Şimdi Ara

LOL Montage video'm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• arkadaşlar montage videosu yaptım nasıl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgxxxxxx -- 28 Ağustos 2016; 1:26:59 >

• aman aman bişi göremedim ama hevesin kırılmasın güzel olmuş.
  • kusura bakma ama çöp, maini adc olan rahat anlar 54. saniye , 2:27. dakika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chuck Me -- 15 Ağustos 2016; 5:20:28 >
  • Chuck Me kullanıcısına yanıt
    anlamadım hocam neyi anlıyoruz
  • hemen hemen aynı maçtan hepsi. ama olsun :D
  • Chuck Me kullanıcısına yanıt
    arkadaş haklı 54. saniyeyi izledim berbat pozisyon maksimum silver 1 gold sun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

hadi onuda geçtim o dediğim saniyelere bak, A ile kite mantığı ile vurmaya çalışmış adamlara üzerlerine, yakınlarına bile tıklayamamış üstüne tıklamış herhalde kendisinin en yakındaki minyona düz atak atmış 54. saniye ve 2.27 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuck Me

quote:

hadi onuda geçtim o dediğim saniyelere bak, A ile kite mantığı ile vurmaya çalışmış adamlara üzerlerine, yakınlarına bile tıklayamamış üstüne tıklamış herhalde kendisinin en yakındaki minyona düz atak atmış 54. saniye ve 2.27 de

çok sık yapılan bir hata ama içlerindeyse yapılıyor bu hata bu baya değişik olmuş :D
  • Minyon arasında kite zor oluyor sadece rakibe odaklı kite daha üst seviye pratik gerektiriyor. Ama Cassi yi arkasında alıp pozisyon alması ileri derece fail olmuş ve sadece feedlendiği tek maçtan montaj yapması apayrı bir efsane hareket
  • quote:

quote:

plat 5 blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

quote:

plat 5 blok

bana mı plat 5 dedin anlamadım
  • Platlar bizi eleştirmiş çıldırıyorum tryhard oynamadığım bir maçtı zaten amaç sadece kill almaktı. Youtube kanalımı kapatmış video gitmiş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgxxxxxx -- 16 Ağustos 2016; 15:07:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video silinmişti yeniden yükledim
  • Eline sağlık çok süper bi hareket yok ama öylesine bi montage zaten galiba .
  • montaj yok zaten ama devam et ilerde daha iyi olursun
    Montaj dediğin luviana'nın yaptıklarıdır
  • srcn13579 S kullanıcısına yanıt
    aynen hocam zaten 1-2 maçlık kullandım
  • Doubleimp kullanıcısına yanıt
    izlenceğini bilsem uğraşırım onun gibi yapmaya :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.