Şimdi Ara

FM17 sadakat teklifi! %20 indirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Football Manager 2017'yi satın almayı planlıyorsunuz ve daha önceki Football Manager oyunlarının sahibi misiniz?

Serinin sadık oyunseverlerine bir "teşekkür" olarak, Football Manager 2013'ten itibaren PC, Mac veya Linux üzerinde sahibi olduğunuz her bir Football Manager oyunu için yalnızca Steam'e özel %5 indirim teklifi sunmak üzere Valve'deki arkadaşlarımızla birlikte bir çalışma içerisindeydik. Bu, oyunun son 4 sürümüne sahip olan oyunseverler için %20'lik bir indirim demek!

İndirimin yanı sıra, Steam'den ön sipariş veren oyunseverler Football Manager Touch için "Yönetim kurulunu geçersiz kıl", "Kovma yok", "Tüm iş başvuruları", "Milli takım yönetimi"ni de içeren ücretsiz indilebilir çeşitli içeriklerin ve "Mücadele" modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacak.

Ayrıca, resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir "Beta" sürümüne erişim de kazanacaksınız.

Bu teklif yalnızca FM17 için Steam'den ön sipariş veren oyunseverler için geçerli olacaktır ve birden fazla indirime hak kazanmak için önceki oyunlar tek bir Steam hesabında satın alınmış olmalıdır. Birden fazla Steam girişi kullanılamaz.

Bu ön sipariş teklifi 14 Ekim Cuma günü saat 14:59'a kadar geçerli olacaktır, bu yüzden şartları doğru bir şekilde anladığınızdan emin olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kpss yüzünden alamayacağım siz güle güle oynayın :D

• Son 3 senenin oyunları steamde olmasına rağmen nedense sadece yüzde 10 luk bir indirim gösteriyor. Sebebini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Son 3 senenin oyunları steamde olmasına rağmen nedense sadece yüzde 10 luk bir indirim gösteriyor. Sebebini bilen var mı?

Benim yüzde 20 indirimin 5 ini veriyim kapat bu konuyu
  • Kirk yilda bir kampanya yapiyorlar o da duzgun calismiyor ben ne yapayim

En kotu senin yuzde 5'i aliriz artik yapcak bisi yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.