Şimdi Ara

TTnet zam mı yaptı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Paketin nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hipernet 24 / 75 gb paketim.Taahhüt felanda vermedim hiç bu yüzden zamlı gelmiş fatura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 24 Ağustos 2016; 21:22:10 >
  • taahüt yoksa zam gelmiş
  • Tarifelerde zamlı fiyatları yazmışlar
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/sayfalar/tum-tarifeler.aspx
     TTnet zam mı yaptı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 24 Ağustos 2016; 22:16:34 >
  • vodafonu öyle diyolar böyle diyolar kötülüyorlar.bu fiyatı görünce halime şükrettim.85 lira 24 mb hız 75 gb kota kazık ki ne kazık.şu an vodafonda 76 mb hız 240 gb kota 70 tl ödüyorum çokta memnunum ALLAH a şükür.kalkıpta bana birisi reklam yapıyosun demesin normal ev kullanıcısıyım.
  • Fiyatlara bak oh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    taahhütsüz fiyat ile taahhütlü fiyatı karşılaştırmak doğru degil. vodafone 16 mbit 50 gb liste fiyatı yalın ücreti dahil 110,95. gerçek anlamda en ucuzu uydunet onun da bulunduğu yerler bir elin parmaklarını geçmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem taahhüt istemiyorsun türkneti araştır.60 tl 150 gb akk paketi vardı.
  • Taahütsüz indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

vodafonu öyle diyolar böyle diyolar kötülüyorlar.bu fiyatı görünce halime şükrettim.85 lira 24 mb hız 75 gb kota kazık ki ne kazık.şu an vodafonda 76 mb hız 240 gb kota 70 tl ödüyorum çokta memnunum ALLAH a şükür.kalkıpta bana birisi reklam yapıyosun demesin normal ev kullanıcısıyım.

Umarım portunuzu değiştirmezler

• Oh oh verdikleri hizmete fazlasıyla yeter hatta ucuz bile o kafar hızlı internet kullanıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.