Şimdi Ara

119 TL süperonline fiber 50mbit+125 GBAKK+platinum 1000 dk 1000 sms 10 GB net bağlattım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    işyerimde
    aylık 70 tl ye taahhütlü 16 mbit e kadar 100 GB AKK lı TTNET(en fazla 8 mb hız alıyordum)
    aylık 30 tl ye 100 DK heryöne sabit hat
    cebimde de 60 tl ye 1000 dk 1000 sms 4 GB turbo net kullanıyordum.(4 GB yetmiyordu)
    üçü toplam 160 tl idi

binaya süperonline fiber döşendi hemen satış elemanları geldi.önceden netten araştırmıştım dört dörtlük kampanyaları ve bana hesaplı gelmişti.

dün konuştuk
    119 tl ye
    süperonline fiber 50mbit+125 GBAKK
    türkcell platinum 1000 dk 1000 sms 10 GB
    100 dk sabit hat
    ücretsiz modem
    500 tl ye kadar ttnet taahhüt bozum ödemesi dediler.

tamam dedim dün akşam imzayı attım bugün öğlen kurup neti bağladılar TTNET i iptal ettim 110 tl ceza gelecek bunu süperonline ödeyecek.

hız olarakta
    ping 1-8 ms arası
    indirme 50-65 mbit arası
    gönderme 5,5 mbit hızı alıyorum ve memnun kaldım.

sonuç olarak 160 tl den 120 tl ye düşecek faturam düştü,internetim hızlandı AKK 125 e çıktı,cebimde 4 GB dan platinum 10 GB a geçtim.
    eve de gelsin fiber hemen evide geçireceğim.
    hem GB olarak kardayım hemde TL olarak.takdir sizin hayırlısı olsun

düzenleme:mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 19 Ağustos 2016; 12:23:29 >

• Ben olsam turknet bağlatırdım taahhüt yok 100 Mbps kadar internet 150 GB AKK + 1000 dk heryöne konuşma 59 TL
  • Blue_Low kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam 59 tl ye süper dediğiniz ama ben hali hazırda 60 tl verdiğim cep telefon faturamdaki net yetmiyordu 80 tl ye geçirecektim 10 GB için.
    benim için en hesaplısı buydu.
    hattım avea yada vodafone olsaydı türknet düşünürdüm.
  • Blue_Low kullanıcısına yanıt
    Güzel demişsin 100mbit gören belki yok ama 32mbit ve üstünü alabilirdin vdsl hizmeti ile hayırlısı olsun.
  • Merhaba.Bizimde binamiza superonline döşendi ve muhtemelen bende gecis yapacagim fakat 4*4lük kampyanya kapsaminda eski operator iptalinden dogan cayma bedelini 500tlye kadar karsiladiklarina eminmiyiz?internet sitelerinde bu kampanya kosullarinda belirtilmemiş.Diger tarifelerde var ama 4*4lük paket aciklamalarinda yazmiyor.kafama takildi bende 4*4luk paket istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o 500 tl yi ödemiyorlar, her ay faturanızdan parça parça düşüyorlar.
    ben 320 tl mi ne ceza ödemiştim telekoma, sonra o faturayı götürdüm, 6-7 ay 50 küsur tl ödememiştim indirim olarak yansıtmışlardı.

edit: parça parça derken, fatura tutarınız kadar indirim oluyor. 60 sa ayda 60 tl, 100 se ayda 100 tl taaki ödediğiniz cezanın tamamı kapanana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratai -- 19 Ağustos 2016; 6:47:33 >
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Şu mb yazan yerleri Mbit olarak düzeltebilir misiniz?

1 MB = 8 Mbit. Örneğin 60 Mbit hızınız varsa 7,5 MB/sn indirme hızınız olur.
  • saitates kullanıcısına yanıt
    gelen elemanlar söyledi.
    benim fatura aylık 120 tl gelecek.
    ttnet tende 107 tl ceza gelecekmiş erken bozduğumuz için.
    yani ben 120 yerine 13 tl ödeyeceğim bir ay.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    düzelttim hocam,bilgilendirme için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.