1996'da başladı,2000'de bitti öyle değil mi?2000-2001'de 5. kez üst üste şampiyonluğuna koşan Galatasaray'ın Ankaragücü maçında nasıl önünün kesildiği hiç konuşulmaz ama nedense?

Nasıl bir yayıncılıktır bu,bir kişi çıkıp sormuyor madem FETÖ'ye bu kadar düşmandın,halı sahada hakimlerle savcılarla maç organize ediyorsun,hepsi FETÖcü nedense,ne oldu kandırıldın mı yine?Madem bu kadar FETÖ karşıtıydın,yönetimine Nihat Özdemir'i niye aldın,Aydınlar niye destek oldu voleybol takımına?O görüntülerde çıkan,Fethullah Gülen'e yakınlığı bilinen Emre'yi niye transfer ettin de 7 sene oynattın takımında,hem de kaptan olarak?

2003-2004 sezonunun devre arasına 8 puan geride girerken neden,''Şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendim.Nasıl kazanacağımızı artık biliyorum." dedi?Neyi kastetti acaba bu söylemiyle?Ve o sezon kim şampiyon oldu?Beşiktaş esip gürlediği ilk yarıda 43 puan toplamışken,ikinci yarı skandal hakem kararlarıyla sadece 5 galibiyet alabiliyor,Fenerbahçe'nin de Ali Aydın işbirliğiyle maçı tekrarlanırken her şey normaldi,püripaktı,değil mi?Her nedense daha sonra çıkan ses kaydında da,Sinan Engin diyor ki,100. yıl şampiyonluğumuzda çok yardım etti Aziz Yıldırım?Bak sen şu işe.2002-2003 ile 2003-2004 al gülüm-ver gülüm şampiyonlukları mıydı yoksa?

Hakeza 2004-2005 ve 2005-2006 sezonları da öyle.Salak salak penaltılarla iteklenirken,elle kolla goller atarken de FETÖ yoktu,her şey tertemizdi değil mi?

FETÖ'nün yargı imamı olan Osman Karakuş'un Tahkim Kurulu'nda görev alması için lobi yaptın mı,yapmadın mı?Her şey ortada zaten,cevabı belli olan bir soru bu.

Bu cemaatin en çok palazlandırıldığı dönem,2007-2011 arası falan değil mi?Bu tarihte Fener'in yöneticileri kim?Fenerbahçe bu dönemde iyiydi,Galatasaray neden kötüydü?FETÖ 1990'larda tam palazlanamadığı dönemde şampiyon yapıyor ama en güçlü olduğu dönemde,sınavlarda istediği gibi hile yaptığı,iyice kadrolaştığı dönemde yapamıyor,öyle mi?

FETÖ aşığı Enes Kanter,kimin altyapısından çıkma?

Galatasaray başarılı diye FETÖcü,senin başarın yok diye değilsin,yok ya herkes de keriz,herkes gerizekalı yuttu bunu değil mi?3 topçunun Feto ile yanyana görüntüsü çıktı diye koskoca camiayı FETÖcü ilan ediyorsan,döneceksin kendi yöneticilerine bakacaksın,biri halı sahada FETÖcülerle maç yapar durduk yere,diğeri de Fenerbahçe'de 2.5 milyon cemaat mensubu var,o yüzden cemaati eleştirmeyelim gibisinden laflar eder.Biri de senelerde voleybol takımını destekler.Ömer Çavuşoğlu gibilere hiç girmiyorum zaten.FETÖ ile mücadele edilmiş,ama bu adamlar hep kulübün önde gelen adamları olmuşlar niyeyse.Herkes işine geleni görüyor.Bu olmaz.Bu FETÖ meselesi,bir millet meselesi,vatan meselesi.Herkes önce kendi önündeki pislikleri temizlemeli.Bazı Fenerbahçe ve Beşiktaşlılar'ın yaptığı tam fırsatçılık,Galatasaray kompleksi,başarılarını çekememe hemen baş gösteriyor.Hadi yatın uyuyun,bir arkadaşın dediği gibi,şampiyonlukların kupaların alınıp size verildiğini düşünerek uyursanız belki rüyanızda görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: Port Valdez

himmetle şampiyonluk ne kadar kolay,

fetöcüsün galatasaray...

Zekeriya ÖZ ile Mehmet BERK
    Fenerbahçe kongre üyesiydi.

O zaman FETÖcü Fenerbahçe...

http://odatv.com/bu-da-mi-gol-degil-0111131200.html

Malum savcılar kırmızı bültenle aranan Zekeriya ÖZ ve Mehmet Berk.
    Teknik Direktör Aziz yıldırım.

Parayı veren herkes kongre üyesi olabilir. Fetö himmetleri kime yollamış sen ona bak.

Tamam onu geçtim ergenokan balyoz vs cemaat savcılarıyla bu kadar yakın olmaya ne diyorsun peki?
    Hem de başkanınızın.
    Halısaha maçları felan savcılarla ne gibi bir işi olabilir bir kulup başkanının?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.