Şimdi Ara

Digiturk'ten İngiltere Premier Lig Açıklaması Geldi | Smartspor Aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Digiturk'ten İngiltere Premier Lig Açıklaması Geldi | Smartspor Aldı

Değerli üyelerimiz,

Bilindiği üzere, yerli ve yabancı liglerin yayın hakları ihaleleri belirli bir dönemin hakkını kapsayacak şekilde yapılmaktadır.

Digiturk olarak biz de geçtiğimiz dönemde, 2013-2014 itibarı ile 3 sezon boyunca İngiltere Premier Lig haklarının sahibi olduğumuzu ve bu 3 sezon boyunca İngiltere Premier Lig yayınlarının sadece platformumuz üzerinden yapılacağını üyelerimiz ve kamuoyu ile tüm paylaşımlarımızda belirtmiştik. İngiltere Premier Lig yayınlarının önümüzdeki sezonlarda da platformumuzda yer alması konusunda görüşmeler devam etmektedir. Görüşmeler sonuçlandığında siz değerli üyelerimiz ile resmi kanallarımızdan bilgi paylaşımında bulunacağız.

Saygılarımızla,

Edit; Smartspor yayın haklarını aldı sanırım. Şuan manu maçını smartspor 2 veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 19 Ağustos 2016; 22:18:17 >

• D smart almis iste daha neyin aciklamasini yapacaklar..
    d smart uyelere mesaj bile atmaya baslamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumadan yorum yapmak neden bu halkın alışkanlığı anlamıyorum.
  • Ben bu ışten anlamadım dıjıturk uyesiyim sırf premierlig var diye bugun dsmartla konuştum 3 yıl bizde dedi şimdi dijiturkde alıp yayınlıycaksa dekoder bağlatmayalım fazladan

• Şuan maçkolikte manu maçı smartspor diye gösteriyor. Galiba smartspor aldı.
  • Digiturk sonraki sezonlardan bahsediyor herhalde .
    3 yil sonraki sezonun gorusmeleri devam ediyormus.

• Hayırlı olsun :)

Digiturk'ten İngiltere Premier Lig Açıklaması Geldi | Smartspor Aldı
  • D-smartcılara hayırlı olsun umarım ek paket vs çıkarmazlarda fiyatı artmaz digitürkte kendine gelir biraz.
  • digitürk play çok müşteri kaybeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpecialOperations

digitürk play çok müşteri kaybeder

Şuan ellerinde zevksiz Fransa ligi ve Brezilya ligi kaldı. Play üzerindeki filmlerin neredeyse hepsi nette 1080p kalitede zaten var. Saçma sapan iş yapıyorlar işte.
  • Dsmart geldi bağlatıyorum şuan spor extra iptal ettircem 5 buyukler paketi var sadece

• dsmart büyük bir atak yaptı ingiltere ligini alarak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.