Şimdi Ara

Tablet Kampanyası ve AKK'siz Paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce tablet kampanyasından yararlandığım ve taahhüt verdiğim için şimdi daha yüksek fiyatlı bir pakete geçmek istediğim halde tablet ücreti cezai ücret olarak karşıma çıkmakta.
    Sırf tablet kampanyasında taahhüt verdim diye daha yüksek fiyatlı AKK'siz bir kampanyaya geçemeyecek miyim şimdi ben?

Bu tabletin kampanyalı 24 aylık fiyatı ne kadar ödüyorum onu bile bilmiyorum o kampanyaya tabletin aylık fiyatını ekleseler gene kabulüm ama bu gidişle 6-7 yıllık müşterisi olan beni sonsuza kadar kaybedecekler. Gerçi bunlar müşteri önemsemiyor.
    Uydunet araştırmaya başladım. Üniversiteye başlayacağım maddi olarak sıkışığım yoksa şimdiye iptal ettirdiydim, 4 ay sonra öğrenci kredisi aldığımda iptal ettirmeyi düşünüyorum. AKK yetmiyor, sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

• Yükseltebiliyor olman lazım bilmeyen birisine denk gelmişsindir, bence tekrar tekrar ara.

Ben de aynı şekilde tabletli kampanyayla 24 ay tahhüt verdim ve 1 ay sonra bitiyor taahhüt. Şuan 50 mbit 150 gb akk + 200 dk ev telefonu toplam 81 TL ödüyorum. Bugün aradılar ve 125 gb akkli olanı tablet hediye deyip aynı fiyattan teklif ettiler. Artık 150 diye bir akk yokmuş, 175 varmış onu da 89'dan yapıyorlar. Tabletsiz kampanya yok mu diyorum olur ama aynı fiyatı ödersiniz diyorlar, tamamen saçmalık. Millete cep telefonu + interneti 79 TL'ye veriyorlar. Tableti alsam ne yapacağım 3 ay sonra çöpe atıyorsun tableti bir halta yaramıyor, bir de o dandik tablete para istiyorlar sonradan.

Benim merak ettiğim de hiçbir taahhüt vermeden bu şekilde devam etsem faturam değişir mi, adamlar paket değiştirince normalde üst pakete geçmem gerekirken daha kötüsüne geçiriyorlar. Bir de utanmadan aylık kullanımlarınıza bakayım dedi, ben de boşuna bakma kotayı aşmayalım diye anamız ağlıyor, neyine bakacaksın kullanımın dedim. Tüm bunlara rağmen TTnet'ten 1000 kat daha iyidir, tecrübeyle sabit.

• quote:

Orijinalden alıntı: himone

Yükseltebiliyor olman lazım bilmeyen birisine denk gelmişsindir, bence tekrar tekrar ara.

Ben de aynı şekilde tabletli kampanyayla 24 ay tahhüt verdim ve 1 ay sonra bitiyor taahhüt. Şuan 50 mbit 150 gb akk + 200 dk ev telefonu toplam 81 TL ödüyorum. Bugün aradılar ve 125 gb akkli olanı tablet hediye deyip aynı fiyattan teklif ettiler. Artık 150 diye bir akk yokmuş, 175 varmış onu da 89'dan yapıyorlar. Tabletsiz kampanya yok mu diyorum olur ama aynı fiyatı ödersiniz diyorlar, tamamen saçmalık. Millete cep telefonu + interneti 79 TL'ye veriyorlar. Tableti alsam ne yapacağım 3 ay sonra çöpe atıyorsun tableti bir halta yaramıyor, bir de o dandik tablete para istiyorlar sonradan.

Benim merak ettiğim de hiçbir taahhüt vermeden bu şekilde devam etsem faturam değişir mi, adamlar paket değiştirince normalde üst pakete geçmem gerekirken daha kötüsüne geçiriyorlar. Bir de utanmadan aylık kullanımlarınıza bakayım dedi, ben de boşuna bakma kotayı aşmayalım diye anamız ağlıyor, neyine bakacaksın kullanımın dedim. Tüm bunlara rağmen TTnet'ten 1000 kat daha iyidir, tecrübeyle sabit.

Hocam benim de durum aynı sizinle.
    50Mb hız + 150 GB akk ile 2 yıl önce Asus tabletli almıştım, hergün 2 kez arıyolar ama cevaplamıyorum.
    Sizin son durum nedir? Kabul ettiniz mi 125 GB akk'yi?

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: himone

Yükseltebiliyor olman lazım bilmeyen birisine denk gelmişsindir, bence tekrar tekrar ara.

Hocam benim de durum aynı sizinle.
    50Mb hız + 150 GB akk ile 2 yıl önce Asus tabletli almıştım, hergün 2 kez arıyolar ama cevaplamıyorum.
    Sizin son durum nedir? Kabul ettiniz mi 125 GB akk'yi?

Kabul etmedim, en son aradıklarında araştırmak istiyorum daha sonra ararım ben dedim. Eylül sonuna kadar sürem var zaten, not düştü ve daha aramadılar. En azından 175 gb olanı aynı fiyata teklif etmeleri gerekiyor. Bakalım sonuna kadar zorlamayı düşünüyorum.

• himone H kullanıcısına yanıt
    O zaman ben de öyle yapayım.
    İyi bir teklif alırsanız haber ederseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.