Şimdi Ara

vatanda hp pavilion laptop 3000 tl(i7 6700hq gtx960m full hd) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
3.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Peter Capaldi

Hocam sizin seri 4.000tl şu aralar farkındaysanız ben asusun 950m olan modeline dedim ayrıca hpnin bu serisinde gerçekten kaliteli kasa var ben vatandaki adamla konuştuğumda asusun eskisi kadar kaliteli olmadığını diğer cihazlardan(özellikle hp) farkı kalmadığını söyledi.Ben 80 dereceye 2 saat oynadığımda ulaşıyorum.Bir de hp için kendini kanıtlamamış demek en hafif tabirle haterı olmaktır ben de 10 yıl öncesinde aldığım hp vardı hala açtığımda düzgün çalışır.

Hocam ben zamanında 3250 tl ye aldım 1 sene önce tabikii kendi bilgisayarımla bunu karşılaştırmıyorum ancak 3 bin şuan buna verene kadar üzerine koyun N550 serisinden alın gerçekten ekranı malzeme kalitesi soğutması ve yanında verilen soundbufferı ayrı bir güzel.

Marka fanboyluğu yapmıyorum HPde kullandım ancak HP bana göre tam bir baş belası.Ne olursa olsun uzak durun bu markadan paranızı biriktirin daha başka markaya yönelin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sebebpleriniz anlıyorum eski hpler kalorifer niyeti görüyor da çift fanlı bu cihaz ve o kadar oyun oynuyorum hiç elimi bile yakmadı sıcaktan bi de yaz ayındayız yani kış ayında doğru düzgün ısınmaz bile diye düşünüyorum.
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Hocam ℅10 indirim nasıl geliyor? Aradim fakat bir türlü bulamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Pek artı söylüyorsun gibi gelmedi ayrıca vatandan aldığın cihaz tek fanlıymış galiba aynı sürüm olmaya da bilir cihazın dış kısmı bende tamamen metal iç kısmı alaşım ekran kısımları değil tabii ki.Benim aldığım cihaz i5 6300hq versiyon ama 4 gb ekran kartı var oyunlarda ne kasma yapıyor ne ısınma bu fiyata iyisi var mı yok.Bunu almasam monster alacaktım 3.400e 700tl fark var aralarında yazık günah yani

Bana görede sen çok fazla niyet okuyosun gibi geldi ama niyet okuduğun kadarda yazdıklarımı okumuyormusun herhalde

Bu fiyatta bu özellikte bir cihaz yok diyoruz.. Almak isteyen ihtiyacı olan tabi alabilir

Benim açımdan amasınıda söylüyoruz çünkü bu tür ürünlerin içindeki parçalar her markada aynı ve bu parçaları her marka neredeyse tek biyerden alıyor ama iş kasaya geldimi her markanında kendine has tasarımı ve kalitesi var

Özellik olarak gerekeni söylemişiz ama markanın asıl yapması gereken kasa olayını yapamadığını söylüyoruz ve bu benim içinde alınmaması için geçerli bir sebep

Bu arada senin aldığın ürün herhalde geçen gittigityorda kampanyası olan bc010nt modelinden.eğer oysa bende o modeli almak istiyodum ama nasip vatanbilgisayardaki modeleymiş.senin ürün eğer tahmin ettiğim ürünse kasa görüntüsü olarak aynı, ağırlıklarına bak
    Eğer aynı yada birbirlerine çok yakınsa geçmiş olsun derim

Son bişey daha 700 TL fark olayına gelince..eğer kasa kalitesi ve hizmet kalitesi iyiyse bence değer gördüğüm kadarıtla monsterin hizmet kalitesi çok iyi.biz sadece farklara bakıyoruz bu işlerde problem çıktığında astarı yüzünden pahalı oluyor

Zamanında ben lenovo uygun fiyatlı diye almıştım ama problem çıktı o Allahsızlar yüzünden asliye hukuk mahkemelerinde süründüm.şimdide ürün iade edecem bak kim bilir ne zorluk çıkaracaklar onun için o kadar fiyat farkına bakmamak gerekir

