Şimdi Ara

Bence FOX kanalının ismi değişmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Aşk dizisi kanalı" olabilir mesela , biri bitmeden 4 tanesi başlıyor , cins cins tipler , yapmacık oyunculuklar. Cıvık cıvık senaryolar

• Evet sana katılıyorum. Yaz dizileri çok saçma sapan aşk dizileri oyuncular berbat, yapmacık davranış diziler ülkemizdeki Fox tv de maalesef var. Amerikan Fox TV gotham gibi mükemmel diziler yayınlıyor. Bizimki fox ise ergen aşk dizileri yayınlıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz böyle diyoruz da maalesef çok fazla izleyen var.
    Onlar da para için her şeyi yapiyorlar zaten.

• Yahudi kanalından ne beklersin, işleri toplumu yozlaştırmak, yoldan çıkarmak!.
    Gelsin eksiler..

• Bi tane (ki onu da izlemem ben) kiralık aşk tuttu diye aynı tarzda onlarca dizi çıkarttılar izlemeden geçiyorum artık alıştık da benim derdim şu egede köyde geçen dandik aksanlarla ve aynı oyuncularla her yıl 2*-3 kez çekilen dizilerde çevirirken bile beni sinirlendiriyor.
  • yahudi kanalları izleyin trt-atv gibi

kanalla ilgisi yok yaz gelince böyle dandik yapımlar geliyor kış dizilerini referans alın
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Kışın çok farklı sanki kafaya bak ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3 yılda 2-3 dizi hariç bende fox izlemiyorum zaten

kanal d ve atv bazende trt dizileri - fox ve star dan daha iyi - show ise hemen bitirdiği için başlamamak gerekiyor.

yazlık - kışlık dizi olayıda farklı birşey. onu anlamıyorsan ben napayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 14 Ağustos 2016; 17:40:25 >
  • Bu zamanda halen Türk dizisi izleyen kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Bu zamanda halen Türk dizisi izleyen kalmış

Bu zamanda hala onlarca ülkede,onlarca farklı millet,milyonlarca yabancı Türk dizileri izliyor. Güney Amerika'da,Yunanistan'da,Rusya'da reyting rekorları kırıyor. Bu zamanda hala böyle diziden anlamayanlar var maalesef. Keşke herkes senin gibi diziden,kaliteden anlasa(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Français Deesse -- 14 Ağustos 2016; 18:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Kışın çok farklı sanki kafaya bak ya

Aynen yaz-kış farketmez. Türk dizileri berbat. Bu yüzden de Amerikadan sonra en çok dizi ihracatı yapan ülke Türkiye. Amerika'yı bile geçemememişsek vay halimize
    Yoksa İngiltereyi,Norveçi,Koreyi geçmek bir başarı değil zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Français Deesse

quote:

Bu zamanda hala onlarca ülkede,onlarca farklı millet,milyonlarca yabancı Türk dizileri izliyor. Güney Amerika'da,Yunanistan'da,Rusya'da reyting rekorları kırıyor. Bu zamanda hala böyleleri var maalesef.

Aynen, ne kadar geri kalmış 3. Dünya ülkesi varsa bunlara sarmış durumda. Dizilerin hitap ettiği kitleyi çok güzel açıklıyor bu durum.
  • Français Deesse kullanıcısına yanıt
    Fazla kişinin izlediği kalitelidir diye birşey mi var? Düşünce yapını değiştirene kadar benimle bir daha muhattap olma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bu zamanda hala onlarca ülkede,onlarca farklı millet,milyonlarca yabancı Türk dizileri izliyor. Güney Amerika'da,Yunanistan'da,Rusya'da reyting rekorları kırıyor. Bu zamanda hala böyleleri var maalesef.

Aynen, ne kadar geri kalmış 3. Dünya ülkesi varsa bunlara sarmış durumda. Dizilerin hitap ettiği kitleyi çok güzel açıklıyor bu durum.

