Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır Açıldı!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
24
Favori
26.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdsavas1

İnanılmaz tüketim çılgınlığı adamlar vip üyelik ver bana binlerce liralık alışveriş yapacağım diyor. Başka yerden alın üzerinde lacoste yazmasın ne farkeder? Dedikleri paralar maaşımın 10 da biri ama ona rağmen o kadar para verip kıyafet almayı aklımın ucundan bile geçiremem uçuk paralar harcıyorsunuz marka uğruna. Değmez

10 bin lira maaşla siz neler yapıyorsunuz nerelere harcıyorsunuz?
  • Hiçbişey kalmamışki en güzel ürünlerin bedeni kalmamış zaten ben bile vip üyelikle hiç adam gibi bişey bulamadım. Parçalamış millet kalmamış hiçbişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack jonesdan kalite olarak ne kadar farkı var bunların?

• geçen yıl lacoste indirimden 640 tl ye aldığım şişme mont 330 lira şok oldum şaşırdım geceden hepsi vardı şimdi bazıları kalmamış alacak arkadaşlar turuncusunu kaçırmasın derim resimlerde göründüğü gibi kırmızı değil turuncu dikkat edin.montlarda 54 l 52 m 50 s buna göre alın gömleklerde 39 s 41 m 43 l tshirtler ve kazaklarda 3 s 4 m 5 l (lacoste için geçerli bedenler) slim fit dar kesim casual fit standart kesim yardımcı olabildiysem ne mutlu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakay27 -- 22 Ağustos 2016; 13:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

Jack jonesdan kalite olarak ne kadar farkı var bunların?

Timsahı

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Uygun fiyata vip üyelik kullandırılır.

Şu vip üyelik hususunu bile ranta çevirmeye çalışıyorsunuz ya hakikaten yazıklar olsun, sorsan vip üye olmak için bilmem kaç tl'lik alışveriş yaptım dersiniz ama vip üyelik kullandırmaktan gelecek paranın peşine düşmüşsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Uygun fiyata vip üyelik kullandırılır.

Şu vip üyelik hususunu bile ranta çevirmeye çalışıyorsunuz ya hakikaten yazıklar olsun, sorsan vip üye olmak için bilmem kaç tl'lik alışveriş yaptım dersiniz ama vip üyelik kullandırmaktan gelecek paranın peşine düşmüşsünüz.

kesinlikle terbiyesizlik yüzsüzlüktür bu.
  • adanadan almak isteyen varsa yardımcı olabilirim.
  • vip üyeyim yardımcı olabilirim.
  • ben bir kaç parça ürün sipariş ettim vip üye miyim şimdi anlamadım ki vip üyeysem nasıl olmuşum bilen biri yardımcı olabilir mi?
  • vip üyelik konusunda yardımcı olunur.

• almak istediğim iki urun vardı ikisi de uçmuş.böyle saçmalık olur mu ya.
  • havası olsun diye lacoste giyerler ama 3 kuruşun açlığına üyelik satarlar....
  • ücretsiz vip üyelik veren olursa buralardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: feumarte

vip üyeyim yardımcı olabilirim.

Hocam ürünlere bakmak için üyelikiğiniz kullanabilirmiyim?

• bende bir arkadaştan cüzi bir ücret ile hesap temin edip sipariş geçtim ücret uçuk bir fiyat olmadıktan sonra verilebilir
    sonuçta vip üye olan kişi de hesabını senin ile paylaşacak bir sorun olunca ona mesaj atacaksın vakit ayıracak sana
    ben 10 tl ödeyerek kullandım hesabı benim işim görüldü hesap sahibi de tekrar vip üye olabilmek için gerekli miktarın bir kısmını yapmış oldu
  • Sadece lacoste mu var

• Ayakkabılarda ne var beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çadır ne zaman açılıyor peki eylül demişlerdi en son?
  • arkadaşlar vip olup hesabını parayla kullandırmak bence çok ayıp gerçekten bu kadar birbirimize yardımcı olalım benim hesabım var kullanmak isteyenlere ücretsiz kullandırabilirim ama sınırlı süreli çünkü kendimde alacağımda
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.