• ÇöÇan kullanıcısına yanıt
    Öncelikle 700tl olayını söyliyim monster hakkında ne şikayetler var garanti süresi bitince mavi ekran hatası vermeler kendi kendine kapanmalar daha türlü türlü sıkıntı çekenler var.Benim buraya yazma sebebim almadan önce öyle kötü yazıyorlar ki burdakiler insan hiç bir bilgisayara karar veremiyor yok o çok ısınıyor yok öbüründe ışık sızması yok öbüründe mavi ekran veriyor.Ben tavsiye bölümünde almadan önce çok düşündüğüm için insanlar anlasın diye iyi yazıyorum kasa da taş gibi benimki nesini kötülüyolar anlamadım.
  • Vatandan alayım diyorum garanti sürecinde kolaylık benim icin sizce baska kampanya çıkarmı bu hafta

• quote:

Öncelikle 700tl olayını söyliyim monster hakkında ne şikayetler var garanti süresi bitince mavi ekran hatası vermeler kendi kendine kapanmalar daha türlü türlü sıkıntı çekenler var.Benim buraya yazma sebebim almadan önce öyle kötü yazıyorlar ki burdakiler insan hiç bir bilgisayara karar veremiyor yok o çok ısınıyor yok öbüründe ışık sızması yok öbüründe mavi ekran veriyor.Ben tavsiye bölümünde almadan önce çok düşündüğüm için insanlar anlasın diye iyi yazıyorum kasa da taş gibi benimki nesini kötülüyolar anlamadım.

Bak güzel arkadaşım elektrik elektronik işinde herkeste problem çıkabilir belki belli bi kısımda çıkabilir yada hiç çıkmayabilir.gir şikayet sitelerine bütün markaları gez nerdeyse alayı arıza

E forumda da görmüyomusun bütün markalarda illa bi problem var.şimdi x markada şu sorun bende çıkar diye x markayımı almayacaz.

Önemli olan müşteri hizmetleri, servis kalitesi vs.bunlarada bakmak lazım

Şu an benim gördüğüm en iyi hizmet kalitesi monsterda var. Ha ben monster alırmıyım almam çünkü kasa tasarımlarını beğenmiyorum.neyse

Ben yarın vatana gidiyorum senin modelden varsa bakarım anlarız neyin ne olduğunu

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    Asıl komik olan ne biliyor musun?

gtx950M ile anca lol ve fm oynayabilirsiz diyecek kadar olaydan bihaber oluşun. Gerçekten boş konuşuyorsun.

Şunu söyleyen birini kale bile almamak gerekir ama yazmadan da geçemeyeceğim.

Sen diyorsun ki 3000 liraya gtx 1000 serisi alırsın. 3000 liraya alacağın en iyi kartlı laptopta gtx1040 olur. Ve bu kart da gtx950 nin altında kalır. Burada adamlar 2700 liraya gtx960m olan laptop paylaşmışlar, sen işi gücü bırakmışsın çamur atıyorsun. Afaki konuşacağına link ver 3000 liraya alınacak laptop için. Öyle klavye kahramanlığı yapmayla bir yere varamazsın.

En azından birileri faydalanır sayende bir de üstüne teşekkür ederler.
  • şimdi arkadaşlar bende de hp g62 var ve hala kullanabiliyorum büyük bir sorun çıkarmadı bana ben pek nazik davranmıyorum defalaca düştü hala taş gibi ama ısınmasından bıktığım için hp ye tövbeliydim önce asusa niyetlendim x550 vx konusuna bakarsanız makine kronik ısınma sorunlu k555ub desen menteşe sorun n serisi bi asus alıp 4000 lira vermektense 2770 e bu hp nin i5 olanını seçtim öncelikle i5 olanda öyle aman aman ısınıyor denilemez sadece numpad ksımında biraz ısınıyor o da yani burada bvişey var abi diyorsun sadece kasaçok iyi değil ama öyle banyo taburesiyle aynı malzeme muamelesi yapmayın birde bir arkadaş 960 m lol oynatır ancak demiş çok sağolsun güldürdü beni

edit: yazmayı unutmuşum hp yi alma sebeplerimden biri de servis konusudur laptopu aldığımda harddiskin bozuk oldğunu anladım ve değişime gönderdim bana hiçbir sıkıntı çıkarmadılar salı ya da çarşamba yenisi kargodan gelmiş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keterek -- 28 Ağustos 2016; 20:32:32 >

