Şimdi Ara

Bu dönem ligde kalma mücadelesi zevkli olacaktır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim bulunacağımız Şampiyonluk yarışından bile zevkli olabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alanya düştü bile. Diğer takımlar son 2'ye girmemek için yarışır. Kayseri ve Antep de gidici. Kasımpaşa da süpriz olarak düşebilir.
  • Antep düşmüş ağlayanı yok açıkçası. Kaç yıllık kalecileri gitti. Geçen sene Trabzonspor'a Muhammed'i sattılar.

TD'leri zaten İsmail Kartal. 2 hafta sonra " yeni transfer dönemine kadar bu takım bir cacık olmaz" demeye başlar.

Transfermarkt değerine bakınca, takım olarak değeri en düşük kulüp. En azından lige yeni yükselen takımlardan yukarıda olmasını beklerdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanyaspor düşer, Antep nötr, İsmail 2. yarıyı göremez, Kayseri'nin de Hakan Kutlu ile yol katedebileceğini sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Antep düşmüş ağlayanı yok açıkçası. Kaç yıllık kalecileri gitti. Geçen sene Trabzonspor'a Muhammed'i sattılar.

TD'leri zaten İsmail Kartal. 2 hafta sonra " yeni transfer dönemine kadar bu takım bir cacık olmaz" demeye başlar.

Transfermarkt değerine bakınca, takım olarak değeri en düşük kulüp. En azından lige yeni yükselen takımlardan yukarıda olmasını beklerdim.

bu yıl artık bi zahmet düşsünler, yıllardır öyle ya da böyle kalıyorlar ligde yeter
  • Alanyaspor başlamadan bitirmiş ligi. ayaklarında top tutamıyorlar. Bjk ile oynadıkları için heyecan mı yaptılar naptılar. O nasıl top kaptırmaktır iki oyuncu birbirine bakıyor.
  • Kimse de anlamamış

• Ergen feneri kastediyor burada. Daha ilk maça bakarak fenerin kümeye oynayacağını sanıyor.

• Ilk 5 siranin asagisini takip etmiyorum.Gecen sene GS yi de etmeyi birakmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Ergen feneri kastediyor burada. Daha ilk maça bakarak fenerin kümeye oynayacağını sanıyor.

konu açma yetkisi alınmalı bu vatandaşın.
  • Yav he he

• Alanya kalite olarak düşmez

Beşiktaş yendi diye düşecek

Yemin ediyorum Türkiyede futbol cahili çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

Alanyaspor başlamadan bitirmiş ligi. ayaklarında top tutamıyorlar. Bjk ile oynadıkları için heyecan mı yaptılar naptılar. O nasıl top kaptırmaktır iki oyuncu birbirine bakıyor.

Beşiktaşın oyun yapısı

Alanya maçı, aynı GS maçı gibiydi aradaki tek fark gol atamamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 22 Ağustos 2016; 21:14:20 >
  • quote:

Antep düşmüş ağlayanı yok açıkçası. Kaç yıllık kalecileri gitti. Geçen sene Trabzonspor'a Muhammed'i sattılar.

Konya da geçen sezon en düşük 2.kadro değerine sahipti , ama sonuç ? Evet kötü oynuyor olabilirler , tdleri kötü vs olabilir ama takım değeri düşeceklerini belirtmez bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

quote:

Konya da geçen sezon en düşük 2.kadro değerine sahipti , ama sonuç ? Evet kötü oynuyor olabilirler , tdleri kötü vs olabilir ama takım değeri düşeceklerini belirtmez bence.

Kadro değerinin düşük olması sadece bir madde hocam. İsmail kartal, Muhammed vs. Vs. birleşince durumun vahamiyeti az cok anlaşılıyor.

Takim değeri tabiki her seyi söylemez. En yakin örneği Konya' yı gösterdiğimiz gibi Lichester' ı da gösterebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

quote:

Kadro değerinin düşük olması sadece bir madde hocam. İsmail kartal, Muhammed vs. Vs. birleşince durumun vahamiyeti az cok anlaşılıyor.

Takim değeri tabiki her seyi söylemez. En yakin örneği Konya' yı gösterdiğimiz gibi Lichester' ı da gösterebiliriz.

Haklısınız hocam ama ismail kartal gönderilip yerine gelecek hoca ibrahim üzülmezin yaptığını yaparsa olaylar değişebilir.

•  Bu dönem ligde kalma mücadelesi zevkli olacaktır.
  • hll qnq

• Kapatın şu konuyu ya. Bu ne saçmalık

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.