Şimdi Ara

Ne kadar maaş alıyorsunuz ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
20
Favori
34.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3000 lira alıyorum.
  • Lenovo laptop kullanıyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6700tl mais var.
    Yilda 1 mais ikramiye
    Fazla mesai

• fakirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Arkadaşlar şu aralar en sağlam iş sivil havacılık...

Uçakların inip kalkmasına assist edeceksiniz.

maaş 8000 Tl sanırım.

eskişehirde güzel bir öğrencilik yaşıyorsunuz. derslerin üstesinden geliyorsunuz, dhmi ve kpss sınavlarına girip lisans alıyorsunuz ve dediğim gibi atama bekliyorsunuz.

ben çok iyi buldum bu işi mesela. bir arkadaş sivil havacı ve cidden bu insanların hayatı rayına oturuyor..

8000 TL ye hayatımı rayına oturtmayı bırak bir kenara 3 yılda raylı sistem yapar üstüne birkaç vagon koyar ulaşımı sağlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

İçkontrol ve Risk Yönetimi Uzmanıyım:

- 4389 lira net maaş
    - Aylık performans primi (min.250, max.900 lira)
    - Yılda iki defa çift maaş
    - Bayram ve yılbaşı öncesi 250 lira yüklü migros kart
    - yılbaşı öncesi yılbaşı sepeti (içki, sigara, kahve, çikolata, parfüm, kozmetik vs. içerikli)

- ssk
    - özel sağlık sigortası
    - servis
    - yemek

Not: 2 gün çalışıp, 2 gün izin yapıyorum. Yani ayda 15-16 güne tekabül ediyor. 1 ay gece, 1 ay gündüz vardiyası şeklinde

Not2: 7/24 açık uluslararası bir yerde çalıştığım için bayram, seyran, aybaşı, yılbaşı çalışırız. O günlerde günlük çalışma tutarım x1,5 olarak ödenir.

Not3: 8 yıldır bu işi yapıyorum. Üniversite mezunuyum ve bu sene master yapacağım.

8 yıl çalışıp bu parayı kazanmanız normal, ayrıca güzel şirkete denk gelmişsiniz.

Tebrik ederim

• Şehmistan kullanıcısına yanıt
    Forumda gelir düzeyi gerçekten yüksekmiş . Bende fakir hissettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

6700tl mais var.
    Yilda 1 mais ikramiye
    Fazla mesai

Meslek ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

Forumda gelir düzeyi gerçekten yüksekmiş . Bende fakir hissettim

Bu adamların konu dışında takılması ilginç değil mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

12 Saat Günlük 40 TL + Prim

Komi - Garson olayı sanırım - yada satış temsilcisi . 12 saatte ne kadar molanız var

Garson hocam 12 saatte müşteriler ne zaman gelmesse o kadar mola yapıyorum yani toplasan 30 veya 1 saat arası
  • 1300 tl.
  • quote:

quote:

quote:

Komi - Garson olayı sanırım - yada satış temsilcisi . 12 saatte ne kadar molanız var

Garson hocam 12 saatte müşteriler ne zaman gelmesse o kadar mola yapıyorum yani toplasan 30 veya 1 saat arası

Elit yerlerde kolaydır aslında ama halka hitap eden köy kasaba gibi yerlerde zordur.

Ekmeği kes çorbayı servis et boşları topla tezgaha geç ekmekleri yenile müşteriyi gözetle servis yap derken baya yoruluyor insan ve alınan para kesinlikle emeğin karşılığı değil. 12 saat çalışan garsonun 100 kominin 70 alması lazım ama vasıfsız olan herkes yapabildiğinden maaşları düşük.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

Şuan C sınıfı İSG uzmanıyım 3000tl+yol+yemek c.tesi pazar tatilim.B sınıfına yükseldiğimde ort.5000tl olacak maaşım ama mesleği herkese tavsiye etmem riskli iş.İş kazalarının bedeli ağır olabiliyor.

İş kazalarında sakatlık veya görmeme gibi durumlarda size maaş bağlanıp ayrıca tazminat ödenmiyor mu ?

Yanlış anladın hocam iş kazası bize olmuyor.Biz iş kazalarını önlüyoruz.İşçilerin mağduriyeti söz konusu olduğunda tabiki tazminat alabiliyorlar işvereni mahkemeye vererek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Elit yerlerde kolaydır aslında ama halka hitap eden köy kasaba gibi yerlerde zordur.

Ekmeği kes çorbayı servis et boşları topla tezgaha geç ekmekleri yenile müşteriyi gözetle servis yap derken baya yoruluyor insan ve alınan para kesinlikle emeğin karşılığı değil. 12 saat çalışan garsonun 100 kominin 70 alması lazım ama vasıfsız olan herkes yapabildiğinden maaşları düşük.

Tamda üzerine bastın hocam Metro Dinlenme Tesislerinde çalışıyorum dediklerinin aynısını yapıyorum bu sabah 8de eve geldim ayaklarım kopuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamda üzerine bastın hocam Metro Dinlenme Tesislerinde çalışıyorum dediklerinin aynısını yapıyorum bu sabah 8de eve geldim ayaklarım kopuyor

Bende yaptım garsonluk. Aslında garson değilsindir yani bulunduğun ortam içinde herşeye yardım eden kişisindir. Dilerim daha güzel mekanlarda yaparsın bu mesleği

• DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Çünkü ihtiyaç fazla şuan ve geleceği olan bir meslek.İşin amacı iş kazalarının önüne geçmek,çalışan bütün personellere eğitimler vermek,acil durumları ve olası riskleri koordine etmek ve güncel iş güvenliği mevzuatının standartlarını işyerlerinde uygulamak.
  • 30k

• Yazılım geliştiriciyim yaklaşık 10 aylık tecrübem var 1500 maaş+ yemek+ssk+ haftasonu tatil. Şuan bi proje üstünde çalışıyorum bitirdiğimde satışı başlıycak ve maaş bayağı bi artıcak diye söyleniyor, bakalım.
  • konu başlığı saçma. kendi işi olan ne diyecek?
    konu başlığı söyle olmalı : aylık geliriniz nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmert75

Yazılım geliştiriciyim yaklaşık 10 aylık tecrübem var 1500 maaş+ yemek+ssk+ haftasonu tatil. Şuan bi proje üstünde çalışıyorum bitirdiğimde satışı başlıycak ve maaş bayağı bi artıcak diye söyleniyor, bakalım.

Android geliştirici mi ? Ne tür yazılımlar geliştiriyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.