Şimdi Ara

N-GAGE CİLER BURAYA. N-GAGE'CİLER KENDİNİ GOSTERSİN!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.110
Cevap
3
Favori
129.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

var mı leyyn ngage'i ilk çıktığında 540 milyona teknosadan alan :P
    taksidi daha yeni bitti 700milyona geldi alet ya
    ama olsun değer valla bi takla attıramıyorum alete
    oda olcak inşallah

Ben Kasım 2003 te 560 milyona aldım. Kimler ne kadarlık ngage ci hadi görelim.
  • eski bir n gage kullanıcıs olarak elimde tüm oyunlar + programlar + sesler + videolar var...isteyen olursa yollarım
    ayrıca nokia 7710 da tüm n gage oyunları çalışacalmış:) ben 7710 nu bekliyorum ve n gageden boyutu küçük
  • daha 1hafta oladı n-gage qd yi alalaı ama nası hasta oldum telefona.. ahh diorum umarım n gage 2 gelir we her$ey dahada güsel olur, wea olurmu haberi olan warmı çkıcakmı yeni n-gage??
  • Olmak zorunda psp ve nintendo ds e fazla dayanamaz N-gage elbette 2si çıkar bence...
  • tabiki çıkar ama bilnen 1site warmı? yani bu konuyla ilgili haperler falam alabilcem?
  • www.NGagerz.com bizim site var ngager ların buluştuğu
  • zatn üyeyim saol.. ama benm global 1site bulamam lazm ama n-gae.com diil çnkü orda bilgi falam yok tek tek inceledim her noktasını=(
  • rekabet dolayısıyla mutlaka n-gage in daha gelişmiş bir versiyonu çıkacaktır.
    PSP, Gizmondo, vs. vs.
  • tabiki yani nokia bu kadr modwel çıkarırken biz(n-gagerları) es geçemez we hemn burdan da para kazanmak için çalı$acaktır..
    n-gage2 ,3 ,4 bakalım nereye kadr gdicek..
    umarım artık mü$teri anketlerini değerlendrmeye ba$lar n-gage için
  • umarım ben n-gage 2 de ge-force grafik çipi ve 450mhz işlemci istiyorum
  • bir kere muhakkak 3d grafik olmalı.
  • hl2 oynayalım yani dimi
    :P ama harbi n-gage 2 olcaksa öle dandirik bişey olmamalı gizmondo ile yarışmalıki bişeye benzesin
  • kesinlikle haklısın .. oyunlar cogaldı nagge icin ama yeni gelen cihazlar cok guclu geliyo. nokia nın buna cevabı olması lazım

ama cevabı 7710 muydu ???
  • valla n-gage 2 mutlaka olmalı 2005 sonuna kadar bence gizmondonun grafikleri hasta bişey mobil alete göre bence buna rakip olmaları lazım en azından
  • nokia yı mail yamuruna tutalım.. yeter artık diyelim çıkarın ulen dielim hatta n-hahe i olanlar indirim yapın dielim=)
  • bana uyar ama ben ilk başlarda 0 n-gage ararken üretimden kalktıı için bulamamıştım n-gage 2. el aldım neyse bu üretimden kalkması ile mail adresi aradım ama bulamadım zaten mail koymamış adamlar ne n-gage.com a nede nokia.com a ama nokia o kadar abidik gubidik model yapımını bırakıp artık adam gibi bişeylerin üzerinde çalışmalı diye düşünüyorum yaş müsait olsa gider konuşurdum tr temsilcisi ile ama beni kaale almaz bunlar ama mail adresi bulursanız ben yollarım paso mail
  • ara$tırmalara ba$lıorum=)
  • https://www.nokiadanismahatti.com/
    buraya mail atabilosunuz..
    en kötü itimal nereye ba$wurabiliriz die mail atarız=)
  • sizce 7710 cevap olamaz mı?
  • sabırsızlıkla sonucu bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.