Şimdi Ara

ACİLLL [FİYAT REVİZE]GAMING Sistem Parçaları ZALMAN Z11+ i5-4690 CPU Corsair VS650 PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    FİYAT GÜNCELLENDİ: SON FİYATLAR

PARÇA SATIŞI:
    KASA:.200TL http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z11-plus-midt-atx-siyah-kasa.html

PSU :..180TL http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-builder-vs-serisi-80plus-650w-guc-kaynagi.html

MB : SATILDI http://www.gold.com.tr/msi-z97-g43-4xddr3-3000mhz-vga-dvi-hdmi-s1150-anakart_u

CPU :..620TL http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i5-4690-soket-1150-35ghz-6mb-onbellek-22nm-islemci.html

RAM : SATILDI http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-8gb-2x4gb-ripjawsx-ddr3-1600mhz-cl9-15v-dual-kit-ram.html#genel-bakis

GPU : SATILDI PALIT 9800GT 1GB 256Bit

Bilgisayary daha sonra yükseltmek üzere ince eleyip syk dokuyarak topladym ancak daha fyrsat bulamadan ?artlar gere?i mobil kullanmam gerekli bu nedenle Monster Abra A5 almak için satyyorum.

TEL:5064454630 bu numaradan Whatsapp ile ula?abilirsiniz müsait olunca ben mesaj veya arayama yoluyla geri dönü? yaparym.

Yükseltmek isteyenler için fyrsattyr. Parçalar bu do?rultuda seçildi ilk etapta ancak imkansyzlyktan yükseltemedim. Grafik karty ile güçlendirirseniz yakla?yk 2600TL fiyatla 3500-4000TL seviyesinde harika bir PC elde edersiniz. Benim tercihim GTX1060 olurdu bu sistem için bir de 2x4 Ram daha alynyrsa uçacak bir sistemdir.

Fiyat konusunda parçalaryn piyasa fiyatlaryna bakabilirsiniz, Ekran karty ve monitör eski onlary saymayyn 2450 TL gibi bir piyasa fiyaty çykyyor.

Parçalryn 15 aylık daha garantileri var. Ocak 2018 de bitiyor. Garantisi olmayan parçalaryn yanlarynda olmady?y a?a?yda yazyyor. Alacak arkada?a ?imdiden hayyrly olsun. Özelliklerini yazayym:

KASA : ZALMAN Z11 PLUS (Kasa güzel bir tsaryma sahip kolay montaj özelli?i büyük bi arty.Kablolaryn arkada saklanmasy da kablo yönetimi için büyük avantaj. Bende oyun için almy?tym ve tasarym olarak bir oyuncunun isteyece?i bir kasa :)) )

PSU : CORSAYR VS650 650W 80+ (Yükselmeyi dü?ündü?üm için bu kadar yüksek bir PSU seçtim bu sisteme 400W bile yetrerdi aslynda ama ileride GTX980 almayy planlyyordum olmady :) )

MOTHERBOARD :MSI Z97-G43 (Bu kart da yükseltmek istedi?im için seçti?im bir kart 32 GB ram deste?ine sahip bir kart ayryca Overclock yapma olana?y da sunuyor.)

CPU : INTEL i5-4690 (Bu i?lemciyi de ara?tyryp almy?tym performansy oldukça iyi bir i?lemci birçok i7 i?lemciden çok daha iyi performans sunuyor. Biraz ara?tyryyorsanyz biliyorsunuzdur zaten. )

RAM : 2x4GB G-SKILL RIPJAWS-X DDR3 1600MHz

SSD : SANDYSK ULTRA II 240GB (SSD bir bilgisayarda bence vazgeçilmezdir.Buraya sadece sistemi kurup kullanmak istedi?iniz program ve oyunlary kurun ba?ka doysa atmayyn sadece "C" klasörü olarak kullanyn zaten 2TB HDD var yedeklme veri saklama için)

HDD : WD CAVYAR GREEN 2TB (Öncekii bilgisayardan takyldy. 2 sene oldu garantisi bir iki ay oldu bitti.)

GPU :PALYT GE-FORCE 9800GT 1GB 256Bit (Önceki bilgisayardan alyndy. Di?er parçalary dü?ük özellikte almamak için para bölünmesin diye takmy?tym yenileme fyrsatym olmady. Ancak kart kaliteli bir karttyr ben GTA4 DOTA2 MS Flight Simulator COD MW3 PORTAL2 Empire Total War oynadym bir problem ya?amadym. Ayryca AUTOCAD- PHOTOSHOP programlaryny da kullanyyorum proje büyüdü?ünde biraz problem ya?yyorum o kadar. Ama tahminim Ram yetersiz kalyyor o durumlarda da =) )

MONITOR :PHILIPS BRILLIANCE 190CW 2MS tepki süreli 12000:1 kontrast oranly (Önceki bilgisayardan vardy zaten ikinci ekran olarak kullanyyordum)

WIRELESS ADAPTOR :TP-LINK WIRELESS USB ADAPTOR

USB EXTENSION CABLES : 4 ADET 1.5M UBS uzatma kablosu da ek verilecektir.

ACİLLL [FİYAT REVİZE]GAMING Sistem Parçaları ZALMAN Z11+  i5-4690 CPU  Corsair VS650 PSU

ACİLLL [FİYAT REVİZE]GAMING Sistem Parçaları ZALMAN Z11+  i5-4690 CPU  Corsair VS650 PSU

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maytekin26 -- 11 Kasım 2016; 20:47:8 >

• işlemciyi ayrı satıyorsan PM lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.