Şimdi Ara

Annem İçin Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler babam dün anneme yeni telefon alacağını ve benden yardym etmemi istedi bende bütçeyi sordum 1000 civarı dedi bende buraya gelip sizden 1000-1500 tl arası bir telefon önerisi isteyeceğim.Annem genelde Pinterest'te takılır, küçük ebatlı oyunlara girer ara syra, internetten dizi izler.Bu tür özelliklere çoğu telefon sahip lakin ben bunların arasından en iyilerini anneme istiyorum büyük ihtimal babamyn anneme alacağı sanırım ilk ve son telefon olacak o yüzden kadın yıllarca kullanacağından 1 yıl sonra teknik serviste sürünmesini istemiyorum telefonun.Önerilerinizi bekliyorum beyler bende gidip biraz araştırma yapayım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umbrella Corporation -- 24 Ağustos 2016; 0:24:40 >

• Onları yapacaksa daha ucuz bir telefon almanı öneririm , Şarj'a takmıyorsa Asus zenfone 5 yeterli olacaktır.
  • hellkaan H kullanıcısına yanıt
    Şarza takiyor hocam suanki telefonunda en cok sikayet ettigi seylerden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman kendi kullandığım Sony Xperia m5 Aqua'yı öneriyorum şarjı 2 gün yetiyor
  • şuanki telefonu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

şuanki telefonu nedir ?

Galaxy Nexus

• GÜNCEL
  • Bir yili gecti memnunum oneririm Xperia c4

Kolay ve akici stabil arayuz saglam kamera ve bataryada da uzmez 900 kusure bulunuyor

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam inceleme listesine ekliyorum modeli.

• Başka önerileri olan var mi?

• Samsung A3 2016

Hem küçük, hem hafif hem de güzel bir cihaz.
  • Teşekkürler önerileriniz için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.