Şimdi Ara

2.5-3 milyarlık itemlerim çalındı ares serverında! bynogame!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bynogame'den biri ile bir saat görüştüm telefondan ve hertürlü bilgi konusunda yardım edeceklerini söylediler. şimdilik videoları kaldırmaya karar verdim. ticket attım ve adliyeye başvurucam, sonuç ne olur Allah kerim artık.

https://www.youtube.com/watch?v=T8TcZdFfDu8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmankaynak07 -- 22 Ağustos 2016; 20:43:36 >

• arkadaşlar, itemlerim tekrar bynogame'e konulmuştur, hemde aynı satıcılar tarafından, videosunu çektim. pazartesi ilk iş savcılığa gideceğim ardındanda emniyet siber suçlar bürosuna müracat edicam. sizinde başınıza böyle bir olay geldiyse lütfen sizde müracat edin.

https://www.youtube.com/watch?v=hGIiF7rq0II&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzmankaynak07 -- 20 Ağustos 2016; 19:04:55 >
  • 3. video.
    benden çalınan itemlerin 3.sü aynı kişi tarafından bu ko,pazar'a konulmuştur. aynı zamanda bu kişi lil+3 itemimi hem ko,pazar'a hem by,nogame'e koydu. glass belt +3'ümde by,game'de.
    pazartesi ilk iş savcılığa gidicam. profesyonel hırsızlar, tamda cumartesi sabahından soydular.

https://www.youtube.com/watch?v=O8fQ9VPS3ro&feature=youtu.be
  • herşeyi anladımda bynogamele ne alakası var onu çözemedim o site senin 2 milyarlık iteminle hiç ilgilenmez ki değeri muhtemelen milyonlar civarında olan bi siteden bahsediyoruz

bu olanları gidip bide bynogame anlatmayı dene belki paranı sana geri iade ederler adamlardan suç bulcağına git bi tartış önce

bynogame adamın hesaptaki parasını dondurur incelemeye alınır para geri iade edilir

insanlar hiç çözüm üretemiyor arkadaş siber suça bildircekmiş ne kadar belli daha önce hiç sibersuçlarla konuşmadıkları
  • Burda kimi sucluyon bynogame mi? Videolari izlemedim ama bynogame senin karakteri nasil soyabilir? Oyle birsey mumkun degil.Bilgisayarinda keylogger vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bynogame bi arkadaşımda 100tl sini çaldı. ama sorsan onlar yapmamış. kesinlikle kılıfına uydurulmuş hırsızlar!
    kopazar mtcgame den şaşmıyorum artık(.)
  • bynogame veya başka site bakiye bırakmayın arkadaşlar hızlıca oyun içi gb cekilierek bakiyeniz gider arkadaşın başına geldi 850tl bakiyesi calındı tabi bynogame degil sifrelerinizi ele geçirenler yapıyor burda bynogame tek kusuru ip korumu yapmaması kopazardaki gibi tel ve maile gelen kodu görünce hızlıca önlem alabilirsiniz acak bynogamede böyle bişi görmedim.şuana kadar 15.000TL +
    üstü alışverişim oldu son 3 senede başıma birşey gelmedi ama dikkat etmekte fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 19 Eylül 2016; 23:37:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

bynogame veya başka site bakiye bırakmayın arkadaşlar hızlıca oyun içi gb cekilierek bakiyeniz gider arkadaşın başına geldi 850tl bakiyesi calındı tabi bynogame degil sifrelerinizi ele geçirenler yapıyor burda bynogame tek kusuru ip korumu yapmaması kopazardaki gibi tel ve maile gelen kodu görünce hızlıca önlem alabilirsiniz acak bynogamede böyle bişi görmedim.şuana kadar 15.000TL +
    üstü alışverişim oldu son 3 senede başıma birşey gelmedi ama dikkat etmekte fayda var

O zaman dikkatli olacaksınız bizim nedense hic gitmiyor paralarimiz. Ayrica Bynogame giris yapinca mail onayi istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.