Şimdi Ara

50-90 TL Arası Mouse Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Her zeminde çalıştırabileceğim ergonomik bir mouse alayım diyorum. En az 2-3 sene yıpranmayacak bir model. Kablolulara karşı ön yargım var sürekli oyun oynamayacağım için masaya falan kurulmayacam pek o yüzden pratik gelmiyor. Her zeminde çalışabilecek oyunlarda da çok sırıtmayacak bir mouse almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bloody a9 öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurakturk123

Bloody a9 öneririm

Hocam her zeminde akıcı çalışır mı padsiz? Bir de kablolu olmasından dolayı bir yere uzanınca sıkıntı çıkarır mı?
  • güncell
  • Logitech M600 tavsiye ederim. Çok estetik bir mouse. Apple'ın akıllı mouseuna benziyor biraz. Lazer tabanlı bir mouse olduğu için her yüzeyde çalışır. (Ben yataktaki çarşafın üzerinde kullanıyorum). Üzerinde tek tuş vardır. Tuşa basış yönünüze göre sağ ya da sol click olarak algılar. Üst yüzeyi dokunmatiktir. Yukarı aşağı- ileri geri kaydırmaları akıllı telefonlardaki gibi yapabiliyorsunuz. Hatta ben az önce farkettim, mouseun üzerinde parmağınızı sola çekince tarayıcıda 1 geri sayfaya gidiyor, sağa çekince 1 ileri sayfaya. Çok hoş bir özellik. Hepsiburada'da şuan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imisoglu

Logitech M600 tavsiye ederim. Çok estetik bir mouse. Apple'ın akıllı mouseuna benziyor biraz. Lazer tabanlı bir mouse olduğu için her yüzeyde çalışır. (Ben yataktaki çarşafın üzerinde kullanıyorum). Üzerinde tek tuş vardır. Tuşa basış yönünüze göre sağ ya da sol click olarak algılar. Üst yüzeyi dokunmatiktir. Yukarı aşağı- ileri geri kaydırmaları akıllı telefonlardaki gibi yapabiliyorsunuz. Hatta ben az önce farkettim, mouseun üzerinde parmağınızı sola çekince tarayıcıda 1 geri sayfaya gidiyor, sağa çekince 1 ileri sayfaya. Çok hoş bir özellik. Hepsiburada'da şuan var.
    quote:

Orijinalden alynty: Ebu Hureyre

Logitech M600 tavsiye ederim. Çok estetik bir mouse. Apple'yn akylly mouseuna benziyor biraz. Lazer tabanly bir mouse oldu?u için her yüzeyde çaly?yr. (Ben yataktaki çar?afyn üzerinde kullanyyorum). Üzerinde tek tu? vardyr. Tu?a basy? yönünüze göre sa? ya da sol click olarak algylar. Üst yüzeyi dokunmatiktir. Yukary a?a?y- ileri geri kaydyrmalary akylly telefonlardaki gibi yapabiliyorsunuz. Hatta ben az önce farkettim, mouseun üzerinde parma?ynyzy sola çekince tarayycyda 1 geri sayfaya gidiyor, sa?a çekince 1 ileri sayfaya. Çok ho? bir özellik. Hepsiburada'da ?uan var.

Çok estetik bir mouse dikkatimi çekti evet ama oyunlarda nasyl olur ki? Özellikle ?u dokunmatik kysmy

• quote:

Orijinalden alıntı: emreakarcay

Çok estetik bir mouse dikkatimi çekti evet ama oyunlarda nasyl olur ki? Özellikle ?u dokunmatik kysmy

Oyunlarda kullanmak istiyorsan oyun mouseu almalısın. Az önce yeğenim SIMS oynamaya çalıştı bu mousela biraz zorlandığını gördüm. Alışana kadar zorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Hureyre

quote:

Orijinalden alıntı: emreakarcay

Oyunlarda kullanmak istiyorsan oyun mouseu almalısın. Az önce yeğenim SIMS oynamaya çalıştı bu mousela biraz zorlandığını gördüm. Alışana kadar zorlar.

Kendimi oyuncu olarak görmüyorum hocam sadece biraz konforlu olsun yeter :) Yani günlük kullanımda iyi olsun ama oyunlarda da sıkıntı çıkarmasın. Dört dörtlük olsun istemiyorum elbette.
  • Logitech bu konuda cidden çok kaliteli g300s alabilirsin ergonamik tuş tasarımı olsun çok rahat ben gameekstradan aldım çok yardımcı oldular 300s istemiyorsan da orda yardımcı olurlar gidip kendin görebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.