Şimdi Ara

2016 International Wildcard Qualifier

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
2.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar. En son 2014te açtığım Wildcard konusundan sonra bölüme biraz ara vermiştim. Bu sene Dark Passage'la birlikte geleneği sürdürelim istedim

Maçlar hakkındaki yorumlarımızı bu konu altından yapabiliriz.

Temsilcimize başarılar..

IWCQ 2016

Ópera de Arame, Curitiba.

TAKIMLAR

IWCQ'ya 8 farklı bölgeden 8 takım katılacak. Kendi bölgelerinde şampiyonluğa ulaşıp kupayı kaldıran 8 ekip şu şekilde:

• Bağımsız Devletler Topluluğu - Albus Nox Luna
    • Brezilya - INTZ
    • Japonya - Rampage
    • Latin Amerika Güney - Kaos Latin Gamers
    • Latin Amerika Kuzey - Lyon Gaming
    • Okyanusya - Chiefs eSports Club
    • Türkiye - Dark Passage
    • Uzakdoğu Asya - Saigon Jokers (Vietnam)

ETKİNLİK FORMATI VE TARİHLERİ

Tarihte ilk kez olmak üzere 8 takım bir arada Dünya Şampiyonası için çarpışacak. 8 takımın birbiriyle karşılaşacağı grup aşamasının ardından ilk 4 sırayı alan ekipler final aşamasına yükselecek ve Dünya Şampiyonası bileti için 5 maçlık bir seride zafere ulaşmaya çalılşacak.

Grup aşaması: 24 Ağustos - 29 Ağustos
    Mekan: CBLoL Stüdyoları, São Paulo, Brezilya
    Başlangıç saati: 23.00

Grup aşaması boyunca, 29 Ağustos Pazartesi hariç her gün 5 maç izleyeceğiz. 29 Ağustos Pazartesi günü ise 3 maç ve gerekirse tiebreak karşılaşmaları oynanacak. Grup aşamasında ilk 4 sırayı alan takımlar 3-4 Eylül'de Curitiba'daki final aşamasına yükselmeye hak kazanacak.

Final aşaması: 3 Eylül - 4 Eylül
    Mekan: Wire Opera Evi, Curitiba, Brezilya
    1. Final: 3 Eylül'ü 4 Eylül'e bağlayan gece - 00.00
    2. Final: 4 Eylül - 22.00

Final aşamasındaki eşleşmeler, takımların grup aşamasında nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak belirlenecek. Grup aşamasında 1. sırayı alan 4. sırayı alan takımla, 2. sırayı alan takım ise 3. sırayı alan takımla eşleşecek. Karşılaşmalar 5 maçlık seri olarak oynanacak. Eğer Brezilya temsilcisi INTZ final aşamasına yükselirse, onların karşılaşması 3 Eylül'ü 4 Eylül'e bağlayan gece oynanacak. Final aşamasında eşleşmelerinden zaferle ayrılan ekipler, 2016 Dünya Şampiyonası'na katılma hakkı elde edecek.

2016 IWCQ - Grup Aşaması

Günde 5 karşılaşma oynanacak, tiebreak gerekmesi durumunda Pazartesi günü grup maçları bittikten sonra tiebreak karşılaşmaları oynanacak.

1. Gün – 24 Ağustos

• 23:00 – Kaos Latin Gamers vs INTZ e-sports
    • 00:00 – Albus NoX Luna vs Chiefs eSports Club
    • 01:00 – Kaos Latin Gamers vs Dark Passage
    • 02:00 – Lyon Gaming vs INTZ e-sports
    • 03:00 – Rampage vs Saigon Jokers

2. Gün – 25 Ağustos

• 23:00 – Rampage vs Albus NoX Luna
    • 00:00 – Chiefs eSports Club vs Kaos Latin Gamers
    • 01:00 – Dark Passage vs Lyon Gaming
    • 02:00 – INTZ e-sports vs Rampage
    • 03:00 – Saigon Jokers vs Chiefs eSports Club

3. Gün – 26 Ağustos

• 23:00 – Albus NoX Luna vs Dark Passage
    • 00:00 – Kaos Latin Gamers vs Lyon Gaming
    • 01:00 – Chiefs eSports Club vs INTZ e-sports
    • 02:00 – Dark Passage vs Rampage
    • 03:00 – Lyon Gaming vs Saigon Jokers

4. Gün – 27 Ağustos

• 23:00 – Rampage vs Kaos Latin Gamers
    • 00:00 – Chiefs eSports Club vs Lyon Gaming
    • 01:00 – Albus NoX Luna vs Kaos Latin Gamers
    • 02:00 – INTZ e-sports vs Dark Passage
    • 03:00 – Saigon Jokers vs Albus NoX Luna

5. Gün – 28 Ağustos

• 23:00 – Lyon Gaming vs Rampage
    • 00:00 – INTZ e-sports vs Albus NoX Luna
    • 01:00 – Kaos Latin Gamers vs Saigon Jokers
    • 02:00 – Dark Passage vs Chiefs eSports Club
    • 03:00 – Saigon Jokers vs INTZ e-sports

6. Gün – 29 Ağustos

• 23:00 – Lyon Gaming vs Albus NoX Luna
    • 00:00 – Dark Passage vs Saigon Jokers
    • 01:00 – Chiefs eSports Club vs Rampage

2016 IWCQ - Final aşaması

Gruplarda ilk 4 sırayı alan takımlar final aşaması için Curitiba'ya gidecek, final aşamasında eşleşmeleri kazanan ekipler 2016 Dünya Şampiyonası'na katılacak.

