Şimdi Ara

CERABLUS HAREKATI / ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
5
Favori
7.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır bahsettiğimiz olay buydu, taş Ustunde taş bırakma temizle etrafi, ama olay cerablusla sınırlı kalmamalı bütün Suriye ırak israil ne varsa silinmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 24 Ağustos 2016; 11:58:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cerablusa operasyon yapıldığını duyunca SELO
     CERABLUS HAREKATI / ANA KONU
  • Bakan çavuşoğlu ABD ile anlaştık pyd Fırat'ın doğusuna geçecek açıklaması yaptı. Eğer doğruysa şık bir operasyon oldu. Müslim denen teröristin kudurması bu Yüzden sanırım. Geç de olsa Suriye politikasında doğru işler yapmaya başladık gibi. ABD nin samimi olup olmadığını yakında göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  CERABLUS HAREKATI / ANA KONU

Bu capta bir meteor tum dunyaya baris ve huzur getirir. Tabi kurunun yaninda Azerbaycan, Turkmenistan gibi devletler de gidiyor ama tum dunyanin huzurunun yaninda bu kayiplar kabul edilebilir kayiplar.
  • Yayında havaya uçan bir şey görülmüştü.

Ne idiyse artık bizimkiler vurmuş;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 24 Ağustos 2016; 12:20:51 >
  • Sonunda şu suriye politikasını düzeltiyoruz.Esedle düşman olmak zararımıza oldu 4 yıldır.

Nerdeyse kürt koridoru diye kapatacaklardı güney sınırımızı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde evin yanındaki ormanda askeriye var 10 dakikadır sivil bir helikopter etrafında dolaşıp sultanbeyliye gidiyor sonra bütün askeriyeyi dolaşıyor yine sultanbeyli yönüne gidiyor one la öyle
  • Ecdad 500 yıl önce bugün memlük ordusunu mağlup etti ve Suriye , Lübnan ve Filistin'i topraklarına kattı.

Torunları , 500 yıl sonra Suriye'ye daeş ile savaşmak için tekrar girdi. Helal olsun be kimin Torunlarıyızz
  • İsid cerablusu bosaltmaya baslamis.
    http://m.haberler.com/flas-iddia-isid-cerablus-tan-kacmaya-basladi-8723725-haberi/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Woods

İsid cerablusu bosaltmaya baslamis.
    http://m.haberler.com/flas-iddia-isid-cerablus-tan-kacmaya-basladi-8723725-haberi/

Savaşmadan aldık
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Aynen ben samandıra askeriyenin tam dibinde oturuyorum yarım saattir bi hareketlilik var. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AwerlawK

Aynen ben samandıra askeriyenin tam dibinde oturuyorum yarım saattir bi hareketlilik var. Bilen var mı?

hep oluyor bende hemen buradayim hatta suanda 1 tanesinin sesi geliyor. bunlarin sesi gene iyi. 3 yil önce gök yarılıyor sanmıştım öyle müthiş bir sesti korkunçtu. Havaya baktım apache helikopteri uçuyordu. onun sesini duyan savaşta altına mıçar sanırım jet filan hikaye
  • AwerlawK kullanıcısına yanıt
    samandıraki askeri jetlerin olduğu havalimanındamı harektlik var yoksa başka birlikmi
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    o çapta bir metor çarpsa dünyaya savaşmak için sebep kalmaz çünkü sebep ortadan kalkar yani dünya
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Jetlerin olduğu yerdeyim ben. Helikopter sesleri var.

• Dümdüz edin de bidaha gelmeyi akıllarından bile geciremesinler YPG yida bitirmek lazım

Kalbimiz sizinle be ulan orada asker olmak vardı şimdi

Yalnız bu harekatın başında Ömer Halis Demir in komutanı varmis Fetocu falan değil bundan emin olmak çok guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Hatada Israr etmenin anlamı yok. Kürt koridorunu engellemenin yolu Esad a destek vermek. O koridor kurulursa Suriye'nin BAŞINDA Esad ın olmamasının hiçbir Önemi kalmaz.

Kesinlikle esadla birlikte hareket edilmeliydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Hatada Israr etmenin anlamı yok. Kürt koridorunu engellemenin yolu Esad a destek vermek. O koridor kurulursa Suriye'nin BAŞINDA Esad ın olmamasının hiçbir Önemi kalmaz.

Bu sav dogru degil.
    esedinde kurtlerinde asıl hedefi, türkmenler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Bu sav dogru degil.
    esedinde kurtlerinde asıl hedefi, türkmenler.

Ooo büyük oyunu gören biri daha

Kürtler için doğru olabilir ama Esad ne alaka? Özellikle niye Türkmenlere düşman olsun muhalif olanla savaşıyor Esad

•  CERABLUS HAREKATI / ANA KONU

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.