Şimdi Ara

!!!!! Wordpress Hakkında Sorum Var Acil Yardım !!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Değerli okurlar bir konu hakkında sorum olacak ben wordpress tema satın almayı düşünüyordum alabilirim fakat biraz pahalı tema 69$ civarı paralı temayı internette ücretsiz bir şekilde bazı sitelerden indire biliyorum sizce almalımıyım yani üzerinde sonuç itibariyle bir çalışma yapacağım ve bu çalışmama zarar verir mi Lütfen Aydınlatın Benii

• Aynısını ya da bir benzerini bulamıyorsanız alabilirsiniz. Yeni temalara da bakmanızı öneririm.
  • hayır demek istediğim şu ücretli temyayı farklı bir sitede ücretsiz indirme linkini veriyorlar sizce bunun bir zararı varmıdır onu sormak istiyorum anlata bildimmi
  • Çalışmanızı yine her ihtimale karşın yedeklemenizi öneririm ancak temanın bir zararı olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabixmami44

hayır demek istediğim şu ücretli temyayı farklı bir sitede ücretsiz indirme linkini veriyorlar sizce bunun bir zararı varmıdır onu sormak istiyorum anlata bildimmi

Bu soruyu aslında kendinize sormalısınız. Saatlerce çalışarak alın teri ile hazırladığınız size ait ücretli bir ürünü, insanlar bedava indirse hoşunuza gider miydi?
  • Kimse bu tarz birşeyi belese vermez.birde emek hırsızlığı yaparsın bu şekilde.Kendim site kuracagim diyorsun.senin yaptığın özgün çalismalaei başkası alıp kullansa hoşuna gider mi? Bende word press sitesi kurdum yavaş yavaş talilyorum. Bence ya parayla al veya çok güzle ücretsiz temalar var onları kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.