Şimdi Ara

Takım elbise problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, takım elbise almam lazım bugün denedim ama ceket 48 beden olmasına rağmen pantolon 48 beden olmuyor, küçük geliyor pantolon. Ceketi 48 beden pantolonu 50 beden olarak verebilecek bildiğiniz markalar var mı? Boyner'de sordum bu şekilde vermiyorlar.

• Hocam marka değil de giyim mağazalarında ayrı ayrı bulabilirsiniz.
  • Crizantem kullanıcısına yanıt
    Pantolonu tadilat ile açtırmak kurtarır mi acaba, tabi üstünde görmeden anlayamazsin. Bu arada birçok markada bunu yapabilirsin, ben ds damat, fabrika/network/pierre cardin'den böyle takım çok aldım. Ben omuzlar yüzünden ceketi bir beden büyük alıyorum. Sorun olmaz verirler. Markaların avm içinde olmayan outlet mağazalarını bulursan çok da uyguna alirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacck4434 -- 14 Ağustos 2016; 23:14:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim yarın gidip bakacağım kısmetse.
  • blacck4434 B kullanıcısına yanıt
    Yarın gidip mağazadan bakıcam hocam muhtemelen pantolon ve ceketi farklı beden verirler dediğiniz gibi o zaman. Teşekkür ederim.
  • O ŞEKİLDE VERMİYORLAR HOCAM BENİMDE O PROBLEMİM VARDI PANTOLON OLUP CEKET BOL OLUYORDU. BENDE SORUNU SPORLA ÇÖZDÜM. BİRAZ VÜCUT YAPTIM CEKET TAM OTURUYOR ŞUAN ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pepew

O ŞEKİLDE VERMİYORLAR HOCAM BENİMDE O PROBLEMİM VARDI PANTOLON OLUP CEKET BOL OLUYORDU. BENDE SORUNU SPORLA ÇÖZDÜM. BİRAZ VÜCUT YAPTIM CEKET TAM OTURUYOR ŞUAN ;)

Konu sahibinin takım elbiseyi yakın zamanda kullanacağını düşündün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Punk kullanıcısına yanıt
    onu en başında söyledim öyle ayrı alması zor vermezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pepew

onu en başında söyledim öyle ayrı alması zor vermezler

Zaman aralığı kısaysa steroidi arkadan serumla alıp da çalışsa bile ifla olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 16 Ağustos 2016; 20:23:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bulabildiniz mi? Bende de aynı problem var. 48 beden ceket 50 beden pantolon alabileceğim bir yer arıyorum. Acaba takımı 50 beden alıp ceketi daraltsak çok mu abes durur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbulda ikitelli depositenin yakınında ofix var. Oraya bakın.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Mağazanın birinde denediğim takım tam oldu hocam, pantolon ve ceketi farklı bedenler almam gerekmedi bu yüzden. Böyle cadde üzerindeki mağazaları gezin sizde, aynı beden olmasa bile yüksek ihtimal ceket ve pantolonu farklı beden olarakta verebilirler size, sormaktan zarar gelmez :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.