Şimdi Ara

Josue | Kap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Profesyonel oyuncu Josue Filipe Soares Pesqueira 'nın 2016 - 2017 sezonu için bedelsiz olarak geçici transferi konusunda Kulübü Futebol Clube do Porto ve oyuncunun kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre futbolcuya 2016 - 2017 sezonu için net 700.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya ayrıca; takımımızın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig müsabakalarında alacağı her bir puan için 3.000 EUR prim ödeyecektir.

Bu primler, futbolcunun ilk 11'de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %75 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenecektir. Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

---- Satın alma opsiyonu yok malesef.

•  Josue | Kap

Hayırlı olsun.
  • Aynı para 2 tane Baki Me...

Neyse bir şey yazmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah utandırmasın,büyük beklentim var yaratıcılık olarak.Ayrıca dikine pas organizasyonlarında cok iyi istasyon olucaktır.Hucum futbolu istiyoruz,baski istiyoru,bize gercek GALATASARAY ı verin.

• Bu yıl yaptıkları en güzel f/p transferi. Hayret bu paralara nasıl halletmisler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 bin euro şaka gibi.

Bir yanlışlık olmalı. 1,700 maaş, imza parası falan eksik gibi.
  • beleşe hayırlı olsun
  • Sneijderin kesilme zamanı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Sneijderin kesilme zamanı geldi.

Bursa'da orta sahanın ortasında görev aldı hep.
    Braga'da ise Sol açık oynadı geçen sene.

Yani gerekirse Sneijder'in yerine gerekirse Bruma ve ya Sinan'ın yerine oynayabilir.
  • rakam eksiktir, düzeltme kaydı verilecektir
  • Dursun özbek ırkçı
    Adı can harika olsa 2m€ alırdı kesin

• TFF Süper Lig müsabakalarında alacağı her bir puan için 3.000 EUR prim ödeyecektir.

Yani her 3 puan aldigimiz zaman 9000 EUR alacak doğrumu anladım

• güzel transfer, rakibinize güzel çalım attınız

Josue | Kap
  • KUSCUM4283 kullanıcısına yanıt
    Evet

• Dursun komisyon olayınınyanlış anlamış 1.7 alıyor deyip 1 komisyon alacaksın 1 i direk hesabına aktaramazsın lav

• KUSCUM4283 kullanıcısına yanıt
    ilk 11de olursa ve 3 puan alınırsa 9000 euro olacak. ben öyle anladım. eğer böyleyse puan ve puanlar, maç kazanmaya dayalı prim sistemi olmuş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

güzel transfer, rakibinize güzel çalım attınız

Josue | Kap

Ustam ordan çek bi Şeyşuuuuu

Josue | Kap

• Bu arada hem maliyeti hemde alındığı bölge itibari ile on numara bi transfer olmuş. Bekleneni verirse seneye de ücretsiz olarak takıma katarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

ilk 11de olursa ve 3 puan alınırsa 9000 euro olacak. ben öyle anladım. eğer böyleyse puan ve puanlar, maç kazanmaya dayalı prim sistemi olmuş demektir.

Aynen öyle ilk 11 başlarsa ve kazanırsak 9000 bin € oyuna sonradan girer ise 6750 € eğer hiç girmez ise 2250 € alacak eğer 18 kişilik kadro olmaz ise 0€ alacak bu tutarlar 18 kişilik maç kadrosu için geçerli bence bu puan başı prim çok iyi oldu futbolcular gayret ediyor artık eskiden sahaya adım attığı an veya yedek te oturduğu an alıyordu 10-15 k€ yu

• tam size yakışır bir oyuncu olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.