Şimdi Ara

TEPKIMIZI GOSTERELIM ARTIK! (UMUT,TARIK,OLCAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav bune arkadas? Haberlerı okudukca cıldırıyorum elım ayağım tıtrıyor. Burda sureklı gıtsın,gıtsın dıyoruz ama bu ne ıse yarar?Tepkımızı hem tesıslerde hem de twıtter gıbı yuksek sosyal medya ekıplerınde gostermemız lazım artık. (Yanlıs anlasılmasın, yonetıme değıl. Oyuncuya yapılacak)

Camıamız oldukca kalabalık ve ıstersek top tweette zırveyı alabılırız. Bunlara tepkı vermedıkce gıdeceklerı yok kardesım bu nedır yav. Burada kufur paylasamıyorum ama yalan yok twıtterde en ağır kufurlerımı ıletıyorum kendılerıne lutfen esırgemeyın sızde en ağırlarını hak edıyorlar. 30 kusur yaslarına gelmısler hala takım beğendıremıyoruz hele kı hala yuksek maas vermelerıne rağmen kuluplerın. Tarık desen gencecık yasında hıc geleceğını dusunmuyor arkadas ınsan gelıstırmeyı dusunmez mı hıc?

Not: Oyuncunun hakkıdır helaldır yazacaklara sımdıden sozum sudur: Bız o paraları verıyorsak karsılığında futbol beklıyoruz ama yatarak kendını gelıstırmeyerek kazanılan para helal değıl, haramdır. Bugun bunlara yuz verırsenız bunun gıbılerı de sureklı urer haberınız olsun.

#UmuTarıkOlcanDefolun

#UmuTarıkOlcanDefolun

#UmuTarıkOlcanDefolun

#UmuTarıkOlcanDefolun

• + olarak Donk Selçuk Semih Sabri ekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldı ki klüplerle anlaşın üstünü biz vereceğiz dediğimiz halde gitmiyorr beyefendiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

+ olarak Donk Selçuk Semih Sabri ekle

Kardesim onlara da hergun kufur ediyorum zaten en nefret ettigim digerleri dd onlar ama burda simdi onlari savunacak kadamlar etiketleyip duracak beni ugrasamiycam onlarla. En azindan umut,tarik ve Olcan gibilerin de hemfikiriz. Hala savunan varsa da yuh diyorum onlara. Bunlari göndermeyi beceremiyoeuz daha bu sabriyi savunan camia evladi diyen garip insanlar cok bu memlekette.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Kardesim onlara da hergun kufur ediyorum zaten en nefret ettigim digerleri dd onlar ama burda simdi onlari savunacak kadamlar etiketleyip duracak beni ugrasamiycam onlarla. En azindan umut,tarik ve Olcan gibilerin de hemfikiriz. Hala savunan varsa da yuh diyorum onlara. Bunlari göndermeyi beceremiyoeuz daha bu sabriyi savunan camia evladi diyen garip insanlar cok bu memlekette.

Bunların sonu Aydın Yılmaz gibi olacak burada iyi kötü yedekler anadolu takımlarına giderlerse 18'e giremezler.

• Oyle tabiki. Yillarca Yekta Kurtuluşu besledik ama anadoluda ilk 11e giremeyen tipler bunlar. Hala camia evladi diye sözleşme uzatiyoruz.

• Onlarda haklı. Bir umut Riekerink kovulur yerine Türk biri gelirse 3 yıllık sözleşme yenilenir. O yüzden bekliyolar.
  • Bu adamlar hakkını arıyor önünüze gelene 4 yıllığına 2 milyon euro verirseniz böyle olur

umut bulut yıllık 1,85 milyon euro + maç başı pirimleri 2 milyonu geçiyor

800 bin euroya başka kulübe imza atmasını beklemek cahilce düşünce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Ağustos 2016; 0:26:19 >
  • 90+ 'da oyuna sokup ıslıklatın gidiyorlar bkz. pektemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

Bu adamlar hakkını arıyor önünüze gelene 4 yıllığına 2 milyon euro verirseniz böyle olur

umut bulut yıllık 1,85 milyon euro + maç başı pirimleri 2 milyonu geçiyor

800 bin euroya başka kulübe imza atmasını beklemek cahilce düşünce

Üstünü biz tamamlıyoruz zaten. Yine de gitmiyor şerefsizler.
  • Valla bana kalsa hiç dusunmem yaparim

• Abi bilmiyorum sözleşmede aksi bir madde var mı ama şöyle yapılabilir. Gidip Hakkari spor u alırısın. Sonra bu çöpleri oraya gönderirsin. Oynasınlar orada yiyorsa.
  • quote:

Naptın hocam takımda adam kalmadı

• Suç futbolcularda değil ki. Suç bu adamlara bu kadar para veren sözleşme imzalayan yönetimlerde. Adamın elinde kapı gibi sözleşmesi var. Gitmesi için ikna etmek zorundasın. Edemiyorsan böyle küfür ederek, eleştirerek yollayamazsın adamı. Zaten gururu olan adam istenmediği yerde durmaz. Ama gurursuzsa durur parasını alır, gider.

