Şimdi Ara

Tablet Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Genel amacı Pdf formatındaki kitapları kullanmak, üzerine notlar almak ve ara sıra ufak ufak yazılar yazabileceğim faydalı işlevsel uygulamaları olan bi tablet arıyorum. Kalem unsuru önemli bu yüzden. Bu yazdıklarım dışında çok da bi uygulamada kullanılmayacak. Sadece bu tarz bi görev için ipad almak fazla mı olur android tabletler de mevcut mudur acaba böyle? Genel olarak çok bi bilgim olmadığı için her türlü yardıma açığım Şimdiden teşekkürler

Edit: Bütçe belirtmemişim. Açıkçası kafamda belli bi bütçe yok ama iki bin lira düzeylerine de uçmak istemiyorum. Yukarıda yazdığım ihtiyaçlara uygun tabletlere göre bir bütçe belirlemeye çalışacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CacA762 -- 24 Ağustos 2016; 5:17:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuzenim kitap okumak ve sosyal medyada takılmak için orta sınıf bir android tablet aldı. Şu an keşke biraz daha para veril ipad alsaydım diyor. Şahsen Android tablet almazdım.

• iPad mini 2 veya daha büyük ekranlısı iPad Air.

Hız ve batarya performansı ile gayet yeterli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İPad Air önerebilirim

• Dediklerini iPad ile yapabilirsin bir de iPad ile uyumlu kalem alırsan yıllarca yardımcın olacaklarıdır

• Öncelikle cevaplar için teşekkür ediyorum. iPad Air'ın değişik modelleri var acaba hepsinde de kalem desteği var mı ? Bir de bu uyumlu kalemlere nerden bakabilirim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.