Şimdi Ara

Annem Ölüyor ve Benim Yapabileceğim Hiçbirşey Yok(24.10.2016 vefat etti) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
9.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
91 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun üzüldüm dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin başiniz sagolsun

• Allah mekanını cennet eylesin hocam kalanlara güç ve sabır versin.

• Allah rahmet eylesin

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin dostum. Malesef ki yaşça büyük yakınlarımız tek tek göçecek, elden bir şey gelmez. Gerçekten çok üzüldüm, ruhu şad olsun.

• No VI kullanıcısına yanıt
    Saolun arkadaşlar ne diyeyim sizde yalnız kalmayın umarım,gözlerimi doldurdunuz saolun varolun,allah sevdiklerinize acısın.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle başın sağolsun ve büyük geçmiş olsun. Yazdıkların aslında çok büyük bir ders niteliğinde ailesi ile problemleri olanlar için.
  • Allah (cc) rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin başınız sağolsun...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah sabır versin.Başın sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Hocam öylede ölmesinden daha çok onu ölürken görmek,zar zor konuşurken,artık ayakları tutmamaya başlarken görmek vs aklımdan gitmez heralde,bi bakıma kimsemin olmaması iyi gibi ben iyilikten kaybeden biri oldum hep,çok üzülüyorum insanları zor durumda gördüğümde.

En çokta ne koydu arkadaşlar biliyonuz mu,anneyi götürdük hastaneye adamlar çıkartmak için uğraştı hemen çıkış verdiler ama ben biraz kendisine gelsin bari diye ısrar ettimde haftasonu serumla biraz kendine geldiydi.Kimse gelmedi lan kendi özoğlu abim gelmedi neymiş ben onla kavga ettim,küstümmüş,sırf hastalanınca kadını sildi herif kavga vs hikaye ulan böyle durumda 7 kat düşmanım olsun yardıma giderim ben be,ben dükkanda kalıyorum sırf babamla kavga etmemek için,sırf kardeşim eşiyle diğer evde rahat yaşasın diye(o evden beni annem babam attı resmen tamda dükkandan kurtuldum derken 3 sene havadar evde yaşadım sonra bi baktım evlenince daha bana haber bile vermeden çık dediler,annemle beraber kalıyoduk diğer evde.Bbam annem resmen kovarcasına beni kendi doğduğum evden çıkardılar,gene dükkana döndüm bende babamla kalamazdık adam iş bulamıyom diye iş bul çalış o .. çocuğu diye küfür edebilen biri çünkü,hayatta 1 kez babalık yapmadı ondan sonrada başkalarının evlatları bak böyle şöyle,iyide onların anası babası da o biçim ilgileniyo,sen anca okutma,etme ama küfür et destek olarak,çok güzel) ama evlerde kalanlar doğru düzgün hastanede kalmazken ben 24 saat kaldım hastanede başında bekledim,sonra babam bekledi sırayla durduk,küçük kardeş ilgilendi gene geldi gitti,ihtiyaçları aldı filan ama abim kadıncağız tuvalete giderken düşmüş kadını yerden kaldırmamış bile,kadın seslenip durmuş odasından çıkmaya tenezul etmemiş,babam sonra kadını yerde bulmuş kaldırmış,nasıl bu kadar kötü olabilir bi insan,ironik kısmı en sevdiği oğluydu bize yapmadıklarını ona yapardı filan şimdi evde taziyede artis artis konuşuyo bide kurtuldu vs vs sinir oldum bide bişeyde demedim cenaze kalmadan etmeden oda koydu içime.

Bunu yazmak haddime değil ama hayat malesef böyle kime en çok değeri verirsen ilk tekmeyi ondan yersin aynısı anneannemin başına geldi.
    Kadın teyzemin çocukları için saçını süpürge etti senelerce hepsine baktı.
    Hastalanınca vurdular tekmeyi hastalığının en ağır günlerinde biz yanındaydık.
    Hatta şöyle söyleyeyim saçını süpürge ettiği torunlarından bazıları cenazesine bile gelmedi,böyle kahpe bir dünyada yaşıyoruz.

• Allah annene rahmet etsin mekanını Cennet eylesin dostum ölmek için doğuyoruz yapacak birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 24 Ekim 2016; 20:33:26 >
  • Allah rahmet eylesin hocam, çok sıkıntılı iş...

• başın sağolsun hocam
  • Allah rahmet eylesin

• Allah rahmet eylesin hocam basın sağolsun

• Başın sağolsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah rahmet etsin

• Başın sağolsun,üzüldüm.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.