Şimdi Ara

msnde ş,i,ğ gibi harfleri yazamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orjinalden alıntı: Eda_fb

Hayır

Alt-Shift'e bas

• Arkadaşlar dediğim gibi şuan msnde ş,i,ğ gibi harfleri yazamıyorum,yerine nokta (.) çıkıyor.Acil yardım edin lütfen bunun bi kısayolu vardı siz bilirsiniz acil yardım lütfen !

• denetim masası - bölge ve dil seçenekleri - diller - ayrıntılar oradan ingilizce klavyeyi kaldır de
  • kullandığınız font ta türkçe karakterler olmadığı için öyle oluyor.

başka bir standart font seçerseniz düzelir.

sanırım siz ç ye basınca .

ş ye basınca / gibi şekiller alıyorsunuz
  • Hayır

Alt-Shift'e bas
  • ilk önce başlat menüsünün bulundugu mavi çizgide dil seçeneğinin olması gerekior
    eğer yoksa sağ tıkla araç çubuklarından dil seçeneğini seç
    daha sonra konuma yapdıgın yerin üzerine orda eng yazısını göreceksin üzerine bi kere tıklayım tr yaparsan düzelecekdir
  • valla bende de ara sıra öyle oluyor oturumu kapatıp yeniden açınca düzeliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

Hayır

Alt-Shift'e bas

işte aradığım cevap kesinlikle buydu teşekkürler eda
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaYNoX

denetim masası - bölge ve dil seçenekleri - diller - ayrıntılar oradan ingilizce klavyeyi kaldır de

RaYNoX baba harbi süpersin ya,kökten çözüm bumuş meğer Arkadaşlar böyle yaparsanız bidaha hiçbi sorunla karşılaşmazsınız. Teşekkürler
  • rica. bigün çok kafam attıydı bu olaya msnde çıldırıyodum smiley eklerken ingilizce oluyodu hep. sil dedim ingilizce klavyeyi . Alt+shift ne oluyorki? ona basınca bende hiç bişi olmuyo...???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaYNoX -- 30 Ocak 2007; 22:15:58 >
  • quote:

rica. bigün çok kafam attıydı bu olaya msnde çıldırıyodum smiley eklerken ingilizce oluyodu hep. sil dedim ingilizce klavyeyi . Alt+shift ne oluyorki? ona basınca bende hiç bişi olmuyo...???

Alt-shift'e basınca düzeliyo.Yani Türkçe klavye oluyor.Ctrl-Shiftte iste "F" den "Q" ya,"Q" dan "F" ye geçer...
  • insan her gün birşeyler öğreniyor
  • quote:

denetim masası - bölge ve dil seçenekleri - diller - ayrıntılar oradan ingilizce klavyeyi kaldır de

çok doğru teşekkürler.fakat ayrıntılar kısmında üst seçenekte de türkçe işaretlenecek bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra ingilizce seçeneği kaldırlabiliyor ancak . çok sağol yine de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::aytuğ:::

quote:

çok doğru teşekkürler.fakat ayrıntılar kısmında üst seçenekte de türkçe işaretlenecek bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra ingilizce seçeneği kaldırlabiliyor ancak . çok sağol yine de.

Çok sağol Aytuğ kardeş . Tam da denk geldi çok teşekkürler Raynox ve Aytuğ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.