Ayrıca bildiğim kadarıyla hiçbir kulüp şuan sizde aldıkları kadar maaş önermedi.
  • Bir adam kotuyse neden kendini gelistirmek icjn uğraşmaz? Mesela Tarık, sen hiç duydun mu adamin kendini geliştirdiğini? Adam cabalasa belki taraftar arkasinda durur ama bu hem yatiyor hem gitmek istemiyor. Sorun bu.

Sözleşmeyi imzalarken herkes cok çalışacağını soyler yonetim bu yuzden para verir. Adam geldiginden beri yatiyor. Sozlesmede usulsuzluk var. Bugun sen normal diyorsun ama yarin fenerde aynı durum yasancak haberin yok. Bunlara yuz verildikce Gs dgil Türkiye futbolunu etkiliyor. Yatmaya geliyor hepsi. Aziz hoca ikna etti gonderdi ama ikna edemeseydi ayni durum sizdd olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 21 Ağustos 2016; 18:46:37 >
  • quote:

Bir adam kotuyse neden kendini gelistirmek icjn uğraşmaz? Mesela Tarık, sen hiç duydun mu adamin kendini geliştirdiğini? Adam cabalasa belki taraftar arkasinda durur ama bu hem yatiyor hem gitmek istemiyor. Sorun bu.

Sözleşmeyi imzalarken herkes cok çalışacağını soyler yonetim bu yuzden para verir. Adam geldiginden beri yatiyor. Sozlesmede usulsuzluk var. Bugun sen normal diyorsun ama yarin fenerde aynı durum yasancak haberin yok. Bunlara yuz verildikce Gs dgil Türkiye futbolunu etkiliyor. Yatmaya geliyor hepsi. Aziz hoca ikna etti gonderdi ama ikna edemeseydi ayni durum sizdd olacaktı.

Ya haklısınız da oyuncuya bir şey diyemezsiniz ki. Adamın kapı gibi sözleşmesi var. Bizde de vardı o kan emicilerden. Hepsinden kurtulduk çok şükür. Bu kan emici tayfa genelde Portekiz - Brezilya ve Türk oyunculardan oluşuyor. Fakat buna rağmen ısrarla yanlışlarımızdan dönmüyoruz. Disiplinli kuzey ülkelerinden, Almanya'dan, İngiltere'den topçu almak varken gidip anadolu çöplerini topluyoruz. Biz bu sezon anadolu takımlarından kadromuza İsmail Köybaşı ve Aatif'i kattık ki ikisi de çöp, Fenerbahçe'ye yakışan oyuncular değil.
    Keza sizin aldığınız Tolga Ciğerci, Serdar Aziz ve Eren Albayrak için de düşüncelerim aynı. Bu çöplere para harcanacağına daha kaliteli yabancı futbolcu da bulunabilirdi.

• Hocam oyle her oyuncuda islemez. Mesela aatif,tolga cop olabilir ama cabalayabilir. Oyuncunun kalitesi budur daha iyisini yapamaz bu yonetimin basarisiz transferi olur. Ama altini ciziyorum oyuncu cabalar basaramaz diyorum. Bugune kadar sence tarik hic cabalamis midir? Yada selcuk sahin yapmis midir? Hoxam bunlar boyle Aziz hoca sence lutfen gidin mi demistir. Fenere zindan eder eger gitmiycem derse. Bugun tarika ses cikarmazsak yarin onun yanina gelen onu ornek alacak. Aatif cabalar ama basaramazsa yapacak bir şey yok en azindan deniyor formayı kapmak icin. En sonki macta gol bile atti. Bu cop olsa dahir bir şeyler yapiyor ama tarik gibi seref yoksunu adam daha kicini kaldirmadi.

• quote:

Hocam oyle her oyuncuda islemez. Mesela aatif,tolga cop olabilir ama cabalayabilir. Oyuncunun kalitesi budur daha iyisini yapamaz bu yonetimin basarisiz transferi olur. Ama altini ciziyorum oyuncu cabalar basaramaz diyorum. Bugune kadar sence tarik hic cabalamis midir? Yada selcuk sahin yapmis midir? Hoxam bunlar boyle Aziz hoca sence lutfen gidin mi demistir. Fenere zindan eder eger gitmiycem derse. Bugun tarika ses cikarmazsak yarin onun yanina gelen onu ornek alacak. Aatif cabalar ama basaramazsa yapacak bir şey yok en azindan deniyor formayı kapmak icin. En sonki macta gol bile atti. Bu cop olsa dahir bir şeyler yapiyor ama tarik gibi seref yoksunu adam daha kicini kaldirmadi.

