Şimdi Ara

Ne kadar trajikomik bu takımı adı artık Rvpspordur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1)Ben geçen sene volkan şen berbat bir futbolcu derken bana edilen lafların haddi hesabı yoktu sen ne anlarsın falan derlerdi şimdi ise herkes volkan şen düşmanı olmuş.Evet olması gereken ama görüyoru mki gene Aziz dışında bir günah keçisi aranıyor.

2)Pereira 10 numara istedi istedi bir forvet daha istedi istedi alınmadı şimdi advocat yönetime rapor sundu hemen alınıyor çifte standartın böylesi

3)Josefi sırf pereira getirdi diye yapılanlar ama orta sahada bir tane bile onun gibi adam olmayışı

Gelelim takımın adı artık neden Rvpspor

1)Hiç birzaman hazır olmaz ama hazır olunca hep ortalığı ateşe vereceği söylenir.

2)isteyerek Antrenmanlara çıkmaz kimsenin umrunda olmaz

3)T.D ü başkana şikayeteder

4)T.d rü iyidir kötüdür olay o değil el kol hareketi yapıp diğer oyuncuların gözü önünde küçük düşürür

5)Takımdaki arkadaşlığı bozar huzuru bozar ama o snuçta yıldızdır istediğini yapabilir o külüpten büyüktür kimine göre çünkü

6)Takımın T.d ne o karar verir istediği hocayı kulübün başına geçirir

Evet rvp aziz ikilisi takımı bitirmeye and içmişlerdir Alex De Souza ve Ali Koç un yönetime el koyması şarttır yoksa ben bu rvpsporu desteklemem(Her şartta bu takıma destek verdim savundum başarısı için sevmedik biz butakımı) takım gene böyle olsun ama bir oyuncuyu takımdan üstün tutmasınlar takımımızn şerefi yerle bir edildi şuan Fenerbahçe değil adeta Rvpspordur ve bu takım benim sevdiğim Fenerbahçe olamaz.

Bu sene ilk ikiye giremeyeceğiz bunuda böyle bilin o sevdiğiniz rvp butakımın sonu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 24 Ağustos 2016; 12:49:44 >

• Haklisin

Saka lan saka okumadim bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numaramı defans mı diye seçenek sunup skrtel i isteyen de advocaat dimi.
  • phoenıx39 kullanıcısına yanıt
    skreteli pereiranın istemediğini bilmediğine göre edicek lafımda yok sana kalsa zaten ozanı fernandaoyu volkanşeni falanda pereira istemiştir ya neyse.

Hayır burdaki ana konu Fenerin içindeki hali adamlar hala pereria kavgası yapıyor yahu sizin ne derdiniz var anlamadım Ne pereirası arkadaşım takım elden gidiyor alooooooooooo
  • Kim açtı bunun banını? 3 gündür kafa rahattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin rvpye ne garezin var olm naptı adam sana?
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah aşkına maddeleri yazdım Kuyt rvpden daha mı yetenkliydi hayır ama kendini ne takımdan büyük gördü nede yan gelip yattı lütfen görün şu durumu ardık adam kendini Fenerbahçeden üstün görüyor
  • okumayanlar bu mesaji begensin
  • USTA RVP FENERDEN BÜYÜK DEGİLDİR DOGRU ANCAK RVP FERNANDO SOUZA VITOR VOLKAN SEN BU DORDUNUN TOPLAMINDAN BÜYÜKTÜR. PORTEKİZ CİNGENELERİ VE BURSA CETESINDEN BÜYÜKTÜR YANI RVP.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

10 numaramı defans mı diye seçenek sunup skrtel i isteyen de advocaat dimi.

Skrtel değilde aslında Vitor Maicon'u istemiş ama yönetim ucuz olsun , diye aldığını düşünüyorum .

Bide şu maddeleri okursan iyi olur .
    http://m.fotomac.com.tr/fenerbahce/2016/08/13/ben-diyetisyen-miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 24 Ağustos 2016; 15:24:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • affiliation kullanıcısına yanıt
    souza ve vitoru çıkaralım ha evet kariyer olarak yenetek loarak rvp kat kat üstündür ama Fenerbahçeye verdikleri açısından sınıfta kaldı
  • okumayın maşık
  • Niye bu kadar kişi eleştirmiş hiç anlamadım adam noktasından virgülüne doğru demiş . RvP'yi Arsenal yada Manu zamanında izleyen herkes adamın açık ara Fener'e yatmak için geldiğini anlar . Middlesbrough , Bournemouth gibi takımlarda dahi 11 de yer garantisi verilmediği için anlaşamadı . Attıklarının yarısı kupa yarısı da penaltıydı .
  • Allah razı olsun hocam bunlar rvpsporlu Fenerbahçeli değil bunlar
  • rvp ıle olmayacagını bıle bıle hala rvp fanlıgı yapıyorlar.geldıgınden berı katkısı olmamıs ve olacagını da beklemıyorum.emenıke bu sezon rvpyı hep kesecektır,formayı da hak edıyor zaten

• Bıktım şu haterlardan.Bu adam takıma küfür falan mı etti biz mi duymadık?Adama fırsat sağladılarda o mu oynamak istemedi.Vitor adamı bitirdi.Siz burada hala kötülemeye çalışın elinizdekinin farkında değilsiniz.Beşiktaşlı gomezin büyüsüne kapıldınız hepiniz.

O Allah katına çıkarılan süper star gomez 2700 dakika oyunda olmasına rağmen 26 gol atabilmiş.(Maçlarda bu adama %100lük paslar çıkarttı beşiktaşlı oyuncular ama bu atamadı eto'o falan olsaydı 35 golü falan bulurdu.)Beşiktaşın orta sahasında Sosa Oğuzhan ve Atiba vardı bu çoook büyük avantaj.

Bizim Allahın cezası leş ölü şampiyonluğu veren beceriksiz kazma van persiemiz 1800 dakika oyunda olmasına rağmen 16 gol atabildi.Bizim orta sahada Souza Ozan Topal vardı bu büyük bir dezavantaj.Adam vitorla kavga etti yedek kaldı o moralle birde bunları yapabilmiş.

Arada koskoca 1000 dakika fark var.E soruyorum sana ey FENERBAHÇE taraftarı.

BU ADAM SANA NE ETTİ?

• Yattarili hocam bu advocat bütün sezon rvp yi oynatmaya çalışıp durur sezon sonu bunada yol verirler zaten ilk ikiye giremeyiz takım seneye kçülmeye falan mı gider bilemiyorum.

Şu haterlardan nefrete eden arkadaşa gelirsek adamı pereira bitirdi aç bakalım kaç kere şans vermiş sene başındada adam kaçını hiç etmiş.Gomezin tek katkısı gol atmak mı sanıyorsun ayrıca Gomezin kaç penaltı golü var.Rvp ligde 16 Gomez 26 gol attı neyin kafası bu kupada antalyaya attı diye mi faydalı oluyor bu adam.

Tek kale top oynadığımızda neden gol atamıyordu o zaman orta saha bitkimşde şöyleymişyde.O ortasahayı pereira mı aldı onude bakalım adam kaç kere 10 numara istedi alınmadı hayır kendinle çelişiyorsun
  • .......O K U M A Y I N..........

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demek istediğim bu zaten.Öyle bir orta sahaya,teknik hocaya rağmen böyle bir performans sergilemiş ne alıp veremediğiniz var adamla?
  • En iyi sensin kardeş

Diyin de gitsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.