Şimdi Ara

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
38
Favori
71.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki

Rus Kızları ile Evlenmek ??? Efsane Konu Hortladı !!!

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    her türlü tavlarsın kardeşim esmersen hafif bir kirli sakal bırakman lazım ozaman daha iyi olur
  • Bütün gece rüyamda Rus kızlarını görmeye başladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peşin peşin söyleyelim erkeğim...

Allah aşkına, türk kızlarından yakınanlar şuraya bir fotolarını atabilirler mi çok merak ediyorum oturma organımın sol lobuma mı benziyorsunuz yoksa sağ lobuma mı?
  • Kızların konuyu gizli gizli takip edip ,fake profiller açıp konuya saldırmalarını izlerken ben

hee bide gavaslar var onlar da ayrı mevzu

Bi bitmediniz ...

• bana göre isveçli kızlar daha güzel ruslar biraz daha böyle cocuksu ama cabuk yaşlanıyorlar isvecliler öyle değil müslümanlara karşıda ön yargı yok
  • brk 1 B kullanıcısına yanıt
    fotoğraflarımı attım artı rus sevgilimle fotoğrafımda var önceki sayfalara bakabilirsin ve tip bakımındanda iyi olduğumu düşünüyorum
  • Bozyayla2015 kullanıcısına yanıt
    Bak bu konuda haklısın İsveçli kızlar çok fena , sütte leke var onlarda yok, ancak sayıları çok değil

Ruslarin hepsi erken yaşanmıyor bence şehir efsanesi o

• helal olsun kardeşim türk kızını şımartmamak lazım türk kızlarından hayır gelmez egoistler. Rus kızlar her daim türk kızlarından üstündür
  • dediklerinin hepsine katılıyorum kardeşim
  • Sen istiyor duj. O zaman vermiyecek 100 dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

Türk kızlarının sözümona %10'u güzel, %90'ı çirkinse Türk erkeklerinin de %10'u yakışıklı, %90'ı çirkindir, fark yok. Yahu kızlar paraya, tipe bakıyor denmiş, biz erkekler çok mu farklıyız? Kızların zeki çevik ahlaklısını arıyoruz sanki. Çoğumuzun kriteri koca meme, güzel popo değil mi? Sokaktakı kızı kankanıza gösterirken "uff kanka, zekaya bak hımpfs, ne kitap okurum bunla be" mi diyorsunuz? Kızları eleştirirken neyin kafasını yaşıyoruz, al işte aynıyız ulan. Kıza çıkma teklif edersiniz, kabul etmezse kezban olur, madem öyle neden kezbana çıkma teklif ettin en baştan kamil?!! Çirkin buluyoruz ama, genler anadan kıza, babadan oğlana geçmiyor, karışıyor kardeşlerim. Hor görmeden önce çuvaldızı bir kendinize de batırın.

Kac tanesini makyaajsız gordun?

Arkadaş anlama özürlü müsünüz? Ben Türk kızlarının güzel olduğunu mu savunuyorum? Diyorum ki biz de çirkiniz, çoğumuz yakışıklı değil. Bizim de kıstaslarımız kızlardan farklı değil, onlar da tipe bakıyor biz de tipe bakıyoruz. Olay makyajsa ben makyaja tamamen karşı bir insanım, daha önce bu konuda açtığım konular var, fakat makyaj Türk kızına özgü bir durum değil, tüm dünyada yapılıyor, o yüzden bu yönden eleştiremem. Türk kızlarının kezban dediğimiz karakteristik bütün özellikleri erkeklerde de var, ya aynı ya biraz değişik haliyle. O yüzden sanki biz Türk erkekleri hepimiz birer Brad Pitt'iz, Morgan Freeman gibi bilge, George Clooney gibi karizmatik, efendime söyleyim ideal erkekmişiz gibi Türk kızı beğenmiyoruz.

Kendi adına konuş.

• konuya biraz geç geldim çalışıyodum kardeşlerim şuan biraz iş yok arada bakıyorum rus kızlarına devammı beyler ? türk kızlarından medet ummak yok anlayın artık bakın konu açıp açıp duruyorsunuz türk kızları beğenmiyor falan beni diyolar üzülüyorum kardeşim sizde benim gibi mutlu oalbilirsiniz bir rus bayanla yardım isteyen hiç çekinmeden pm atabilirsiniz cevaplarım kardeşlerim sakın yakışıklı değilim tipsizim demeyin sizi beğenen rus bayanlar var siz sizi beğenene gidin beğenmeyenle zaten işiniz olmasın
  • burak174 kullanıcısına yanıt
    Valla bende ilgilenemedimm bugün işler yoğundu.bizde geri vites olmaz aga
  • aynen kardeşim durmak yok yola devam
  • efsane değil gerçek ama türk kızımı rus kızımı rus kızıyla evlenin türk kızları çok masraflı evin varmı araban varmı maaşın ne kadar bide bunları benim üstüme yap falan senin neyin var ..... var rus kızı türkçede öğrendimi tamamdır oda çevirmenlik yapar turizim şirketinde falan 10 numara
    isveçli kızlar çok güzel zenginler isvecde iş imkanlarıda var zaten 5-6milyonluk ülke cocuk yapmıyorlar isvec finlandiya norvec nüfusları çok az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozyayla2015 -- 24 Ağustos 2016; 17:17:30 >
    aynen kardeşim rus kızı her türlü türk kızından iyidir
    aynen öyle arkadaşım, daha ilk buluşmada maaş, araba sorarlar.
  • beyler konu biz olmasakda bile işe yarıyacak konuya sahip çıkalım çok yararımız dokunacak kardeşlerime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozyayla2015

efsane değil gerçek ama türk kızımı rus kızımı rus kızıyla evlenin türk kızları çok masraflı evin varmı araban varmı maaşın ne kadar bide bunları benim üstüme yap falan senin neyin var ..... var rus kızı türkçede öğrendimi tamamdır oda çevirmenlik yapar turizim şirketinde falan 10 numara
    isveçli kızlar çok güzel zenginler isvecde iş imkanlarıda var zaten 5-6milyonluk ülke cocuk yapmıyorlar isvec finlandiya norvec nüfusları çok az

hocam bi bulsak evlenicez zaten bizim kezolara kaldın mı yandın

astarı yüzünü geçer , maliyetini kurtarmaz.

isveçlilerde fena da orası avrupa ülkesi oraya gitme sıkıntı
  • bunlar kadınsa bizim buradakiler ne terddüt içerisindeyim .

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.