Şimdi Ara

Sneıjder'i Gönderip 4-4-2..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sneıjder'i satıp 4-4-2 dönelim De Boer istiyor Sneıjder'i. 4-4-2 için uygun oyuncular da var Eren-Poldi santrafor ikilisi. Poldi'nin yedeği Sinan. Arka dörtlü Bruma-Selçuk-XXX-Tolga olur. Tolga 4-4-2'nin kanatlarında 11-12 de ki Engin performansını verir köpek gibi basar zaten daha önce de oynamış Ribery'i savunmuş iyi de oynamış heralde öyle bir şeyler duydum. 4-4-2 oynamak Galatasaray'ın tüzüğüne kazınmalı. Renkleri gibi, arması gibi, Ali Sami Yen gibi bu camianın kutsalı olmalı artık.

• Hamzanın yokluğunu hissettirmeyeceğim diyorsun ha. Uğraşacağım onun uğraştıklarıyla diyorsun, kan davasını devam ettireceğim Hamza babamın kanı yerde kalmayacak diyorsun ha!

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Hamzanın yokluğunu hissettirmeyeceğim diyorsun ha. Uğraşacağım onun uğraştıklarıyla diyorsun, kan davasını devam ettireceğim Hamza babamın kanı yerde kalmayacak diyorsun ha!

Ne alaka şimdi bu konuyla?
  • Sneıjder gönderiyorsan Selçuk gitmesi lazım podolskinide . orta alanı tiote -melo güçlü tutup ileriye rodegalla tarzı hızlı dripling özelliği güçlü bir forvet defans da Milandan ayrılan alex tarzı uzun boylu lider bir oyuncu alman lazım bu yönetim yapabilir mi ? çok zor
  • Hocam forumdan seni göndersek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep1905

Sneıjder gönderiyorsan Selçuk gitmesi lazım podolskinide . orta alanı tiote -melo güçlü tutup ileriye rodegalla tarzı hızlı dripling özelliği güçlü bir forvet defans da Milandan ayrılan alex tarzı uzun boylu lider bir oyuncu alman lazım bu yönetim yapabilir mi ? çok zor

fm terk
    gelsin herkes gelsin takıma 50 adam alın 50 adam gönderin
  • konuya girmeden anladım konuyu hangi yaratığın açtığını.
  • SAYGILAR HAMZA HAMZAOĞLU.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün takımı gönderip 1 oynayalım.

Sneijder.
  • Sneijder'i ağzınıza dolayacağınıza Selçuk'un ölü halini nasıl göremiyorsunuz gerçekten hastayım beyin yapınıza.
    Adam süper kupada döküldü yahu
    Burak gitti 9 milyona bunuda 5e kitleseydik bi çin kulubune, yerine Melo benzeri bi adam alınsaydı şu an takım çok farklı olurdu.
    Orta sahamız bitik malesef
  • başkan yüzünden taraftar da vizyonsuz olmuş lan

• 3 milyon uero + veli kavlak + mustafa pektemek.

hem forvet hem orta saha eksikliğiniz gider. rahatça 4-4-2 oynarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her maç 10 şut atıyor arada denk gelip gol oluyor eski halinden eser yok yarardan çok zararı var 4-4-2 çok daha uygun size.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Her maç 10 şut atıyor arada denk gelip gol oluyor eski halinden eser yok yarardan çok zararı var 4-4-2 çok daha uygun size.

Konuyu açana gelince ciddiye almaya gerek yok. Eskiden olsa Hagi'yi gönderelim, koşmuyor derdi muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Her maç 10 şut atıyor arada denk gelip gol oluyor eski halinden eser yok yarardan çok zararı var 4-4-2 çok daha uygun size.

Konuyu açana gelince ciddiye almaya gerek yok. Eskiden olsa Hagi'yi gönderelim, koşmuyor derdi muhtemelen.

Benim bir tane Sneıjder koşmuyor diye eleştirdiğim mesajımı gösterir misin? anca söylediğim şeyleri manipüle edersin Hagiyle falan kıyaslarsın

• 1 sene top oynamadı adam tek laf ettiğimiz de yerli sevici,köylü,vizyonsuz olduk. Ben 1 sene top oynamayıp da bu kadar sevilen çok az topçu gördüm. Görecez hep beraber Sneıjder'i inşallah top oynar şampiyon yapar bizi de ben bu laflarımı tek tek yerim.
  • Snayder in tek başına kazandırdığı maçlar 4-4-2 ye dönülüğünde kazanılacak ekstra maçlardan fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Hagi koşardı yalnız. İyi de koşar, çalım yapar, adam eksiltir, gol yapardı. Hagi koşmuyor diyemez yani konu sahibi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.