Şimdi Ara

iPhone 7 Plus prototipi elimizde: Tasarım incelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
1
Favori
8.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta tasarım incelemesi yazıyor adam diyor ki çalıştırda görek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yakışmadı sana Erdi Özüağ.

Teşekkürler.

• Liste fıyatı 4 bın tl yaparlar.

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Gulduk eglendik, buyutmeninde alemi yok. Ben videoyu izlerkende gulmustum, ulan maket cihaz ile bizi yiyor suratda guller aciyor sanki yeni dogmus bebegine bakar gibi mutlu bir ifade var. Sekli semali iyice gordum, pek bir degisiklik yokmus deyip kapadim videoyu. Herkes bu sekilde yapmaliydi zaten. Yas ortalamasi biraz asagilarda oldugu icin forumda dalga gecilecek malzemeye donusuyor konu. Kimi asiri ciddi teknoloji takipcileride siteyi kotuluyor sanki olmayacak bir cihazi tanitmissiniz gibi. Neyse buda boyle bir ani olsun, gulduk eglendik. Siteyle, Editorler le bir sorunumuz yokta, forum yonetimi bir elekten gecmeyi hakediyor.

• Begenilen yorumlarin hepsi iPhone dusmani
    Elimde sirket Telefonu Samsung s4 var kendi Sahsi telefonum 5s ve s4 ü elime almak istemiyorum

• Erdi yapmaz oyle sey sahteyse de kendi de kanmistir bilincli yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Begenilen yorumlarin hepsi iPhone dusmani
    Elimde sirket Telefonu Samsung s4 var kendi Sahsi telefonum 5s ve s4 ü elime almak istemiyorum

Benden bir tane daha biri varmış demek ki :)
  • 1- Ekran çerçeve oranında üst tarafı ne zaman inceltecekler merak ediyorum.

2- Erdi bey tişört güzel ama short farklı renk olsa güzel olurdu.

3- Finish müziği güzeldi??

• Tek artısı ios olmuş donanımı için alan var mı

• hala beğenmedim diye konuşanlar var. videodaki şey senin ve benim gibi adamların hiç bir resmiyeti olmaksızın öylesine ürettiği bir maket. ekşi sözlüktekilere hakaretler edeceğinize bu rezilliği protesto edin.
  • Bildiginiz prototip iste adam yalan soylemiyorki zaten calisan birsey olsa adi 7 plus olur prototip olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Begenilen yorumlarin hepsi iPhone dusmani

Bende senelerce cesit cesit android kullandiktan sonra gidip bi heves iphone 5s aldim 1 ay zor tahammul edip baya zararla sattim.Su anda 550 liralik lenovo p1m kullaniyorum 5s e oranla 5s kat memnunum.

