Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M1 in bircok belgeselini izledim soyle tank boyle tank dunyanin en iyisi diye neyle patlatiyorlar bu tanklari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırat Kalkanı Harekatı'nın Tel Rıfat ve Mare güneyine ypgye yönelik harekatının ağır kayıplar yüzünden durdurulduğu bildiriliyor.
    Muhalifler ve TSK tekrar IŞİD'e karşı el Bab'a yöneldi.

Reisin izinde güçlü ordu güçlü Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Onceden de yazdigim gibi Kürtler in tam ustunlugu sonucunda arkalarina bakmadan geri kacmis gibi gozukuyorlar.Merak ediyorum Kürtler de onlar gibi Al Bab a yururse ne yapabilecekler, artik kantonlarin birlesmesini izleriz

Yav he üstün bi şekilde leşleri taşıdınız Afrine naklen gördük. Dua edin biz savaş hukuku biliriz. Düşmana saygıyıda biliriz. Sizin gibi cesetlere tecavüz etmeyiz. Efendi gibi leşlerinizi götürmenize izin verdik. Yoksa cenaze töreneni yollarız 2 tane F16. 300 leşin yanına 500 leş daha o an eklenir.
    Hoş bana verseler yetkiyi kimse tutamaz hadi gene iyisiniz. Abd abinize dua edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panzer VIE Tiger

M1 in bircok belgeselini izledim soyle tank boyle tank dunyanin en iyisi diye neyle patlatiyorlar bu tanklari?

Yalan dolan ya. En iyi tank Rus T-90 ıdır. Suriye savaşında bol bol ispatladı kendini. Böyle dandirik bi füzeye patlamıyor. Leoparlar iyi deniyor fakat bi savaşta etkin denenmedi. İsrailin çakma bi tankı var o ne derece iyi tam bilmiyorum. Ama Abd tankları çöp. Zaten o kadar kaliteli olsa Musulda Işide bırakmazdı. Abd hurdalarını bırakıyor genelde sağda solda.

He bizim m60lardan tabiki iyi. Sonuçta ikisi adamların tankı ama arada nesil farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 24 Ekim 2016; 22:02:48 >
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    İsrail'in Merkava tankları ağırdır ama bu coğrafyada geliştirildiği için epey başarılıdır. Merkava yazarak çatışma anında pek çok videosuna ulaşabilirsiniz. İnşallah gün gelecek Altay da Merkava gibi bir kaç nesil üzerine koyup geliştirilecek.

Anladim hocam umarim.Altay tanki hepsinden daha basarili olur umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Fırat Kalkanı Harekatı'nın Tel Rıfat ve Mare güneyine ypgye yönelik harekatının ağır kayıplar yüzünden durdurulduğu bildiriliyor.
    Muhalifler ve TSK tekrar IŞİD'e karşı el Bab'a yöneldi.

Reisin izinde güçlü ordu güçlü Türkiye

İroni mi yaptın anlamadım ama, Olası bir Bab operasyonunda Afrin tarafının olaya müdahil olmaması için bir gözdağı da verilmiş olabilir. Eğer kaynak yaparsanız 1 günde 200 leşi alırsınız hesabı. çünkü TSK Tel Rıfat'ı çok rahat alabilecek bir kabiliyete sahip dediğin gibi durdurulduysa Rusya ve ABD tarafından engellenmiştir çünkü Tel Rıfatı ÖSO alırsa halep kuşatması tehlıkeye girebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TruuChainz -- 24 Ekim 2016; 22:25:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

İsrail'in Merkava tankları ağırdır ama bu coğrafyada geliştirildiği için epey başarılıdır. Merkava yazarak çatışma anında pek çok videosuna ulaşabilirsiniz. İnşallah gün gelecek Altay da Merkava gibi bir kaç nesil üzerine koyup geliştirilecek.

Yani çok araştırmadım açıkçası fakat başarılı olduğunu okumuştum. M1 abrahms gibi kumlarda problem yaşamıyor en azından Fakat İsrailin savaştığı unsurlar amborga altında kimseden destek alamayan cılız güçler. Tanksavarları olduğunu sanmıyorum. Gerçek ve adil bir savaşta ne yapar ona bakmak lazım.

@Panzer VIE Tiger
    Onlardan daha iyi olacağımızı sanmıyorum sonuçta ilk defa tank üretiyoruz. Fakat zaten en modernleri kimse satmıyor kolay kolay. Envanterden çıkartacakları eski tankları satıyorlar. Aramız bozulunca onu da satmıyorlar. O sebepten iyi veya kötü kendimiz üretmemiz lazım. İnşallah biran önce seri üretime geçer Altay

• Youtube'de bu eşşekçilerin anha diye bir kanalı var, açın izleyin leş cenazelerini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son durum ne? Tel Rıfat operasyonu ÖSO'nun kayıplarından dolayı durduruldu deniyor doğru mu?
  • Tel Rıfat operasyonu ÖSO kayıpları nedeniyle durdurulmadı. Henüz rejim ile komşu olmak için erken olduğu için durduruldu. Rusya öncelikle Halepin alınmasını istıyor. ÖSO rejimle komşu olursa Halep kuşatmasında sıkıntı çıkabileceği düşünülüyor. Neticede ÖSO içindeki bir çok unsur kuşatma altındaki Halepte bulunan muhaliflerin akrabaları.

