Şimdi Ara

1500-1800 civarı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 haftadır araştırıyorum sony xperia z5'de karar vermiştim fakat telefon satıcılarına sordum yada çevremdekilere samsung al dediler kafam yine karıştı, 1500-1800 tl fiyat aralığında tavsiyelerinzi merak ediyorum

• Bu size kalmış neye öncelik verdiğinize kalmış tasarım kamera vesaire. Ama samsungu bana sorarsanız müşterilerine çok da değer veren bi firma değil yeni telefon çıkarttığı an sizi unutmuş demektir benim kanımca.
  • teşekkür ederim yorum için ama ailemde dahil teknosa-vatan-samsung bayisi-telefon satıcıları kime sorsam sony alınmaz ıphone al ya da samsung dıyorlar sony'i herkes kötü dedi kime sorsam bana biraz kamerası ve oyun oynadığında ısınmaması yeter
  • Rene-Neuer R kullanıcısına yanıt
    Z5le oyun oynarken üzerinde yumurta pişirirsiniz. Note 5 yada se en iyi tercih bu fiyatlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note5'i alamam hocam herhalde çünkü 1800 ü geçemem internetteki alışverşlere pek güvenmiyorum garantisi elden alınca daha güvenilir diye duydum huawei nasıldır ?
  • şuan sony xperia z5 ile lg g5 arasında kaldım ama sony'nin tasarımı bana çok daha güzel geldi, fikri olan ?
  • G5 güncel bir telefon. Sony akıllı telefon da pek iyi değil bence de. iPhone Se bu fiyat aralığında sizi üzmez, lg v10 düşünebilirsiniz, HTC one a9 u da incelemenizde fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony xperia x aldım umarım memnun kalırım teşekkürler herkese
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.