Şimdi Ara

CHEVROLET EPICA(2.0 D) MI PEUGEOT 407(2.0 HDI) Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam dostlarım.Geçenlerde bir kaç araba arasında kalmıştım.Forum tecrübelerine göre Peugeot 508 benzinli otomatikte karar kalmış 60 bin bütçe ile pazarlık bitirmistim.Fakat satıcının acil işi yüzüne satış kaldı.Bende farklı araçlara yöneldim.Peugout 407 2.0 motor hdi(dizel) otomatik 6 ileri vites (60 bin km premium paket) kaza boya yok.2006 model araca 44 bin tl verilir mi? Yada Chevrolet Epica 2.0 motor 5 ileri otomatik dizel.(50 bin ile 80 bin km arasinda) full paket araca ( 2009 2010 2011 model) 40-50 bin tl arası verilir mi? Kullananlar varsa yakit konfor vs yorum bekliyorum.Gecen benim 2004 Astra ile yola gittim.Uzun yol yine saydım araca çileden çıkardı.Tercihim önce konfor arkadaslar.Simdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar yerine Cam tavanlı 2.0 Otomatik dizel Laguna alabilirsin.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2008-kusursuz-motor-sanzuman-132.000-km-150-hp-hasar-kaydi-yok-331574527/detay 40-42 arası eder.

Epica dersen 2.0 dizel 6 ileri tork konvektörlü şanzıman ile 8-9 lt yakar. @troy Arkadaşımız en iyi bilgiyi verebilir...

407 dersen fiyatı 10 lira daha fazla değmez
  • valla babama sattiramiyorum araci ici genis rahat diye satmak istemiyor yarinda uzun yola cikicaz ben kullanicam rahatlik konusunda endiseniz olmasin benimde astra j var ondan sonra ici baya genis geliyor
  • O paralar o araçlara verilmez hocam epica cok dolu ve konforlu bir arac ama ikinci eli yok yanı aracın. Onun yerine 50 civarına Honda accord bakabilirsiniz konfor yönünde o araçları geçer. Piyasası da fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.