Umut da çabalıyor ama Umut istenmediği halde takımda durarak gururunu ayaklar altına alıyor. Zaten yaşın ilerlemiş. Babanı kaybetmişsin yakın zamanda. Sana karşı bir sempati toplanmışken ve kulüp de seni yollamak istiyorken (üstelik gittiği kulüpte maaşının üstünü kendi ödeyeceğini teklif ediyorken) gitmiyorsa haklısınız. Adamı eleştirmek hakkınız tabi ki. Galatasaray Galatasaraylıların, Fenerbahçe Fenerbahçelilerin. Ama birini diktatörün teki, diğerini dinazor team yönetiyor. Zaten şuan taraftarların şikayet ettiği bütün olumsuzluklardan bunlar sorumlu. Oyuncuyu eleştirmek, protesto etmek hakkınız ama asıl hedefin yönetim olması gerekiyor. Bu sene Aziz'e inat takıma maddi anlamda 0 destekte bulundum. Hiçbir ürün almadım, maçlara da gitmeyeceğim. Ki benim gibi düşünen bir sürü taraftar var ki boş stada oynuyoruz neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Hocam oyle her oyuncuda islemez. Mesela aatif,tolga cop olabilir ama cabalayabilir. Oyuncunun kalitesi budur daha iyisini yapamaz bu yonetimin basarisiz transferi olur. Ama altini ciziyorum oyuncu cabalar basaramaz diyorum. Bugune kadar sence tarik hic cabalamis midir? Yada selcuk sahin yapmis midir? Hoxam bunlar boyle Aziz hoca sence lutfen gidin mi demistir. Fenere zindan eder eger gitmiycem derse. Bugun tarika ses cikarmazsak yarin onun yanina gelen onu ornek alacak. Aatif cabalar ama basaramazsa yapacak bir şey yok en azindan deniyor formayı kapmak icin. En sonki macta gol bile atti. Bu cop olsa dahir bir şeyler yapiyor ama tarik gibi seref yoksunu adam daha kicini kaldirmadi.

Umut da çabalıyor ama Umut istenmediği halde takımda durarak gururunu ayaklar altına alıyor. Zaten yaşın ilerlemiş. Babanı kaybetmişsin yakın zamanda. Sana karşı bir sempati toplanmışken ve kulüp de seni yollamak istiyorken (üstelik gittiği kulüpte maaşının üstünü kendi ödeyeceğini teklif ediyorken) gitmiyorsa haklısınız. Adamı eleştirmek hakkınız tabi ki. Galatasaray Galatasaraylıların, Fenerbahçe Fenerbahçelilerin. Ama birini diktatörün teki, diğerini dinazor team yönetiyor. Zaten şuan taraftarların şikayet ettiği bütün olumsuzluklardan bunlar sorumlu. Oyuncuyu eleştirmek, protesto etmek hakkınız ama asıl hedefin yönetim olması gerekiyor. Bu sene Aziz'e inat takıma maddi anlamda 0 destekte bulundum. Hiçbir ürün almadım, maçlara da gitmeyeceğim. Ki benim gibi düşünen bir sürü taraftar var ki boş stada oynuyoruz neredeyse.

Taraftara bakma sen hic fikirlerimizde kararli degiliz. Simdi tepki var ama dick ile iki galibiyet alsin yine eskiye devam eder fenerliler. Bizde de ayni once yonetim istifa diyorlar yada umutu islikliyorlar ardindan hemen bir gol oluyor hepsini unutuyorlar. Yine sen cok yasa cimbom tezahüratlarina devam.

• İstanbul'da düzenimiz var bozmak istemiyoruz diyorlarmış. Ulan Kasımpaşa kulübü Afyonda mı? özellikle Umut'a yazıyorum. Kasımpaşa haç haftadır seni istiyor, verecekleri paranın üstünü de Galatasaray karşılayacak. Hiç bir kaybın olmayacak, hatta 2 yıl sözleşme yaparsan 34 ünden sonra 1 yıl daha İstanbulda futbol oynayıp para kazanacaksın. 600 bin euro teklif edildiği söyleniyor 2 milyon tl para yapar. Ne kadar vicdansız bir adamsın sen kardeşim ayıp ya.

İyi kötü günler geçirdik eyvallah ama görevin bitti artık. Teşekkür edip düzgün bir şekilde ayrılsan kötü mü olur? İstanbul'da düzenin varsa, sokaktaki milyonlarca G.Saraylı içinde İstanbulda eşinle nasıl gezeceksin bunları düşünmüyor musun? Para kaybı olsa eyvallah, adamla sözleşme yapılmış verin parasını gitsin deriz de bunun niyeti çok daha başka ben size söyliyim. Bilerek yapıyor, birilerinden intikam alma derdinde herhalde.

Tarık ve Olcan'ın sözleşmeleri daha uzun süreli. Gitmek istemiyorlarsa kiralık gidin daha hazır şekilde gelin desinler bari. Gelecek sezon göndermek daha rahat olur. Ya da gözünü karartıp 2 yıl 3 yıl paralarını ödeyip a2 de bile forma şansı vermeyeceksin. kulübede oturup izlesinler futbol hayatları bitsin. Önlerinde Eboue, Engin gibi hatta Baroş gibi örnekler varken dini imanı para olmuş bunların. Öyle başa böyle tarak deyip süründüreceksin. Sonuçta nasıl olsa bu paralar bir şekilde verilecek.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.