Şimdi Ara

Üst segment telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Üst segment bir cep telefonu arayışındayım.
    Haftasonları balık avı yapan ve avlarını fotoğraflayıp sosyal medyada sergileyen birisiyim. Dolayısı ile aldığım telefonun fotoğraf çekimi benim için çok önemli. Bunun dışında suya dayanıklı olup olmamasının çok büyük önemi yok ama suya dayanıklı olması tabikide bir avantaj olur.
    İş hayatımda batarya problemi yaşamak istemiyorum. Yani elimde şarj aleti ile gezmek istemem. Ekranı büyük ve tatmin edici kalitede olmalı.

Bu yönde isteklerime karşılık şu telefonları önerdi arkadaşlarım;

-Sony Z5 Premium
    -Samsung Note 7
    -Samsung S7 Edge
    -Huawei P9
    -Iphone Plus 6
    -Xiaomi Mi5

Bu telefonlar belki ayrı segmentlerin telefonları ve hepsinin kendilerine göre üstünlükleri var. Xiaomi Mi5'de sanırım ısınma problemi varmış. Böyle bir problem yaşamak istemem açıkcası.

Sizin tavsiyeniz ne olur ve neden?

• Fiyat hiç önemli değilse direkt Note 7 alabilirsin.

Hepsiburada'da paraf kampanyasıyla S7 2110TLye mal oluyor, onu almak daha mantıklı bir seçim paranın hakkını vermesi bakımından.

Tabi acele değilse yeni iPhone lansmanından önce satın almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Fiyat hiç önemli değilse direkt Note 7 alabilirsin.

Hepsiburada'da paraf kampanyasıyla S7 2110TLye mal oluyor, onu almak daha mantıklı bir seçim paranın hakkını vermesi bakımından.

Neden Iphone lansmanını beklemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Fiyat hiç önemli değilse direkt Note 7 alabilirsin.

Neden Iphone lansmanını beklemeliyim?

Yeni nesil iPhone'u almayı düşündüğün cihazlardan daha çok beğenme ihtimaline karşı beklemelisin.
  • HTC 10 al arkadaşım. Suya karşı dayanıklılığı olan telefonları yazmışsın ama onların darbeye dayanıklılığı zayıf. Note7özellikle cep hızasından düşürsen gitti. Kulak/göz hizasından bahsetmiyorum bile... Av yapıyorsun birde. mi5 dayanıksız, i6p kamera vasat, z5p ile s7edge ise note7 gibi cam tasarımdan Kaynaklı olarak önermiyorum. P9 ve ASUS z3d Kameraları ve dayanıklılıkları iş görür. Yine de HTC 10 bence rakipsiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.