Satılan ülkelerin çoğu bizim gibi gelişmekte olan ülkeler. Eğer bu kitleyi küçümseyip aptal ve cahil yerine koyuyorsan hatırlatayım sende bu kitledensin
    Rusya,Almanya,İsrail vs de 3.Dünya ülkesi zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Français Deesse -- 14 Ağustos 2016; 19:19:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Fazla kişinin izlediği kalitelidir diye birşey mi var? Düşünce yapını değiştirene kadar benimle bir daha muhattap olma.

Ben yurt dışı izlenimlerinden,satışlarından bahsediyorum. Kalitesiz,dandik diziler neden onlarca ülkeye satılıp on milyonlarca kişi tarafından izlensin. Niye kanallar kalitesiz,vasat bir dizinin senaryosuna para verip satın alsın? Nedir bu çekememezlik. Tüm yerli dizi konularına girip çöp yazıyorsun. Daha başlamamış hatta konusu bile belli olmayan dizilere çöp diyorsun. Asıl sen düşünce yapını geliştir. Ben ortada olan başarılardan bahsediyorum. Senin başarı kıstasın nasıl bilmiyorum,söylersen beni bilgilendirirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Français Deesse -- 14 Ağustos 2016; 19:19:45 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Satılan ülkelerin çoğu bizim gibi gelişmekte olan ülkeler. Eğer bu kitleyi küçümseyip aptal ve cahil yerine koyuyorsan hatırlatayım sende bu kitledensin

Almanya'daki asimile olmaya yüz tutmuş Türkler, 114 dolar asgari ücrete talim eden Ruslar, soykırım yapan İsrailliler fln hepsi çok akıllı toplumlarmış. Aydınlandırdığın için sağol

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Almanya'daki asimile olmaya yüz tutmuş Türkler, 114 dolar asgari ücrete talim eden Ruslar, soykırım yapan İsrailliler fln hepsi çok akıllı toplumlarmış. Aydınlandırdığın için sağol

Nedir bu çekememezlik. Ortada bir başarı var,bunu azımsaya çalışma. O küçümsediğin 3 ülkede bizden kat kat gelişmiş ülkeler. Sadece bu üçü değil bir çok ülke.
    Sonuç olarak;yüzlerce ülke arasında en çok dizi satan 2.ülkeyiz. Neymiş demekki dizilerimiz hala on milyonlarca kişi tarafından izleniyormuş. Neymiş o küçümsediğin başarıyı sadece Amerika geçebilmiş.
    Bak daha dün onlarca ülkeden yüzlerce dizinin aday olduğu uluslararası bir yarışmada 2 dizimiz finale kaldı ama sen şimdi ona da bir bahane bulursun

Ortada çekememezlik diye bir şey yok. İlk Muhteşem Yüzyıl'ın son sezonu gibi kaliteli bir yapım gelse ben de oturup izlerim. Hangi kanalı açsam yakışıklı erkek ile güzel kız arasındaki ilişki konulu en az iki dizi çıkar karşıma. Bu başarı ya da gurur duyulmaya yakın bir şey değildir. Toplumu yozlaştırmaya yönelik çalışmanın medya ayağıdır. Hani öyle izlenebilir ya da bunu bir yere kadar gizleyebilseler yine sesimi çıkarmam ama en basitinden daha birkaç hafta önce saçma Turkcell reklamında 14-15 yaşındaki kızla çocuk sevgili olmuş sözde mesajlaşıyorlardı. Tabii bu kadarla kalsalar yine iyi, neredeyse sözünü ettiğim tüm bu yerli yapımlarda büyük villa, yalılar, arabalar hatta telefonlar ile insanları lükse teşvik etme peşindeler.

