Şimdi Ara

Annem Ölüyor ve Benim Yapabileceğim Hiçbirşey Yok(24.10.2016 vefat etti) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
9.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
91 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşim başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. :(
  • Şu konuda bile dalga geçen Allahsız şerefsizler var, sizin insanlığınıza tüküreyim, Allah sabır versin kardeşim mekanı cennet olsun anamızın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • T.C. Vatandaşı kullanıcısına yanıt
    Saol kardeşim eksik olma,kimiside öyle işte yapacak bişey yok.

Adamlar acılı başsağlığı dileyim destek vereyim diye düşünmüyo kimi dalga yapar,kimi kendi dinini satmaya çalışır,yerimi şimdi böyle şeylerin zamanımı, önce insan olacanki ondan sonra neye inanıyorsan inan,ne konuşuyorsan konuş,acılı insanın yanında bunları yapnmak hangi öğretide var.
  • Allah mekanını cennet eylesin.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Basınız sağolsun. Cenazede abuk subuk şeylerin konuşulması bana da saçma gelirdi ama daha sonra bilgili bir kaç kişiye sordum konuşulması gerekiyormuş cenaze sahibinin dikkati dağılsın diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah rahmet eylesin kardesim. basin sagolsun.

zordur ama insan bu her aciya dayanir derler.

er ya da gec hepimiz gorecez kara topragi. hayat devam ediyor.
    bir tanidigim karisini ve cocuklarini kazada kaybetti ama hala dimdik durup calisiyor hayatini devam ettiriyor.
    sen de guclu ol dua et Allah yardim eder. tekrar basin sagolsun kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Şu konuda bile dalga geçen Allahsız şerefsizler var, sizin insanlığınıza tüküreyim, Allah sabır versin kardeşim mekanı cennet olsun anamızın...

bilirim bilirim böyle şerefsiz vatan hainlerini her yerden çıkıyorlar işte naparsın

Allah rahmet eylesin
  • Başın sağolsun işte her insanın düşünmek bile istemediği acı son gelmiş.

Gözlerini açtığın andan itibaren hep sana bakan yüz artık yok nasıl dayanılır nasıl sabredilir bilmiyorum.Kaç yaşında olursan ol bir yanın hala çocuk ve ömür boyu sesini,simasını arayıp duracaksın.

Bugün ölüm size uğramış yarın birbaşkasına öbürgün birbaşkasına derken bizim de kapımız çalınacak ne denir ki yapabileceğimiz en iyi ve tek şey yaşadığımız anın kıymetini bilmek....

• Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin inşallah kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başın sağolsun. Allah rahmet eylesin

• Başın Sağolsun kardeşim.Senin annen bizim annemizdir.Allah Mekanını Cennet Eylesin.
  • mekanı cennet olsun
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.