Şimdi Ara

TTNET kotamı arttırdı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar ttnet hiç bir şey yokken faturalarımı düzgün ödediğim için 50 gb olan kotamı 75 gb' arttırdı.Bunun altından bir hinlik çıkmaz değil mi?

• kaptan ua kullanıcısına yanıt
    taahhüt itelemiş olabilir, tarife değiştirmiş olabilir. bunlardan her türlü pislik beklenir, online işlemlerden tarife ve fatura bilgilerinizi kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

taahhüt itelemiş olabilir, tarife değiştirmiş olabilir. bunlardan her türlü pislik beklenir, online işlemlerden tarife ve fatura bilgilerinizi kontrol edin

Yok hocam yeni baktım da herşey aynı sadece 50 olan yer 75 gb olmuş.İnşallah başka birşey çıkmaz.
  • Yakında 10 lira fark gelir.sevabına bişey yaptıklarını görmedim.bence arayıp sorun yada gelecek faturanızı kontrol edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haha adamlar öyle bir kurum ki bir iyilik yapsalar bile hemen şüpheleniyoruz noluyor lan diye. :)
    En kötü ihtimal İnternetini Vdsl hizmetine geçirmiştir.
    İyi ihtimal kotanı ücretsiz yükseltmiş abone kaybı fazla olmasın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Yakında 10 lira fark gelir.sevabına bişey yaptıklarını görmedim.bence arayıp sorun yada gelecek faturanızı kontrol edin

Benimle konuşan elemana sordum hiçbir şekilde fiyat yukselmeyecek dedi.Zaten çakallık yapabilecek bütün şeyleri sordum.Sıkıntı olmaz inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan ua -- 23 Ağustos 2016; 22:47:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

En kötü ihtimal İnternetini Vdsl hizmetine geçirmiştir.
    İyi ihtimal kotanı ücretsiz yükseltmiş abone kaybı fazla olmasın diye.

Hocam benim bura en yuksek 16 mbit desteklediği için hız olarak herhalde adsl hizmeti kullanıyor olmam lazım
  • aga t.telekomdan herşey beklerim.sen dikkatli ol.25 gb kota artışı olduysa 3-4 lirada olsa faturana extra giydirirler..faturana gelince kontrol et
    Sebebini sormadınmı peki.Sonra tekrar konu açıp müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş bilmemne olmuş deme de.Kim kime şimdiye kadar sebepsiz yere bedelsiz kotasını yükseltmişki

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Sebebini sormadınmı peki.Sonra tekrar konu açıp müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermiş bilmemne olmuş deme de.Kim kime şimdiye kadar sebepsiz yere bedelsiz kotasını yükseltmişki

Faturalarımı düzgün ödedim diyerek.Gerçi bana çok inandırıcı gelmedi de :) Ay sonu yazarım buraya faturada değişiklik olup olmadıgını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan ua -- 23 Ağustos 2016; 22:59:12 >
    10 seneden fazla ttnet aboneliğim oldu hiçbişey görmedim.Daha geçengün aradılar kotanızı arttıralım 10 tl farkla istemezmisiniz diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.