Bir de diziler sırf bu ilişkileri ana konu olarak belirleyip tüm senaryoyu bunun üzerine inşa ediyorlar. Öyle Abd dizileri gibi gerilim ya da suç konulu bir dizi yapıp da arasına normal bir şekilde suıkıştırsan yine bir şey demeyeceğim. Mesela beğendiğim dizilerden Desperate Housewives her ne kadar kadın-erkek ilişkisi üzerine kurulu gibi gözükse de arkadaşlığı, iyilikle-kötülük arasındaki benzerliği dahası hayatın kendisini anlatan bir dizi. Kısacası bizimkiler gibi sadece aşk meşk konulu sığ dizileri yapmıyorlar. Belli bir derinliği olan eserler üretmek peşindeler.

Sana dediklerim komplo gibi geliyor olabilir bu mesajımdan dolayı beni yobaz, cahil olarak görecek kişiler de olabilir ama beğenseniz de beğenmeseniz de gerçek budur. Artık dizileri, filmleri hatta çizgi filmleri para kazanmak için değil bir mesaj iletim aracı olarak da kullanıyorlar.

• quote:

Ortada çekememezlik diye bir şey yok. İlk Muhteşem Yüzyıl'ın son sezonu gibi kaliteli bir yapım gelse ben de oturup izlerim. Hangi kanalı açsam yakışıklı erkek ile güzel kız arasındaki ilişki konulu en az iki dizi çıkar karşıma. Bu başarı ya da gurur duyulmaya yakın bir şey değildir. Toplumu yozlaştırmaya yönelik çalışmanın medya ayağıdır. Hani öyle izlenebilir ya da bunu bir yere kadar gizleyebilseler yine sesimi çıkarmam ama en basitinden daha birkaç hafta önce saçma Turkcell reklamında 14-15 yaşındaki kızla çocuk sevgili olmuş sözde mesajlaşıyorlardı. Tabii bu kadarla kalsalar yine iyi, neredeyse sözünü ettiğim tüm bu yerli yapımlarda büyük villa, yalılar, arabalar hatta telefonlar ile insanları lükse teşvik etme peşindeler.

Bir de diziler sırf bu ilişkileri ana konu olarak belirleyip tüm senaryoyu bunun üzerine inşa ediyorlar. Öyle Abd dizileri gibi gerilim ya da suç konulu bir dizi yapıp da arasına normal bir şekilde suıkıştırsan yine bir şey demeyeceğim. Mesela beğendiğim dizilerden Desperate Housewives her ne kadar kadın-erkek ilişkisi üzerine kurulu gibi gözükse de arkadaşlığı, iyilikle-kötülük arasındaki benzerliği dahası hayatın kendisini anlatan bir dizi. Kısacası bizimkiler gibi sadece aşk meşk konulu sığ dizileri yapmıyorlar. Belli bir derinliği olan eserler üretmek peşindeler.

Sana dediklerim komplo gibi geliyor olabilir bu mesajımdan dolayı beni yobaz, cahil olarak görecek kişiler de olabilir ama beğenseniz de beğenmeseniz de gerçek budur. Artık dizileri, filmleri hatta çizgi filmleri para kazanmak için değil bir mesaj iletim aracı olarak da kullanıyorlar.

Türk dizilerinin çoğu zaten ilişki üzerine kurulu vasat dizilerden oluşuyor,bunu bende kabul ediyorum fakat sorun senin bunu genellemen. Aşk temalı olan veya olmayan birçok kaliteli,çok güzel dizilerimiz var fakat senin gibiler bu dizileri küçümsüyor. Saydığım başarıları küçümsüyor.
    Türk dizilerini toplumu yozlaştırmaya çalışıyor diye eleştirip Amerikan dizilerini savunmakta ayrı bir kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Français Deesse -- 14 Ağustos 2016; 20:24:35 >

Fargo'yu ya da Breaking Bad gibi dizileri izledikten sonra özellikle şimdikiler küçümsenmeyecek gibi değiller. Abd'de de mide bulandırıcı iğrençliğe sahip olan diziler var fakat öne çıkanlar veya benim takip ettiklerim dediğim derinliğe sahip olanlar. Yoksa onların da özellikle eş cinselleri, uyuşturucuyu iyi göstermeye çalıştıkları birçok yapımı var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.