• bende bu forumun "yöneticileri" neden anormal,bi acaip diye düşünüyordum.
    site sahiplerinin girdiği modları görünce şaşırmamam gerektiğini anladım.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CEOnuralp kullanıcısına yanıt
    Baştan sona kadar okudum yazdıklarınızı.Öncelikle nakit ihtiyacın olmasına rağmen satıp yerine taahhütlü İphone 6S alman ironik.Taahhütle telefon almak bile ayrı saçmalık ama bu kişilerin tercihine girer bir şey diyemem.Benim karşı çıktığım nokta şu.Sen bu telefonu alıyorsun.O senin özelin çıplakken bile yanında olabilen teknolojik bir ürün.Bugün silinen bir resmi geri getirmek basit bir olay.İkinci elde satarken biraz bu işlerden anlayan birisi bütün özelinizi ortaya dökebilir.Ayrıca sürekli al sat yapmakda her sene daha az maliyetle yine dolaylı yoldan zarara uğramaktır.Ben G3 aldım paralel ihtalat ürünüydü.2 sene falan oldu ve 4 5 sene daha kullanmayı düşünüyorum.Cihaz ara sıra donup beni çıldırtıyor mu evet.Kasa hep çizik kötü durumdamı evet.Ki hor kullanan bir insanım.2 defa suya düşürdüm pirinç ile kurtardım Her gün en az bir defa düşürürüm telefonu.Ama şuan öyle veya böyle takır takır çalışıyor.Bakın çok param olsaydı her yeni iphone modelini alırmıydım evet.Ama sıradan 2000 3000 tl maaş alan insanların bu paraları vermesini doğru bulmuuyorum.Bakın o kadar boş işlerle uğraşıyoruz ve o kadar sanal aleme dalmışız ki gerçek zevklerin farkında değiliz.Japonya teknolojik anlamda bizden çok daha fazla ileride olmasına rağmen bir çok vatandaş 3 4 yıllık telefonları kullanıyor orada.Bakın olimpiyatlarda hala altın madalyamız yok.Euro 2016'da her gün en fazla twit biz attığımız için eyfel kırmızı beyaz yaptık.Bakın arkadaşın biri bir istatistik paylaşmıştı.Ülkeler arası sosyal medya kullanımı düştükçe medeniyet ve kültür artıyor diye.Aç afrika ülkelerini saymıyorum tabiiki, onlar yokluktan kullanamıyor.Asgari ücret alıp 3 4 ay gece gündüz çalışıp elindeki cihazın parasını ödemeye çalışıyor bir çok insan.Olimpiyatlarda 450000 adet kondom dağıtılmış.Millet spor yapıp hayatını yaşıyor.Bizimkilerde amele aylarca çalışıp son model iphone alıp sosyal statü belirlemeye çalışıyor.Kitaba 300 tl para verince salak gibi bakabiliyor insanlar.Ama 3500 tl telefon alsaydım öyle bakmazlardı ve elit olurdum.Sinemaya gitsem zengin olurdum.Tiyatroya gitsem zengin olurdum.İşte insanlar bu kadar ahmak hocam.Millet yurt dışından gelip galata kulesinde sevgilisiyle aşk yaşıyor bşz ise yediğimiz içtiklerimizi instagrama atmakla meşguluz.Yada her gün 5 saat mesai yapıp son model telefon ve teknolojik oyuncak almakla meşguluz.Herkesin eğlence anlayışıdır bir şey diyemem.Ama hayat kalitesinden ödün veren adamlara acıyorum sadece.İnsanlarında iphone kullananları sevmemesinin temel nedeni budur.

• Minumum 6000 TL olmalı. Nasılsa alıcısı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: SentnieL

Evet Apple resmi olarak android telefonları donanımsal taklite başladı hayırlı olsun. Kamera Huawei den anten çizgileri meizudan alınma(800 mühendis yaptığı işi söylüyorum huawei nasıl laika ile anlaştı bunlarda gidip bir sensör üreticiyle anlaşıyorlar arge yaptık beyler çaktırmayın diye aralarında konuşuyorlar(!) Hele kullaklık girişini çıkarma of inanılmaz size bir 200 dolarda kulaklık satarlar hifi diye hiç sormadan alırsınız apple daha önce çizim için çıkardığı ipad proya kalem koymayan firma orda kulaklık girişi yoksa kutudan çıkmaz.Bir de bunları yenilik diye sunar alkışlatır kendini Apple sheeplere.

Yalnız meizu o çizgileri sızan iphone 7 resimlerinden görüp yapmıştı hatta forumda dalgasını bile geçtik çinliler işi ilerletti sızıntılardan bile bişeyler araklıyolar diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

Donanım haber farkı

Süper bir fark olmuş 😁

• Tasarımda çağ atlamışlar resmen helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndaCakan

quote:

Orijinalden alıntı: SentnieL

Evet Apple resmi olarak android telefonları donanımsal taklite başladı hayırlı olsun. Kamera Huawei den anten çizgileri meizudan alınma(800 mühendis yaptığı işi söylüyorum huawei nasıl laika ile anlaştı bunlarda gidip bir sensör üreticiyle anlaşıyorlar arge yaptık beyler çaktırmayın diye aralarında konuşuyorlar(!) Hele kullaklık girişini çıkarma of inanılmaz size bir 200 dolarda kulaklık satarlar hifi diye hiç sormadan alırsınız apple daha önce çizim için çıkardığı ipad proya kalem koymayan firma orda kulaklık girişi yoksa kutudan çıkmaz.Bir de bunları yenilik diye sunar alkışlatır kendini Apple sheeplere.

Yalnız meizu o çizgileri sızan iphone 7 resimlerinden görüp yapmıştı hatta forumda dalgasını bile geçtik çinliler işi ilerletti sızıntılardan bile bişeyler araklıyolar diye

Aynen meizuda 1 ayda tasarlıyor üretip satıyor ya cihazlarını

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.