• fiyat 3700 görünüyor....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim makinayı götürüp değişim yaptırdım çünkü kredi kartımı patlattılar ve kartıda kapattırdım onun için iade işleriyle uğraşmak istemedim.nasip işte

neyse

Çift fan olayına gelince , bizdeki üründe çift fanlı olan modelmiş , vatanbilgisayardaki çalışan makinanın içini gösterdi merak edenler varsa buradan duyurulur.

Sendeki modelde bizim kasayla aynı arkadaşım geçmiş olsun.Kasa plastik bazı yerlerde alüminyum alaşım kullanılmış

• Fetfadıl bile bugün Türkiye'de keriz bulabiliyorken HP neden bulamasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Fetfadıl bile bugün Türkiye'de keriz bulabiliyorken HP neden bulamasın?

klasik yorum yapmayın lütfen , hp'nin her modeli kötü olacak diye bişey yok , yorumları okursun , forumlarda inceleme yaparsın , f/p ürünüyse alırsın , bu kadar basit
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Bir elin parmaklari kadar iq ile kimseye keriz diyemezsin sen bilgisayarin b'sinden anlamayan tek hucrelilerde forumda ahkam kesiyor vay arkadas ya

• Yıllar önce 3bin liraya aldığım hp dizüstü bilgisayarımı garanti bitimine 1 ay kala servise gönderdim. Sorun olarak da başta ısınma sorunu olmak üzere menteşelerin gevşemesi kasadaki çizilmeler vb. aklıma ne geldiyse yazdım. HP 20 iş günü içinde tamiri gerçekleştiremedi (çünkü 23ay önce satın alınmış ve belki de 3 yıl önce üretilmiş bir ürünün yedek parçasını temin etmeleri uzun sürdü) ve bu yüzden para iadesi talebime istinaden 3bin lirayı birkaç hafta içinde iade etti. Diyeceğim odur ki HP ye para veriyorsanız büyük ihtimal sıkıntı yaşayacaksınız ancak servis hizmeti olarak da benim başımdan böyle de güzel bir olay geçti ve servis hşzmetinden çok memnun kaldım. Sonra da o parayla güncel ve güçlü bir laptop aldım :)

• Fiyat yeniden 2999 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Aldık bakalım deneyelim olmadı iade ederiz

Dostum hp mi aldın nasıl performansı eksisi artısı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinann7

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

Aldık bakalım deneyelim olmadı iade ederiz

Dostum hp mi aldın nasıl performansı eksisi artısı nedir

Performans olarak sıkıntısı yok malzeme konusunda sıkıntı var konuyu tam okursan bilgi sahibi olabilirsin
  • arkadaşlar gecen hafta almamistim bu hafta 2999'a görünce hemen aldim, bugüne kadar 4 adet laptop aldim hepsi hp sadece ilk aldigimda isinma problemi yasadim onu 2010 yilinda almistim daha sonra aldigim bilgisayarlarda böyle bi problem olmadi. piyasada sadece hp kötülemek için yasayan bir topluluk var onlara aldiris etmeyin bu isin devi dell ve hp'dir. lenovo da iyi bir markaydi ama bir ibm kalitesi gösteremedi ilk cikardiklari thinkpad hariç. sonuç olarak bu fiyata daha iyisi yok şimdilik o yüzden iyi bir seçenek.
    bir de allah askina i5 6300hq luk bilgisayarlar cikarmayin su bilgisayarin karsisina ya akil var mantik var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.