Şimdi Ara

Superonline Kapatma Parası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline'la olan taahhütüm bitti ve interneti kapattık 64 lira kullandığımız para geldi buraya kadar tamam fakat cep telefonuna mesaj geldi ve 25 lira kapatma parasıda istiyorlar böyle bir şey var mı?

• Fatura detayına ne yazıyor 25 lira için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fatura gelmiyor e-fatura geliyor orada 64 lira gözüküyor fakat babama mesaj geldi orada kapatma parası yazıyordu.
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Kanunen kapatma parası adı altında bir para alamazlar. Taahhütlü abonelikte ise verilen indirim/kalan fatura tutarı hangisi düşük ise onu alabilirler. Daha önce borcundan dolayı hattınız kapandı mı?
  • Hocam daha önce kapandı fakat faiziyle ödedim hattı açmak için.
    borçtan kapanan hatta faiz yanında açma-kapatma parası da alıyorlar maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ödediğim parayı tekrar mı ödeyeceğim? Hat kapandı ayriyetten 30 lira felan ödedim açtırmak için.
    açma-kapama adı altında para ödediyseniz müşteri hizmetlerini arayıp bu 25 liranın ne olduğunu sorun. İptal parası diye birşey alamazlar.
  • Hocam bir kaç gün içinde ilgileneceğim bu konuyla bende anlamadım bu ülkede hat kapatmak bile eziyet ya bu kadar aç gözlü firmalar olamaz ülkedeki çoğu firma aç gözlü insanları nasıl soysak diye ellerinden geleni yapıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.