Şimdi Ara

Bluetooth Ile 5+1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, aklimda bu ürünü alip Panasonic 5+1 sistemimi Coax veya Optik girisleriyle baglamayi düsünüyorum. Gerçek 5+1 i bozulmadan almam mümkün mü sizce?
     Bluetooth Ile 5+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrainJack -- 19 Ağustos 2016; 1:12:04 >

• 2 kanal ses verir. 5.1 ses iletişimi sağlayamazsınız bence. Streo sesi sourond olarak dağıtır kanallara. Bunu normal telefon stereo bluetooth cihazı ilede yapabilirsin. Yani mesele kablosuz müzik dinlemek se olabilir ama şarj sorunu ses kalitesi Vs tartışılır.

Eğer ses sistemine bir pc bağlı ise telefonun sesini marketten program yükleyerek tel wifisinden pcnin wifisine aktarabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhodium kullanıcısına yanıt
    Laptop bağlayacağım aslında. Coax ya da optik girişi olmadığından.
  • BrainJack kullanıcısına yanıt
    Bu philips adaptöre sahip biri olarak bluetooth ile 5.1 iletim yapamayacağınızı söylemiş olayım.

Bildiğim kadarıyla bluetooth teknolojisi 5.1 sesleri iletebilecek bant genişliğine sahip değil. Bu durumda laptopunuz ile ses sisteminize sesi stereo olarak aktarırsınız, sonrasında ses sisteminizin sanal çevresel ses (surround) modları ile sesi 5.1 vs yapabilirsiniz.
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben masaüstümde kullanıyorum 5.1 sistemimi ama zaten DTS hiç kullanamadım. Yazılımsal sorunlardan dolayı. Zaten DTS olmadan 5.1 o kadar bir işe yaramıyor diye düşünüyorum. Sistem modları olarak kastınız tam neydi hocam. Mesela 2.1 ve 5.1 surround mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.