Şimdi Ara

DIGITURK PLAY DONMA OLUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar suana kadar süper lig'i hep dekoder ile izledim, Sezon sonu bi hışımla üyeliği iptal ettim

Şimdi bu digitürk playde internetten maç izlerken donma olur mu? Mesela kotam bitti 3mbps oldu donma yaşar mıyım? Tecrübelerinizi paylasır mısınız, tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• derbilerde bile çöküyo :P

sonra iptvcilere dolandırıcı diyorlar en küçük sorunda.

digitürk aile dostu :)

• 1200k da donma sorunu çok çok nadir oluyordu.bu sene standart kalite 800k aldım 3mb te donma olacağını sanmıyorum 8mb hiç olmaz zaten.
  • Garantisi yok.. yogunluga bagli olarak donma yasayabilirsin.. bunun icin cok etken var. Internetinin yavas olmasi, macin seyredilme yogunlugu, digiturkun kendi teknik sorunlari vs. Gectigimiz yil yanlis hatirlamiyorsam birkac maci hic verememis millet magdur olmustu.

• 1800k haric İNTERNETİN SAGLAMSA KOLAY KOLAY OLMAZ.. yiğidi öldür hakkını yeme demişler :)
    1800 ile 1200 arasındada çok bir fark yok
    komşuda uydu lig tvsi varsa yada cepte sahadanı açık unutursan işin zor gol sesini 1-2 dk önceden duyabilirisn :)
  • bu sene izleyen çok olmayacağı için donma takılma olmaz şaka bir yana, son 2 sezon donma sorunu hiç yaşamadım.
  • Donma olmuyor hocam,ilk yıllarda oluyormuş bilmiyorum ama son birkaç yılda olmadı...görüntü kalitesini nete göre ayarlıyo zaten yayının kendisi..

• Digitürk'ün 'Digitürk Play' uygulaması çöktü, kullanıcılar Fenerbahçe-Trabzonspor derbisini izleyemedi. Konuyla ilgili Digitürk'ün yapacağı açıklama ise merak konusu oldu...
    Milliyet gazetesi 2015
    Digitürk Play Yayın RezaletiTüm arkadaşlara duyurulur Digiturk play firmasının standart kalite yayınları 800 k diye çamur gibi yayınlar ve tüm derbi maçlarında sürekli sorular yaşanıyor kalitesi her geçen yıl dahada kötüye gidiyor son izlediğimiz maçın 45 dakikasını anca izledim site göçüyor kendi kendine başka yerden üyeliğiniz açıldı hatası geliyor ve siteleri göçüyor tekrar açmak istediğimizde her menü 5 dakikada anca geliyor eğer Digiturk play almak istiyorsanız 10 kere düşünün ve almayın

• Ligin en yuksek tansiyonlu macini seyredecekken bu tur sorunlar yasama ihtimalin var. GectigimiZ yil bile oldu bu sorunlar.. inyltwrnet yayini problemlere acik bir yayindir. Digiturk yasanan problemleride pek ciddiye almiyor... s3n mac seyretmissin seyredememissin umrumda degil acikcasi.
    Bende 2 sene kadar kullandiktan sonra fiyatlar cok artinca uydu yayinini almaya basladim. Hemen hemen ayni fiyat..
    O yuzden netten yayin gider mi. Hiz kotam yeter mi. Internetim giderse ne yaparim gibi sorunlari dusunmeden aciyorum tv mi bakiyorum keyfime..

• Gerizekalı AKK derdi olmasa 1800k herkes rahat rahat izler. Donmaların büyük bölümü internet hızından kaynaklı. 3mbit ile 1800k yayın izlersen donma ihtimalı çok büyük. Ama 24 mbit hız ile 1800k izlersen donma ihtimalı çok az. 3 mbit ile en fazla 1200k yayını rahatça izlersin. Ama başka bir işlem yapmayacaksın. Örnek vermek gerekirse evde başka birisi maç sırasında internet kullanmayacak.
  • Her maç değil ama bazen saçmalayabiliyor.
    Bu son maç; maçın yarıdan fazlasını böyle izledim:

BJK'nin şampiyonluk kutlaması ile aynı anda olduğundan böyle ama olsun farketmez, resmen rezillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

1800k haric İNTERNETİN SAGLAMSA KOLAY KOLAY OLMAZ.. yiğidi öldür hakkını yeme demişler :)
    1800 ile 1200 arasındada çok bir fark yok
    komşuda uydu lig tvsi varsa yada cepte sahadanı açık unutursan işin zor gol sesini 1-2 dk önceden duyabilirisn :)

Katılıyorum Hocam Bizim Komşuda Uydulu lig tv vardı Gol Sesini Önceden Duyuyordum Hep Bjk-Gs derbilerinde Gs'liydi komşu Çok sinir oluyordum Yada Twitter a falan bakarsam Orda da görebiliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphion

Her maç değil ama bazen saçmalayabiliyor.
    Bu son maç; maçın yarıdan fazlasını böyle izledim:

BJK'nin şampiyonluk kutlaması ile aynı anda olduğundan böyle ama olsun farketmez, resmen rezillik.

1800k cogu zaman internetin yeterli olsa bile sapıtabiliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Digitürk'ün 'Digitürk Play' uygulaması çöktü, kullanıcılar Fenerbahçe-Trabzonspor derbisini izleyemedi. Konuyla ilgili Digitürk'ün yapacağı açıklama ise merak konusu oldu...
    Milliyet gazetesi 2015
    Digitürk Play Yayın RezaletiTüm arkadaşlara duyurulur Digiturk play firmasının standart kalite yayınları 800 k diye çamur gibi yayınlar ve tüm derbi maçlarında sürekli sorular yaşanıyor kalitesi her geçen yıl dahada kötüye gidiyor son izlediğimiz maçın 45 dakikasını anca izledim site göçüyor kendi kendine başka yerden üyeliğiniz açıldı hatası geliyor ve siteleri göçüyor tekrar açmak istediğimizde her menü 5 dakikada anca geliyor eğer Digiturk play almak istiyorsanız 10 kere düşünün ve almayın

4 yıllık abonesiyim evde işte yolda kafede orda burda bir yıgın maç izledim
    3 4 maçı 3-5 dk açamama gibi sorunlar (sanırım birtanesi play off sezonu gs-bjk maçıydı) hariç elle tutulur ciddi bir sorun ile karşılaşmadım
    ama bu yıl receiver den bahapalı ALINMAZ.. ama yolda işte dışarıda olunca iyiydi be
    bahsettiğin maç dogru sistemleri çöktü,
    sonrasında sanırım özur manasında kullanıcılara bonus vermişlerdi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.