Şimdi Ara

Hyundai 5+1 Ses Sistemi 100 TL >> 75 TL >> 50 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Elimde Hyundai marka 5+1 Ses sistemi vardır Aslında bu Ev sinema sisteminin bir parçası , ama DVD player bozulduğundan dolayı sadece hoperlörler setini satıyorum,

Hoparlör'lerin Ayaklıkları yoktur. Ayaklıkları çok fazla yer tutmaktaydı ve hoparlörlerin girişlerinden çıkartıp çöpe attım, arkasında duvarda vida varsa eğer sabitleme kısmı var ben de duvara vida çakıp hoparlörleri öyle tutturmuştum. Alacak kişi de aynısını yapacak.

Açıkcası çok kaliteli bir ses sistemi değil, Arka hoparlörlerden birtanesinin üst kapağı kayıptır. , malzeme kallitesi o kadar kaliteli değil ama orta halli bir ses veriyor woofer'i kaliteli olduğunu söyeleyebilirim.

Sistemi elden vereceğim , Maltepe/küçükyalı Bölgesinde buluşup verebilirim. Çünkü kutusu yok..Poşete koyacağım.:) Fiyat 100 Tl Takas tekliflerini düşünebilirim. 50 TL olmuştur.

Ses sisteminin kabloları kayıptır. Yani bir kaç kablosu vardır ama bulamıyorum bulduklarımı iliştiririm siz alırken hiç yokmuş gibi düşünün Kasadan woofer'a giriş kablosu yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 16 Mayıs 2017; 20:42:5 >

• Kargo olsa alırdım ama uydular büyük sizi yorar, iyi satışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba yarın aksam gece 12 gibi küçükyalıya geleceğim. Bu saatte uygunsanız ses sistemini alıyım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalcil

Hocam merhaba yarın aksam gece 12 gibi küçükyalıya geleceğim. Bu saatte uygunsanız ses sistemini alıyım. Teşekkürler.

Malesef o saatler bu tarz işler için çok geç.
  • Ürün Bass Boost nickli arkadaşa satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.