1. Final – 3 Eylül Cumartesi'yi 4 Eylül Pazar'a bağlayan gece
    00.00 – 5 maçlık seri*

2. Final – 4 Eylül Pazar
    22.00 – 5 maçlık seri*

*Seri başı sisteminde alışılagelen kurallar uygulanacak ve eşleşmeler 1. seri başı vs. 4. seri başı (1. Final) ve 2. seri başı vs. 3. seri başı (2. Final) şeklinde olacak. Eğer Brezilya temsilcisi INTZ final aşamasına çıkmayı başarırsa, INTZ'in bulunduğu final serisi Cumartesi günü oynanacak.

#ROAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 24 Ağustos 2016; 12:40:42 >

• Yerimizi alalım (ne işe yarayacaksa )
  • Elenecekler ama yerimizi alalım
  • Dark Passage a başarılar umarım çilekler gibi bizi şaşırtırlar.
  • INTZ,Saigon,Chief kesin çıkar DP ve Albus 2lisinden biri 4.takım olarak gruptan çıkacağını düşünüyorum.

ama bu sene INTZ kazanacak bence
  • Opera binası süpermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bi konu daha önce açılmamışmıydı ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
  • Yerimizi alalim bakalim ilk 4 e bile girebilecek mi

• DP rahatlıkla şampiyon olur

Emek verip konu açtığın için teşekkürler .
  • Kazanacağız.
  • bitek cozq dan şüphelerim var botlane tbf deki gibi hatasız oynarsa kazanırlar
  • DP gittiği için pek ilgi görmeyecek gibime geliyor forum tarafından. "caps ve xerxe olmayacak ki yea biz gideydik low dp eleneçek"
  • Söylemeden edemeyeceğim. Türkiyeden Dark Passage veya Supermassive gitmesi farketmiyor.

Bu turnuvanın finalistleri Albus Nox Luna ve Intz.

Bunları belki saigon az biraz zorlayabilir (sanmam).

Intz oyununu değiştirdi, eskisi gibi değiller. Sınıf atlamışlar. Takımın en zayıf halkası Revolta haline geldi. Adamlar kendilerini geliştirdiler. Yang ise bana göre takımınım 3 gömlek üstünde. Na ve Eu Lcs bırak. Mesela Tsm'ye koy sırıtmaz. Kendisi zaten iyiydi ama her sezon sınıf atlıyor. Şampiyon havuzu da inanılmaz geniş.

Albus Nox Luna'daki her oyuncu büyük ihtimalle seneye Eu Lcs'de bir takımda oynuyor olacak. Ya da en az 3 tanesi diyeyim. Kira ile Likkrit'in zaten 2'şer aylık bir maceraları oldu sanırım. Hard Random hallerinden çok daha iyiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 22 Ağustos 2016; 20:24:26 >
  • eulogy kullanıcısına yanıt
    Albus konusuna katılıyorum yeni Gambit bile olabilirler ancak Brezilya takımları o kadar iyi durumda değil. Bir kaç hafta liglerini izledim Intz dışındaki takımların hepsi berbat oynuyor. Çilekleri oraya göndersek final bile görebilirler. Intz o lige göre fazla ama Lcs'de oynayacak kadar iyi değiller. Belki ben fazla kötümserim ama bence Wildcard kazanacak kadar iyi değiller. Eğer DP'nin yeni aldığı oyuncular takımla anlaşabiliyorsa ben bu sene Wcs'e gideceğimizi düşünüyorum.

• * Haydi inşallah bakalım.

* 2 takımın vize alacağı bir turnuvadan her türlü çıkar bizim takımlarımız
  • INTZ banko bu sene.
  • Temsilcimize başarılar. Rakipleri gözünüzde büyütmeyin bu kadar ne Rus ligi ne de Brezilya ligi bizim lig kalitesiyle yarışamaz. Farklı oyun stili farklı oyun anlayışı olacak. Kirei Lcs görmüş bir ormancı ümitliyim ondan çok. Dark Passage umarım geçen seneki mentaliteyi bırakıp daha doğru ve başarılı adımlar atar. Intz denen takım bu kadrosunu bozmadan tam olarak 3. farklı temsilcimize karşı oynayacak. Bize karşı olan şanslarının tutmamasını dileyelm ama eğer finale Dp işe kalırlarsa bizim Türkiye'de BJK için yaptığımız gibi çok fazla desteği sırtlayıp finali alırlar. Ruslar Brezilyalıları, Brezilyayılar bizi ve biz de Rusları yeniyorduk son IWC'de. Rusların yine Brezilyalıları geçeceği kanaatindeyim. Finale kim kalır bilinmez ama Dark Passage kendi kaderini kendisi ilk oynayacağı 3 maç içinde belirler. İlk 4 için ise Ruslar ve Intz %99 olacaklar. Bangkok takımı yine bize yenilecektir diye düşünüyorum. Dark Passage'da çok rahat ilk 4'e girecektir.

• İki takım mı worldse gidecek? Yeni mi geldi bu olay?

• DP herzamanki gibi ilk maçlarda ağır kaybedip sonradan tokatlamaya başlamayıp dengeli götürürse çıkarız
  • Albus NoX Luna(ex-Hard Random) üstlerde bitirecek bence.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.