Ayrıca çatışmalarda ağır kaybı YPG/PKK vermiştir. Düşünün bir, eğer ÖSO ağır kayıp verseydi, bu adamlar bunu bire 10 katarak ballandıra ballandıra yayarlardı. Yaymaya çalıştıkları birkaç eski yala haberden başkası yok.

Bu başlık altında bile, milliyetçi veya Erdoğancı gözüküp yalan propaganda yapmaya çalışan bir sürü tip var lakin ellerinde "Deniyor", "Haberler geliyor" söylemlerinden öte materyal yok.

YPG/PKK şansını denedi tutmadı. Çünkü koridor hayalleri bitmek üzereydi. Boylarının ölçüsünü aldılar.

Şu an hedef El Bab, sonrasında YPG/PKK nın da sırası gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

Son durum ne? Tel Rıfat operasyonu ÖSO'nun kayıplarından dolayı durduruldu deniyor doğru mu?

Propaganda. Yine abd uşakklarını koruyor öyle bi durum söz konusu değil.
  • ladies and gentlemen kullanıcısına yanıt
    Youtube'de anha kanalını aç ypg nin kayıplarını gör, en az 20 leş cenazesi kaldırdılar dün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman takip ettiğin hesapları gözden geçireceksin, burada bir haber paylaşacaksan doğruluğundan emin olmanı tavsiye ederim. Başın ağrıyabilir, zira yapılan kara propagandaya alet olmuşsun
    ALTAY yabana atılacak bir tank değildir. Üzerine inşa edildiği K2 Black Panther dünyada sayılı tanklardan biridir. Akkor, bor karbür zırh, Aselsan atış kontrol sistemi vs. gibi üzerine ekleyeceğimiz özellikler az uz birşey değildir.

Örnek olarak projelendirilen ve prototipi üretilen fakat ne hikmetse rafa kaldırılan Leopar NG üzerinde ki kabiliyetimiz gösterilebilir.

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• quote:

Orijinalden alıntı: Flcnr

ALTAY yabana atılacak bir tank değildir. Üzerine inşa edildiği K2 Black Panther dünyada sayılı tanklardan biridir. Akkor, bor karbür zırh, Aselsan atış kontrol sistemi vs. gibi üzerine ekleyeceğimiz özellikler az uz birşey değildir.

Örnek olarak projelendirilen ve prototipi üretilen fakat ne hikmetse rafa kaldırılan Leopar NG üzerinde ki kabiliyetimiz gösterilebilir.

Leopar NG bildiğin Tiger tank

Altay tankı da ateş ediyor resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    @ddsmurat

Sağdaki çıplak olan Leopar 2, soldaki ise Leopar 2'nin aselsan tarafından modernize edilmiş hali olan Leopar NG projesinin prototipi.

ALTAY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flcnr -- 25 Ekim 2016; 2:56:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flcnr

Yabana atmıyorum zaten ama sonuçta ilk deneyimimiz olacak. Zamanla daha iyi hale gelecektir inşallah.

• Fırat kalkanı harekatı'nin 3-Aşamasında son durum harita güncellemesi
    mavi boyalı yerler:bugün alınan yerleşim yerleri.

• Fırat kalkanı operasyonu bir vatandaş olarak,kesinlikle destekliyorum, fakat çok geç kalındı,harbiden lanet olsun böyle dış politikaya.İyi ki ilk seçimde,doğu tarafındaki illerde oy kaybı yaşadılar da, çözüm süreci dedikleri saçmalığı bitirdiler.Şimdi de neresinden dönersen, kârdır politikası uyguluyorlar.Çözüm süreci yüzünden,Kobani'ye kadar geldiler.Keşke baştan hiç şu çözüm süresi olmasaydı,şuan böyle sonunun bok çukuruna çıkacağını bilip bilmeden,Suriye'nin derinlerine kadar inme hesapları yapmak zorunda kalmazdık.Şimdi,iyi güzel,Öso'ya veriyoruz bu toprakları,peki bir kaç km aşağısı Esad rejimi var.Bu iki azılı düşman,şimdiden birbirlerine mesaj yolluyorlar,salyalarını akıtarak.Aşağıya indikçe,derin strateji ve kumar oyununa dönüyor iş,bakalım ne olacak.Herhalde bir ülke en fazla,bu kadar batabilirdi.Hem ordusunu,hem milletini,kendi çıkarları için kullanan bir hükümetle karşı karşıyayız.Olay kendilerine dokunana kadar,hiç bir şey yapmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 25 Ekim 2016; 22:59:42 >

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.