Şimdi Ara

Beni kandirarak taahut yenileten superonlne hakkinda islem yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8mb adsl kullaniyordum. Sonra vdsl var dediler 100 mb a kadar hiz destekliyor gecmek ister misiniz diye bende defalarca sordum emin misiniz ben bu hizlari alabilacek miyim diye adam da 50 mbit sinirda en az 40 olacagimi soyledi. Bende iyi dedim yapalim ( taahutumun dolmasina 1 yil vardi ve yenisini yaparak tekrar 0 lamis oldum ve 2 yil taahit gorunuyor cikmak istersem 700 lira kitliyorlar )

Buraya kadar her sey normal. Gel gelelim 50 mbit vdsl anlasmam var ama ben internet ALAMIYORUM 3 gun boyunca evimde internet gunde 30 defa kesiliyor saatlerce Gelmiyor ( su an 3 saattir yok ) .

Aradigimda ise her gun ariyorum ariza kaydi yaptik hattiniz 47 mbit e kadar destekliyor size donus 24 saat icinde yapilacaktir deniyor.

24 saat geciyor aradan arizanizi cozduk iyi kullanimlar dileriz diyip Hic bir sey olmadan yine gunde 30 defa kesiliyor bir gidince saatlerce gelmiyor 3 saatte bir 2 saat gelmiyor mesela. Tekrar ariyorum arizanizi cozduk burda problem yok diyolar. Kapiyorum tekrar ariyorum baskasi cikiyor hat degerlerinizde dalgalanma var ariza kaydi acalim diyor.

3 gundur ayni dongu devam ediyor ve ben 20 gb bir dosya indirecegim SOZDE 50 MBIT INTERNETIM VAR AMA 37 saat oldu indiremiyorum.

Ben bu firma hakkinda yasal islem yapmak istiyorum beni kandirip oyalayarak 1 yil daha taahut kitleyip simdi hattiniz desteklemiyor diye eski tarifeye dondurecekler.

Napabilirim birisi bi yardim etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynısı bana vodafone da oldu hatta cayma bedeli çıkaracaklardi bunların hepsi bilgisiz Mh yüzünden oluyor. Sonra ses kaydı dinlendi cayma bedeli almadılar taahhüt bir yıl uzadı ugrasmak istemedim. Arada gumburtuye gitti anlayacağın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    BTKdan şikayet bırak eve hemen teknik ekip gönderip hat sorununu çözerler

• Daha yeni yeniletmişsin 14 gün hakkın var hizmet veremiyosunuz taahhütümü iptal edin de.cayma hakkın var 14 gün.Olmaz diyolarsa bidaha bidaha ara

• quote:

Orijinalden alıntı: confuest

Yardimci olan arkadaslara tesekkurler 2 hafta hakkim oldigunu bilmiyordum. 1 hafta daha bekliycem cozemezlerse iptal edicem

• sikayet.btk.gov.tr

bu site üzerinden şikayette bulunabilirsin. mutlaka konuyla ilgileneceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

quote:

Orijinalden alıntı: confuest

Yardimci olan arkadaslara tesekkurler 2 hafta hakkim oldigunu bilmiyordum. 1 hafta daha bekliycem cozemezlerse iptal edicem

Öyle olmuyor tc no ile taahüt yaptıkları Için cayma bedeli çıkar

• şimdide evinizde problem var bizde hiç bir problem yok bu yüzden çıkarsanız 700 lirayı sokacağız diyorlar , e benim evime sen internet vermiyosun neyin artistliği bu başvurdum bu btk ye inşallah ilgileniyolardır yoksa kitleyecekler 700 tl

edit : tahhütten önce kopma sorunu yaşamıyordum tahhüt yaptırdım evime internet gelmiyor bu yüzden sorun evden değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_F1-Mclaren -- 18 Ağustos 2016; 19:43:46 >
  • inşallah sorun en kısa sürede çözülür.
  • şimdide benden habersiz kopuyor dedim hızım 50 den 10 a düşürdüler kopma değerleriniz çok normal dediler, bende dedim 50 mb alıyım siz 3 e düşürün bari hiç kopma olmasın nasıl süper fikiir demi diye sonra kadın baktı benden habersiz sözde vdsl alıyorum amma velakin adsl e geçmiş nedense hattım bir anda ve kopmalar bitti bir anda ama ödediğim para 60 ken 97 oldu o tıkırında işliyor 2 yıl taahütte geldi oohhh misss

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.