Şimdi Ara

Asus Zenfone 2 Laser Kaliteli Fotoğraf Amaçlı Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC olmayan ortamda (nadirdir) web surf yapmak
    Arada sırada mesaj gelirse whatsapp kullanmak
    Şehir dışına çıkarsam ailemle görüntülü konuşmak skype vs
    Telefonlardan pek haz etmeyen hatta telefonlardan iğrenen biriyim.

İşte bu tip detaysız bir kullanıcı olarak telefon almam gerekiyor.

Şuan bu telefonu almak istememin tek sebebi fiyatı, fotoğraf kalitesi ve görsel olarak şık bir telefona benzemesi + 5.5 inç olması.

Oyunmuş bilmem neymiş işim olmaz.

Okuduğum yorumlara göre fotoğraf kalitesi çok iyiymiş. zenfone 2 laser alayım mı arkadaşlar sizce?

Almak üzereyim, dhli panpalarımada son bir kez danışmak istedim

(şuan çok aşırı dandik bir telefon kullanıyorum, köpeğim var onun bol bol resimlerini çekmek istiyorum bunlarda kaliteli güzel olsun istiyorum )

dipnot: Asus markasına uzun yıllardır aşırı sempatim ve sevgim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 21 Ağustos 2016; 6:40:26 >

• Ben bi dönem kullanmıştım fotoğraf konusu yeterince tatmin etmişti beni :) watsapp falan bi sıkıtı yaşatmaz akıcı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    KAç lira bütçeyle düşünüyorsunuz bu telefonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

KAç lira bütçeyle düşünüyorsunuz bu telefonu ?

700 lira civarı hocam. fotoğraf çekme kalitesi önemli benim için.
  • Kamera okarak xiaomi mi4 daha iyidir

• Ben sanırım kafamdakini yapmazsam rahat edemeyeceğim asıs zenfone 2 laser siparişi verdim internetten. umarım pişman olmam. yorumlayanlara teşekkürler
    rica ederiz hocam hayırlı olsun. Pişman olmassın. Fotoğraf için o fiyata alabileceğin en iyi telefon bence :)
  • ZE550KL ile ZE500KL arasındaki temel fark nedir arkadaşlar? 500kl daha uygun tercih edilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambinan

ZE550KL ile ZE500KL arasındaki temel fark nedir arkadaşlar? 500kl daha uygun tercih edilebilir mi?

birisi 5.5 inç ekran büyülüğü diğeri ise 5.0.

yani ekran boyutu sebebi ile fiyat değişmesi normal. onun dışında bir fark yok.
    Tabi ekran boyutuna göre pil kapasiteleride farklı ama kullanım süresi olarak hemen hemen aynı 5 inc biraz daha uzun gidiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Tabi ekran boyutuna göre pil kapasiteleride farklı ama kullanım süresi olarak hemen hemen aynı 5 inc biraz daha uzun gidiyo.

doğrudur hocam evet. ama 5.5 inç bence daha iyi sanki kullanım açısından. biraz büyük ama birşey izleyeceğin zaman veya fotoğraf önizlemesi gibi konularda daha büyük ekran daha sağlıklı oluyor. tabi cebe sığma konusu sıkıntı çıkarıyor.

telefon hanımın çantasında duracak çalınca hanımdan alacaz gibi duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.