Şimdi Ara

Digitürk Abonesi Olmak İstiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturk yetkilileri eve geldiği zaman herhangi bir sözleşme imzalatıyormı?Nekadar sürede geliyorlar?Bide bu soruyu sormamım nedeni ben bir mağazada kamyon şöförüyüm teslimat fazla olduğu zaman ve eve uzak kaldığı zaman benim ne zaman eve geliceğim belli olmuyor. Evde 16 yaşında kardeşim var acaba o teknik servise yardımcı olabilirmi yoksa illa benim olmammı lazım?

• İmza için senin olman lazım abonelik senin ismin olduğu için bayiden filan yapsan gelmeyebilir yoğunluğa göre aynı günde gelir ertesi gün içinde gelir.

Digitürk türksat abonesi olma sakın dikkatli bakın Eutelsat üzerinden alın turksatta kanalları yok o kadar HD değil birde türksatta ona dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 19 Ağustos 2016; 12:56:32 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Ozamn peki teknik servis haber veriyodur yarım saat ya da 1 saat sonra geliyoruz diye ozaman izin alacağım iş yerinden o yayın nereden verilecek dikkat edeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atres1903 -- 19 Ağustos 2016; 13:12:33 >
  • Siz gene sorun eutelsatmı diye merkez bilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.