Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Celabrus'a girecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga17

Tankın biri isabet mi aldı canlı yayında? tanklar önlerine mayınları temizlemek için atış yapıyorlar.

Hangi kanal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caga17 C kullanıcısına yanıt
    M60 lar isabet alsa bile kolay zarar görmez ler tv deki alev alan cisim TSK ya ait olmayan bir şey

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    cnn. arkadan kalkan tozlarda olabilir.Allah yardımcımız olsun güç versin.Demin biri geldi spikerin yanına ışid geri güneye kaçıyor diye akrabalarım telefonda söyledi dedi.
  • Bizimkiler şimdi kime yardım için girdi oraya? Tam olarak kavrayamadım durumu. İşlerin yoğunluğundan dolayı galiba. Akşam detaylı incelerim, niye girdik kimin gazıyla girdik. Ne yapılacak vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

Türkiyenin yavaş yavaş kimseden korkmaması gerekli ama bit nabız bir nabız bağımsızlığa adım atmalı. Allah Türk Ordusuna yardım etsin. Hiç bir kayıp vermeyiz inşallah.

Hocam dediğin tamamen doğru fakat ayağımızı yorganımıza göre uzatmak zorundayız.Artık savaşlar eskisi gibi olmuyor teknoloji çağındayız.Ordumuz Dünyanın en güçlü ordusudur bunu yarışmalardada göstermiş hatta bu başarıyı hazmedeyen devletler bir daha yarışma yapmamıştır fakat gel gelelim işin için teknoloji girdiği zaman aşırı geride geliyoruz.1 Milyon bordo berelide göndersek adamlar uçaktan bomba attımı ortada asker falan kalmaz bizim güçlü olamamamızın en önemli sebebi bu.Birde Nükleer Silah faktörü var tabi bunu kullanmak o kadarda kolay bir şey değil fakat genede Rusya bu gücü kullanmasada sürekli kullanabilirim diye imaj yaratıp öbür devletleri korkutuyor bizim böyle bir şansımızda yok

• Allah yardımcımız olsun..

Bu arada milliyet canlı yayında opreasyonun abd tarafından yönetildiğini söyledi doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caga17

cnn. arkadan kalkan tozlarda olabilir.Allah yardımcımız olsun güç versin.Demin biri geldi spikerin yanına ışid geri güneye kaçıyor diye akrabalarım telefonda söyledi dedi.

tank füze fırlatınca toz dumana kapılıyor hocam normaldir. rpg atarken bile arkasında bulunursanız komaya girmek zor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bat-Man

Allah yardımcımız olsun..

Bu arada milliyet canlı yayında opreasyonun abd tarafından yönetildiğini söyledi doğru mu?

Abd ve diğer koalisyon ülkeleri ile ortak yapılan bir operasyon. Ben büyük bir kazık yiyeceğimizi düşünüyorum. Umarım yanılırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTE konuşuyor çok kararlı gözüküyor bu iş noktalanacak diyor. HEM pyd hem daeş unsurlarına karşı yapılıyormuş bu operasyon.

Salih Müslim'in yazısınada cevap verdi bundan sonra siz ne olacağınızın hesabını yapın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Bizimkiler şimdi kime yardım için girdi oraya? Tam olarak kavrayamadım durumu. İşlerin yoğunluğundan dolayı galiba. Akşam detaylı incelerim, niye girdik kimin gazıyla girdik. Ne yapılacak vs.

Türkiye bu hamleyi yapmak zorundaydı. Kürt koridorunun oluşmasını engellemek için girildi. Büyük kürdistanın aşamalarından biri bu. Akdenize kadar uzanan kürt koridoru demek, ekonomik kalkınma demektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Bizimkiler şimdi kime yardım için girdi oraya? Tam olarak kavrayamadım durumu. İşlerin yoğunluğundan dolayı galiba. Akşam detaylı incelerim, niye girdik kimin gazıyla girdik. Ne yapılacak vs.

Bu operasyon iside karşı yapılıyor. Ama asıl amaç ypgye kürt koridoru kurdurtmamak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye kadar ilerlenecek ve temizledikten sonra yerleşilecek mi? Rejim güçlerine mi teslim edilecek? Durulacak mı?
  • Ülkenin en önemli pozisyonlarından birinde bulunan bakanımız biraz önce bir tek çayın eksik olduğu, istikrarın hedef alındığı gibi klasik açıklamaları yapıp sohbet ediyor diye kızıyordum ki onun günahı yokmuş, boşa kızmışım. Cumhurbaşkanı çıkıp özel sektör şöyle, dış ülkelerdeki faiz böyle, bizi şöyle vurmaya kalktılar, 2023 hedef diye konuşuyor.
    Ecevit'in, Erbakan'ın, Çiller'in günahını almışız vallahi de billahi de. Sınırdışına operasyon yapıyorsun, asker yığmışsın ama çıkıp o kadar alakasız şeyler nasıl konuşulur yahu cidden anlayamıyorum ben bu insanları. Babacım biz aynı ülkede yaşamıyor muyuz ? Bunlar bizim yöneticilerimiz değil mi ? Oradaki ordu Hotanto'nun ordusu falan mı yahu niye havadan sudan konuşuluyor, günlük politikanın standart cümleleri kuruluyor...
  • Daha dün ordunun imajını düzeltmek için kesin suriyeye girilecek diye düşünüyordum.

Allah ordumuzun yanında olsun
  • Bazı gelişmelere, zamanlamaya ve detaylara bakıldığında insanın içine kuşkular düşüyor!
    Fakat, artık herhangi bir eleştirel yaklaşımda bulunmak şimdilerde her ortamda dışlanmak ve lince uğramak anlamına geliyor.
    Kuşkulu düşünce ve fikirlerimi paylaşma gereği duymuyorum...

Umarım bu ülke gerek devlet gerekse de millet olarak bu süreci en az zararla atlatır.
    Güzel yarınlar bizimle olsun...

• Allah türk askerine yardım etsin dış siyasette yaptığımız yanlışları bu şekilde düzeltmeye çalışıyoruz keşke en başta muhalefet dinlenseydi..

• YARDIR TSK !

• gençler haritaya iyi bakın

HASSEKE KOBANI FALAN TÜRKİYENİN sınırı Suriye'ye bağlı sınırı komple YPG nin elinde sadece cerablus değildi.

Şimdi olay şudur o bölge işid den temizlenecek neden cerablus neden sadece isid olan bölge. Neden YPG nin bölgesine dokunulmuyor sorarlar adama.

İnsan ister istemez YPG ye koridor açıyorlar diye düşünüyor.

• Mehmetçik orada çarpışırken kalbim parçalanıyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.